Náš Jičínský deník vystupuje jako mediální partner této soutěže, a proto přináší čtenářům možnost hlasování pro vybranou dívku.

Fotografie soutěžících budou průběžně otištěny také v Deníku, avšak již nyní přinášíme jejich snímky i na webu zároveň s možností hlasování pro některou z nich. Vítězka tak získá titul MISS média 2009.

Způsoby hlasování máte hned tři:
1. Nejjednodušší je kliknout u jména vyvolené, jejichž snímky jsou připojeny k tomuto článku ve fotogalerii. Váš hlas bude okamžitě přičten a zobrazen.

2. Je možné posílat i SMS na číslo 736 30 40 30, s uvedením kódu na začátek SMS -napište REP 0522 37, zaněj uveďte jméno dívky, pro kterou hlasujete. Tyto hlasy jsoi průběžně zveřejňovány rovněž na webu v sekci Názory - Čtenářreportér.

3. Je možné dát hlas vyvolené dívce i na e-mailovou adresu reporter.jicinsky@denik.cz.

Hlasování bude ukončeno v pátek 30. října ve 12 hodin.

Průběžně ještě budeme o soutěži informovat.

HLASOVÁNÍ UKONČENO:

V poledne v pátek 30. října bylo hlasování ukončeno, to znamená že v anketě na této webové stránce již není možné soutěžícím dále přidávat hlasy. Jaké jsou výsledky této ankety, vidíte sami, avšak pozor! K těmto číslům budou přičteny hlasy došlé pomocí SMS zpráv (ty jsou nyní všechny rovněž zobrazeny na našem webu v sekci Názory - Čtenář reportér, ale i e-maily, které byly na naši adresu doručeny. A že těchto hlasů nebylo opravdu málo, zvláště s blížící se uzávěrkou jste se opravdu snažili.

Boj mezi Petrou Votavovou a Romanou Peškarovou, které jsou favoritkami - je v tuto chvíli rozhodnut - hlasy postupně sčítáme - zveřejněny budou na webu v době konání soutěže v sobotu večer. Právě Romana Peškarová obdržela stovky hlasů pomocí SMSek a e-mailů: budou stačit na předstihnutí Petry Votavové? Nechejte se překvapit - stále ještě počítáme (pátek 13 hodin).

Sobota 31. října: výsledek hlasování čtenářů bude zveřejněn dnes ve 20.20 hodin v krátké zprávě na tomto webu.