První příležitost dostali ve čtvrtek, kdy na samostatném koncertě vystoupil Peter Lipa, který propojuje jazz, blues a slovenštinu.

V pátek první příchozí měli možnost slyšet Old Stars liberecký dixieland a poté byl letošní ročník oficiálně zahájen. V průběhu večera zahrály Hot Sisters, nadšený aplaus sklidili také MUH - Roberto Magris & František Uhlíř & Jaromír Helešic, Impuls a Mladý Týnišťský Big Band. Jejich koncertem však program zdaleka nekončil. S úderem půlnoci se přesunul do restaurace Staré Časy, kde se o afterparty postaralo uskupení Hoochie Coochie Band.

Že jsou to nadšení muzikanti tělem i duší, se potvrdilo hned v sobotu, kdy Hoochie Coochie Band zahajovali další večer festivalu. Ve skvělé formě navodili báječnou atmosféru, která sváděla k tanci a asociovala prostředí dobových zakouřených jazzových klubů. „Oslovili jsme pro letošní ročník také mladé hudebníky,“ říká k programu pořadatel Tibor Gál. Že jazz nepatří minulosti, dokládá i řada mladých lidí zastoupených v obecenstvu.

„Krásný a pěkný večer plný dobré muziky,“ popřál při tradičním společném přípitku přítomným posluchačům Erich "Boboš" Procházka a dodal, že je mu velkou ctí na hořickém festivalu po letech opět zahrát.

Pódium v sobotu ovládli Ondřej Kabrna Hammond Trio, Erich "Boboš" Procházka & Marek Wolf. Laco Deczi a Jazz Cellula zaplnili sál vlnou energie, která se prostřednictvím tónů rozpínala až do nejzazších koutů zaplněného kulturního domu. Závěr večera v Koruně patřil kapele St. Johnny a o skvělou hudební zábavu se na závěrečném večírku postarala formace Swing Hořice.