Letos však přinášejí pořadatelé návštěvníkům o jednu kapelu více, než v dosavadních ročnících.

„Je to pátý, tedy již trochu jubilejní ročník našeho festiválku, tak jsme se rozhodli přidat pátou kapelu. Je to naše forma poděkování všem návštěvníkům, kteří na festiválek dorazí," řekl hlavní pořadatel festivalu Tomáš Pavlata.

„Na dosavadních čtyřech ročnících se u nás vystřídalo 12 kapel. Z velkým jmen můžeme zmínit Pacifik s Tony Linhartem, jihočeskou kapelu Sem-Tam nebo Pouta. Samozřejmě nesmíme zapomenout na trampskou legendu Vojku Kiďáka Tomáška a také Devítku, kteří si na festivalu zahrají i letos," dodává. Letošním tajným trumfem pořadatelů by mohlo být duo Groovey, které se vrací po dvou letech.

KLUCI Z BRNA
„Když jsem se rozhodl uspořádat první ročník, hledal jsem, jestli u nás existuje nějaký revival Paula Simona a Arta Garfunkela. Našel jsem tyto dva kluky z Brna a mohu říci, že při své první účasti na našem festivalu vzbudili nečekaný ohlas. Věřím tedy, že se budou líbit i letos."

Festiválek se koná od 16.15 hodin na sále kulturního domu ve Slatinách. Program tvoří kapely, které již v minulých ročnících vystupovaly, a sice: Jičínští Kanci, Portrait, Vojta Kiďák Tomáško, Groovey a Devítka.

„Letos chceme přinést návštěvníkům to nejlepší, co zde mohli v uplynulých letech slyšet," uzavírá Tomáš Pavlata. 

Harmonogram
Časový rozpis kapel je následující:
16:15 Jičínští Kanci
17:40 Portrait
18:50 Vojta Kiďák Tomáško
20:15 Duo Groovey
21:30 Devítka
23:00 – ? jamsession