Netradiční spojení dvou předních českých travesti skupin – Techtle Mechtle a Screamers – přesně to nabízí nová show s názvem Přijela pouť, se kterou míří do smiřického Kulturního domu Dvorana. Představí se zde 11. dubna  od 19 hodin. Vstupné je 230 korun v předprodeji, na místě zaplatíte o dvacet korun více.

Pánové Lukáš, Jarda, Lukáš, Honza a Patrik se již několik let na prknech divadel a kulturních domů téměř každý večer promění ve slečnu Paulu, Lili, Dolores, Stacey a Halinu. V letošním roce se rozhodli pro navázání vzájemné spolupráce a společně s moderátorem Láďou Černým máte možnost je vidět ve dvouhodinovém pořadu, který je nabitý humorem, nadsázkou, tancem, parodiemi zpěvaček, zpěváků, hereček, ale i politiků.

V pouťovém prostředí budete mít možnost potkat dámy jako jsou Hana Zagorová, Ilona Csáková, Anastacia, Cher, Lucie Bílá ale i řada dalších známých osobností. Originální show na vysoké úrovní, kterou jste mohli shlédnout i v soutěži Československo má talent, se těší oblibě již několik let po celé České republice ale i na Slovensku přijíždí tentokrát ve zcela novém kabátu.  Nenechte si ujít strhující podívanou, která Vás doslova zvedne ze židlí.