Snímky nahlédneme například do Valdic, Železnice i na Dětský den s Continentalem, kde byly přichystány také ukázky práce ozbrojených složek, hasičů i seskoky parašutistů.

Do Železnice zavítalo dne Duo Navaro se třemi kouzelnickými představeními. Pan kouzelník předvedl žonglování s míčky, kužely, jeho partnerka dokázala svou obratnost s obručemi. Do svých vystoupení zapojili i svého syna Roberta (12 let), který také předvedl své žonglování s míčky. A nebyl by to Dětský den, aby si kouzlení a žonglování nevyzkoušely děti, které se přišly podívat na multifunkční hřiště.

Největší úspěch mělo představení „ Bublinová show". Viděli jsme bubliny různých tvarů a velikostí. Do některých se vešli i dospěláci. Na závěr byla bublinová dílnička, kde si děti vyzkoušely tvoření bublin.

Během odpoledne děti plnily úkoly na 7 stanovištích. Po splnění všech úkolů dostal každý sladkou odměnu a drobnost. Děti si během soutěžení mohly zaskákat v nafukovacím hradu, nebo se nechat pomalovat.

Více snímků a videoukázku naleznete v připojené fotogalerii. Pokud máte své fotografie z těchto akcí, můžete je poslat na reporter.jicinsky@denik.cz, a budou připojeny do této galerie. Je možné je poslat například přes úschovnu, nebo je s vaším svolením stáhneme třeba z Rajčete.