Od 13.30 pak začal odpolední program v amfiteátru, tanec se psem a zumba všechny naladila a pak už mohl přijít křest nové knihy Čiperků. Knihu pokřtila mladá zpěvačka a moderátorka Elis (Eliška Mrázová) a také zazpívala svou nejznámější píseň, při které se sama doprovodila na ukulele. Po ní si mikrofon vzali už samotní Čiperkové a rozjeli svoji veselou show. Jejich malí fanouškové s nimi nejen zpívali, ale i tančili a všichni se dobře bavili.

AUTOGRAMIÁDA
Po koncertu proběhla nezbytná autogramiáda s možností zakoupení právě pokřtěné knihy. Celý program zakončila diskotéka jak jinak než s dětskými hity. Pak už nezbývalo než si ještě chvíli pohrát, zaskákat na trampolíně a těšit se na příští koncert kapely Čiperků, která bude v příštím roce určitě opět bavit návštěvníky Šťastné země.

DALŠÍ PROGRAM
Co nás ještě čeká do konce této sezony? Na sobotu 24. září se chystá Brambora den, kdy budou připraveny hry i soutěže s bramborovou tematikou a určitě i bramborová jídla, protože to k podzimu prostě patří. V říjnu pak bude velká drakiáda, když bude ten správný vítr, budeme draky nejen vyrábět, ale také pouštět. A aby nebyl program stále jen pro děti, ve stejný den, tedy v sobotu 15. října, mohou rodiče ochutnat zabíjačkové speciality na Staročeské zabíjačce. Pokud nám bude počasí přát, bude park otevřen do 31. října, v týdnu za sníženou mimosezonní cenu a připravena je nabídka pro školy a školky i s možností doprovodného programu.

Aktuální informace o otevírací době i programech najdete vždy na našich webových a facebookových stránkách.
Markéta Franicová, vedoucí areálu Šťastná země