HC Náchod – HC Jičín 10:2 (2:0, 3:0, 5:2). V první části Jičín vzdoroval tlaku domácích do desáté minuty, kdy Leeder otevřel skóre utkání. Jičín si rovněž vytvořil několik brankových příležitostí, ale bez gólového vyjádření. Po první třetině byl přijatelný stav 2:0, ale hned v prvních minutách domácí dvěma slepenými góly zvýšili na 4:0 a o utkání tak bylo rozhodnuto.

Jičín se soustředil na obranu a jeho útoky byly pouze ojedinělé. V závěru této části navíc odstoupil ze hry Weiss s poraněnými třísly. V poslední třetině domácí pomalu navyšovali účet na svém kontě. V 54. minutě byl na čtyři minuty vyloučen Krupka. V první dvouminutovce vystihl rozehrávku domácích na modré Vondráček a svůj samostatný nájezd s jistotou proměnil v první gól Jičína. Vzápětí Jičín ve čtyřech napadal domácí v jejich třetině, Vondráček nahrál před branku a Hladík vstřelil druhý gól Jičína.

V pokračující přesilovce domácí dvěma góly upravili konečné skóre na 10:2. Z důvodu nedostatečného počtu zdravých hráčů Jičín odkládá středeční domácí utkání s Novým Bydžovem. Hráči mají tedy týdenní pauzu na doléčení zranění a nemocí a v neděli 15. listopadu Jičín zajíždí do Třebechovic. Utkání začíná v 17.00 hodin

Fakta: Branky a nahrávky: 10. Leeder (Havrda), 11. Stehno (Janoušek), 21. Ježek (Valášek), 22. Zeman (Škoda), 28. Plíhal (Janoušek), 45. Ježek (Kodym), 46. Pánek (Havrda), 52. Pánek (Kodym, Ježek), 55. Srba (Valášek, Kosík), 56. Zeman – 54. Vondráček, 54. Hladík (Vondráček). HC Jičín: Vinklář, Beneš – Houser, Starý – Anděl, Buchar – Mizera – Weiss, Abel, Krupka – Klaban, Hladík, Vondráček. Trenéři: Pletka, Růžička. Vyloučení: 2:7, navíc Klaban (Jičín) 10 min. OT. Využití: 4:0. Oslabení: 0:2. Rozhodčí: Kubišta – Roischel, Dudadík. Diváci: 120.    (jj)