Fakta
BK Nová Paka – Stadion Nový Bydžov 7:4 (2:1, 4:1, 1:2). Branky: 7:45 J. Kadeřábek (T. Kadeřábek), 14:27 Zvolenský (T. Kadeřábek, Hric), 25:38 Zvolenský (Hric, Spal), 28:00 Hric (T. Kadeřábek), 32:48 Vondrlík (T. Kadeřábek, Ukhin), 33:59 Hloušek (Hric), 57:08 T. Kadeřábek (Hric) – 7:33 Kozák, 31:51 Pomichálek (Věchet), 44:18 Jebavý (Němec), 45:12 Kozák. Rozhodčí: Pahulák – Hidvéghy, Antalík. Vyloučení: 5 a 5+OK (Ersepka) – 4 a TH (Pomichálek). Využití: 0:2. Diváci: 225. Stav série: 1:1.

V utkání předčil domácí gólman Dressler střídající dvojici Pařenica – Mikeš. Při chuti byli opět střelci. Radosti ovšem bylo tentokráte více na straně Novopackých. Padaly pěkné branky, v nichž vynikali domácí Tomáš Kadeřábek a Tibor Hric. Vedení hostům sebrali domácí po dvanácti vteřinách! Petr Zvolenský dostal Novou Paku v první třetině do vedení a ve druhé části jeho tým čtyřmi branky střetnutí rozhodl.

Další přesný zásah mohl navíc přidat Ukhin do odkryté hostující branky, ale nestalo se. Patnáct minut před koncem základní hrací doby vstřelili hosté dvě slepené branky. Domácí si vzali oddechový čas, aby zklidnili zadní řady včetně gólmana, což se vyplatilo. Vítězství zařídila nejofenzivnější dvojice domácích T. Kadeřábek – Hric, která zastínila gólové komando hostí Kubišta – Pomichálek.

Smolné utkání odehrál novopacký Šuvara, jenž byl nejprve ve druhé třetině zraněn, do třetí části poté přesto naskočil, aby nakonec dostal pukem pod nos. Zákrokem hostujícího Pavla Hlavatého byl navíc zraněn mimo hru Karel Hloušek. Nikdo z rozhodčích a ani z hráčů zřetelně zákrok neviděl, a tak viník zůstal nepotrestán. Hloušek nedohrál. Trest ve hře obdržel hostující Pomichálek za úder do hlavy a za rány pěstí bez rukavic. Pro něho to znamená jediné – 1 utkání stop!   (re)