Z vítězství se mohl radovat Jaroslav Suchánek z Chocně (startovní číslo HK0349), o jehož triumfu (17 bodů) rozhodl přesný odhad počtu vstřelených branek v tomto kole. Vítěze  prosíme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonu 602 687 661. Čeká na něj balíček od pivovaru Tambor a věcná cena od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Výsledky tipovaných duelů 10. kola
1.  Česko – Rusko                                (2:4) 2
2.  Kadaň – Ústí n. L.                            (4:6) 2
3.  Prostějov – Přerov                          (3:1) 1
4.  Jihlava – Č. Budějovice                    (4:2) 1
5.  Třebíč – Litoměřice                          (5:3) 1
6.  Most – Havířov                                (4:7) 2
7.  Havlíčkův Brod – Vrchlabí                (2:3) 2
8.  Trutnov – Tábor                             (1:6) 2
9.  Opočno – Hronov                           (1:5) 2
10.  Třebechovice – Nové Město n. M. (3:2) 1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 68 branek.

Průběžné pořadí po 10. kole: Nejlepší tipéři již dosáhli mety sta bodů

NHL (1. – 9. místo)
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    2    106
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    11    103
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn    17    100
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno    11    100
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno    11    100
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč    11    100
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky    8    100
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.    8    100
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové    8    100

KHL (10. – 18. místo)
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice    5    100
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    14    97
HK0239    Lukáš Matura, Libštát    14    97
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov    11    97
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    8    97
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod    8    97
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod    8    97
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn    17    94
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice    14    94

EXTRALIGA (19. – 54. místo)
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    11    94
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov    11    94
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí    8    94
HK0290    Michal Matura, Semily    8    94
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát    8    94
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice    8    94
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    8    94
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř    8    94
HK0292    František Polák, Jičín    8    94
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov    8    94
HK0034    Jaroslav Valchař st., Police nad Metují    8    94
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.    5    94
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    94
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov    11    92
HK0295    Helena Dejlová, Jičín    11    91
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.    11    91
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov    11    91
HK0071    Pavel Purma, Sloupno    11    91
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov    11    91
HK0004    Miloš Kubík, Hronov    8    91
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové    8    91
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové    8    91
HK0077    Josef Pozler, Podoliby    8    91
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice    8    91
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové    8    91
HK0225    Janek Kubáněk, Dolní Branná    5    91
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové    5    91
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové    2    91
HK0280    Milan Řehák, Libotov    2    91
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    -1    91
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec    -1    91
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice    8    89
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné    11    88
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    11    88
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují    11    88
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov    11    88

WSM LIGA (55. – 114. místo)
HK0001    Richard Ducháč, Úpice    8    88
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice    8    88
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové    8    88
HK0159    Josef Hofman, Černčice    8    88
HK0229    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    8    88
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná    8    88
HK0240    Ondřej Matura, Libštát    8    88
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov    8    88
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň    8    88
HK0038    Petr Šolc, Machov    8    88
HK0099    Jan Bílek, Praskačka    5    88
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany    5    88
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    88
HK0190    Marie Holá, Trutnov    2    88
HK0108    Martin Hopko, Sendražice    2    88
HK0182    Otakar Jón, Trutnov    2    88
HK0068    Štefan Kotek, Prasek    11    86
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    11    86
HK0353    Pavel Holý, Trutnov    5    86
HK0198    Karel Havelka, Trutnov    17    85
HK0039    Jan Šolc, Machov    14    85
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín    11    85
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod    11    85
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    11    85
HK0256    Martin Nosek, Solnice    11    85
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové    11    85
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov    8    85
HK0310    Martina Dejlová, Louny    8    85
HK0300    Jan Halčák, Jičín    8    85
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice    8    85
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    8    85
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové    8    85
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov    8    85
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov    8    85
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové    8    85
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové    8    85
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    8    85
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    85
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové    8    85
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň    8    85
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod    5    85
HK0007    Pippo Dukla, Náchod    5    85
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové    5    85
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice    5    85
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno    2    85
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    2    85
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna    2    85
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna    2    85
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov    -1    85
HK0110    Luboš Radoň, Blešno    8    83
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové    11    82
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové    11    82
HK0360    Marie Hanušová, Hradec Králové    11    82
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice    11    82
HK0168    Eva Pichová, Trutnov    11    82
HK0244    Marta Suchá, Radvanice    11    82
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    8    82
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí    8    82
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín    8    82
HK0299    Lucie Dejlová, Louny    8    82

II. LIGA (115. – 180. místo)
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    8    82
HK0336    Jiří Kotek, Černilov    8    82
HK0228    Libor Kubáněk, Dolní Branná    8    82
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové    8    82
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové    8    82
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov    8    82
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby    8    82
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice    8    82
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov    8    82
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí    5    82
HK0385    Josef Hejhal, Kostelec n. Orl.    5    82
HK0316    František Lachman, Jičín    5    82
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát    5    82
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové    5    82
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové    5    82
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška    5    82
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř    2    82
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice    2    82
HK0184    Václav Herout, Trutnov    2    82
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové    2    82
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    2    82
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    2    82
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    14    80
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.    8    80
HK0285    Romana Skrbková, Brdo    8    80
HK0357    Jakub Svatoš, Zlíčko    8    80
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.    0    80
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov    0    80
HK0298    Lenka Dejlová, Louny    11    79
HK0183    Leoš Herout, Trutnov    11    79
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.    11    79
HK0165    Petr Holý, Trutnov    11    79
HK0366    Josef Hybner, Poděbrady    11    79
HK0003    Jiří Říha, Úpice    11    79
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň    11    79
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná    8    79
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice    8    79
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov    8    79
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice    8    79
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    8    79
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov    8    79
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov    8    79
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov    8    79
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň    8    79
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové    5    79
HK0064    Radek Zima, Prasek    5    79
HK0098    Milada Bílková, Praskačka    2    79
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary    2    79
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice    -1    79
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov    -4    79
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    -7    79
HK0294    Alois Dejl, Jičín    8    78
HK0263    Bohuslav Šolín, Val    8    77
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové    8    77
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    11    76
HK0378    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    11    76
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    8    76
HK0079    Pavel Brett, Králíky    8    76
HK0297    Martin Dejl, Louny    8    76
HK0005    Petr Drašnar, Václavice    8    76
HK0138    František Dušek, Holohlavy    8    76
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    8    76
HK0040    Petra Nováková, Habřina    8    76
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná    8    76
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná    8    76

KRAJSKÁ LIGA (181. – 306. místo)
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná    8    76
HK0372    Jan Zirm, Vrchlabí    8    76
HK0017    Milan Bitnar, Hronov    5    76
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové    5    76
HK0383    Tomáš Klicpera, Otovice    5    76
HK0270    Milan Koleno, Dobruška    5    76
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové    5    76
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná    5    76
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov    5    76
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov    2    76
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí    2    76
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    2    76
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    76
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín    2    76
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové    2    76
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové    8    74
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové    5    74
HK0313    Václav Kameník, Jičín    0    74
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň    17    73
HK0271    Roman Izák, Opočno    11    73
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov    8    73
HK0368    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    73
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí    8    73
HK0352    Jaroslav Kuchař, Náchod    8    73
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    8    73
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby    8    73
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové    8    73
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná    8    73
HK0127    David Havránek, Hradec Králové    2    73
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov    2    73
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek    2    73
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice    -1    73
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    -1    73
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové    -1    73
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové    0    72
HK0363    Petr Mašek, Čeperka    14    71
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov    8    71
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno    8    71
HK0250    Aleš Kupka, Čánka    5    71
HK0018    Petr Kylar, Stárkov    5    71
HK0111    Jan Radoň, Blešno    5    71
HK0355    Radek Svatoš, Zlíčko    5    71
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové    5    71
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové    0    71
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    11    70
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové    8    70
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové    8    70
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    8    70
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice    8    70
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice    8    70
HK0365    Marcel Gabriel, Vinary    5    70
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná    5    70
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    5    70
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov    5    70
HK0162    Radka Novotná, Černčice    5    70
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice    5    70
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové    5    70
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov    5    70
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany    2    70
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové    2    70
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov    -1    70
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    -4    70
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov    14    68
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    11    68
HK0391    Petr Mikas, Nový Bydžov    8    68
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo    5    68
HK0359    Mirek Ducháč, Mladá Boleslav    -1    68
HK0371    Pavel Marek, Rychnov n. K.    11    67
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava    11    67
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové    8    67
HK0006    Petr Drašnar, Náchod    8    67
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná    8    67
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí    8    67
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná    5    67
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    5    67
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové    5    67
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves    5    67
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov    2    67
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové    2    67
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí    2    67
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové    2    67
HK0390    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    8    65
HK0367    Alois Dejl II, Jičín    8    65
HK0387    Vojtěch Doležal, Chlumec n. C.    8    65
HK0356    Lukáš Svatoš, Zlíčko    5    65
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice    5    65
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    2    65
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov    11    64
HK0374    Jan Gabrle, Trutnov    8    64
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    8    64
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    8    64
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    5    64
HK0384    Zdeněk Žáček, Úpice    5    64
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové    2    64
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové    2    64
HK0226    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    2    64
HK0029    Jiří Krista, Hronov    0    64
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové    0    64
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -1    64
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové    -4    64
HK0364    Jana Šrytrová, Petrovice    -4    64
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.    11    62
HK0388    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    5    62
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo    2    62
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    2    62
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    2    62
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové    0    62
HK0284    Helena Skrbková, Brdo    -1    62
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové    11    61
HK0112    Martin Taichman, Prasek    11    61
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové    11    61
HK0113    Josef Taichman, Prasek    8    61
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek    5    61
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    5    61
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř    2    61
HK0103    Radek Chlad, Kosičky    2    61
HK0370    Pavel Marek, Javornice    2    61
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná    2    61
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové    0    60
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná    11    59
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí    8    59
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové    8    59
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové    8    59
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo    5    59
HK0237    Lenka Hubková, Parbubice    2    59
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice    2    59
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín    2    59
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.    0    59

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (307. – 371. místo)
HK0354    Miroslav Mohet, Dvůr Králové    0    59
HK0358    Jana Svatošová, Zlíčko    -1    59
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové    -1    59
HK0377    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    8    58
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí    8    58
HK0376    Jaroslav Střížek, Dolní Branná    8    58
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové    5    58
HK0375    Antonín Nedvědil, Dolní Branná    5    58
HK0369    Martin Hrudík, Dobruška    2    58
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov    2    58
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany    -1    58
HK0399    Věra Mikasová, Nový Bydžov    8    57
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové    0    57
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice    0    57
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek    8    56
HK0327    Martin Izák, Jaroměř    5    56
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    5    56
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec    2    56
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.    2    56
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    0    56
HK0389    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    -1    56
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice    8    55
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek    5    55
HK0400    Naďa Zimová, Prasek    8    54
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš    0    54
HK0281    Pavel Žák, Předměřice    11    53
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec    5    53
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové    5    53
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové    5    53
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí    2    53
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín    0    53
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice    -1    53
HK0396    Johana Hanušová, Hradec Králové    -1    53
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    8    52
HK0380    Vlasta Suková, Dolní Branná    8    52
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice    2    52
HK0386    Pavel Konvalinka, Vamberk    2    52
HK0379    Jana Kotyková, Dolní Branná    2    52
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    2    52
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    -7    52
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov    8    51
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice    0    50
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice    2    49
HK0166    Josef Pich, Trutnov    -1    49
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové    14    47
HK0382    Karel Šulc, Lužany    0    47
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška    -4    47
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    5    46
HK0381    Milan Lustig, Jičín    0    45
HK0397    Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové    0    45
HK0398    Bedřich Šimon, Popovice    0    45
HK0394    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.    -1    45
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují    8    43
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové    8    43
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř    5    43
HK0185    Michal Herout, Trutnov    -1    43
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -4    43
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín    0    42
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    0    42
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové    -1    41
HK0269    Petr Kain, Dobruška    -1    41
HK0167    Marek Birke, Trutnov    5    40
HK0361    Jan Hanuš ml., Hradec Králové    -1    40
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov    -1    40

AMATÉŘI (372. – 390. místo)
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové    -4    40
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice    0    39
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice    8    38
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.    8    38
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice    0    38
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    2    37
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.    0    36
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové    -4    35
HK0395    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.    -4    33
HK0392    Pavel Kejzlar, Úpice    2    32
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín    2    31
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové    2    31
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice    -1    29
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno    -4    28
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    -1    24
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové    5    23
HK0362    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové    5    22
HK0062    Karel Dušek, Prasek    5    18
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    -1    18

ALESPOŇ TO ZKUSILI (391. – 400. místo)
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí    -1    15
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí    -1    12
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    11
HK0254    Pavel Nosek, Solnice    0    9
HK0373    Petra Kosařová, Trutnov    0    5
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř    0    3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř    0    3
HK0393    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.    -4    3
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    0

Vítězové dosavadních deseti kol:1. kolo - Michal Tvrdek (Hradec Králové)
2. kolo - Anna Marie Hanušová (Hradec Králové)
3. kolo - Zdeněk Matura (Libštát)
4. kolo - Václav Herout (Trutnov)
5. kolo - Pavel Bahník (Třebechovice)
6. kolo - Jaroslav Mrkvička (Chotěvice)
7. kolo - Jiří Daříček (Semechnice)
8. kolo - Naďa Hůlková (Trutnov)
9. kolo - Ludmila Dohnálková (Rychnov nad Kněžnou)
10. kolo - Jaroslav Suchánek (Choceň)