Prosíme vítěze kola, aby se ozval na tel. 602 687 661. Čeká na něj balíček od pivovaru Tambor a cena od firmy Hejduk Sport s podpisem Milana Hejduka.

Výsledky tipovaných duelů 11. kola:
1. Plzeň – Hradec (6:2) 1, 2. Pardubice – Olomouc (0:3) 2, 3. Vrchlabí – Klatovy (4:3) 1, 4. Kobra – Trutnov (4:1) 1, 5. Dvůr – N. Paka (6:1) 1, 6. Náchod – N. Bydžov (8:2) 1, 7. Opočno – Třebechovice (4:3) 1, 8. Hronov – N. Město (7:3) 1, 9. Semechnice – Skuteč (1:5) 2, 10. Lanškroun – Třebechovice B (9:5) 1.
Supertrefa: 77 gólů.

Průběžné pořadí po 11. kole

NHL (1. – 9. místo)
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno    14    114
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.    14    114
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    11    114
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice    17    111
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    14    111
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno    11    111
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice    11    111
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn    11    111
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové    11    111

KHL (10. – 18. místo)
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    5    111
HK0295    Helena Dejlová, Jičín    17    108
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.    14    108
HK0290    Michal Matura, Semily    14    108
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky    8    108
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    17    105
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň    17    105
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice    14    105
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí    11    105

EXTRALIGA (19. – 54. místo)
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov    11    105
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice    11    105
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    11    105
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn    11    105
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov    8    105
HK0239    Lukáš Matura, Libštát    8    105
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod    8    105
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod    8    105
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč    5    105
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov    11    103
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    20    102
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov    17    102
HK0310    Martina Dejlová, Louny    17    102
HK0300    Jan Halčák, Jičín    17    102
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice    17    102
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín    17    102
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    17    102
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby    17    102
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň    17    102
HK0229    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    14    102
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují    14    102
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    11    102
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové    11    102
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov    11    102
HK0225    Janek Kubáněk, Dolní Branná    11    102
HK0077    Josef Pozler, Podoliby    11    102
HK0071    Pavel Purma, Sloupno    11    102
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové    11    102
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát    8    102
HK0292    František Polák, Jičín    8    102
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov    8    102
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    5    102
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice    11    100
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín    17    99
HK0299    Lucie Dejlová, Louny    17    99
HK0228    Libor Kubáněk, Dolní Branná    17    99

WSM LIGA (55. – 114. místo)
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice    17    99
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice    17    99
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod    14    99
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    14    99
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod    14    99
HK0190    Marie Holá, Trutnov    11    99
HK0108    Martin Hopko, Sendražice    11    99
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany    11    99
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov    11    99
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov    11    99
HK0004    Miloš Kubík, Hronov    8    99
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové    8    99
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové    8    99
HK0280    Milan Řehák, Libotov    8    99
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové    8    99
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov    8    99
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    5    99
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř    5    99
HK0034    Jaroslav Valchař st., Police nad Metují    5    99
HK0068    Štefan Kotek, Prasek    11    97
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    11    97
HK0298    Lenka Dejlová, Louny    17    96
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov    17    96
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň    17    96
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň    17    96
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř    14    96
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice    14    96
HK0385    Josef Hejhal, Kostelec n. Orl.    14    96
HK0184    Václav Herout, Trutnov    14    96
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát    14    96
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové    14    96
HK0244    Marta Suchá, Radvanice    14    96
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    14    96
HK0007    Pippo Dukla, Náchod    11    96
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové    11    96
HK0198    Karel Havelka, Trutnov    11    96
HK0099    Jan Bílek, Praskačka    8    96
HK0001    Richard Ducháč, Úpice    8    96
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice    8    96
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové    8    96
HK0159    Josef Hofman, Černčice    8    96
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné    8    96
HK0182    Otakar Jón, Trutnov    8    96
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná    8    96
HK0240    Ondřej Matura, Libštát    8    96
HK0038    Petr Šolc, Machov    8    96
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.    5    96
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec    5    96
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov    2    96
HK0294    Alois Dejl, Jičín    17    95
HK0357    Jakub Svatoš, Zlíčko    14    94
HK0110    Luboš Radoň, Blešno    11    94
HK0353    Pavel Holý, Trutnov    8    94
HK0297    Martin Dejl, Louny    17    93
HK0183    Leoš Herout, Trutnov    14    93
HK0165    Petr Holý, Trutnov    14    93
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové    14    93
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové    11    93
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    11    93
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov    11    93

II. LIGA (115. – 180. místo)
HK0168    Eva Pichová, Trutnov    11    93
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov    11    93
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška    11    93
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno    8    93
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové    8    93
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov    8    93
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov    8    93
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov    8    93
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové    8    93
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové    8    93
HK0256    Martin Nosek, Solnice    8    93
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna    8    93
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna    8    93
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové    8    93
HK0039    Jan Šolc, Machov    8    93
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov    11    91
HK0285    Romana Skrbková, Brdo    11    91
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov    17    90
HK0005    Petr Drašnar, Václavice    14    90
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové    14    90
HK0383    Tomáš Klicpera, Otovice    14    90
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby    14    90
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové    14    90
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary    11    90
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov    11    90
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov    11    90
HK0064    Radek Zima, Prasek    11    90
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové    8    90
HK0360    Marie Hanušová, Hradec Králové    8    90
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové    8    90
HK0336    Jiří Kotek, Černilov    8    90
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové    8    90
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové    8    90
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby    8    90
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    5    90
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    5    90
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové    5    90
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    2    90
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    8    88
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.    8    88
HK0127    David Havránek, Hradec Králové    14    87
HK0079    Pavel Brett, Králíky    11    87
HK0138    František Dušek, Holohlavy    11    87
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov    11    87
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí    11    87
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná    11    87
HK0372    Jan Zirm, Vrchlabí    11    87
HK0098    Milada Bílková, Praskačka    8    87
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná    8    87
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.    8    87
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice    8    87
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice    8    87
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    8    87
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    87
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové    5    87
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice    2    87
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové    14    85
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové    11    85
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové    14    84
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    14    84
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov    11    84
HK0368    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    11    84
HK0352    Jaroslav Kuchař, Náchod    11    84
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    11    84
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby    11    84
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň    11    84

KRAJSKÁ LIGA (181. – 306. místo)
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná    11    84
HK0017    Milan Bitnar, Hronov    8    84
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    8    84
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    8    84
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    8    84
HK0040    Petra Nováková, Habřina    8    84
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná    8    84
HK0378    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    8    84
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná    8    84
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov    8    84
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice    5    84
HK0003    Jiří Říha, Úpice    5    84
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové    11    83
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.    20    82
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov    14    82
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov    11    82
HK0363    Petr Mašek, Čeperka    11    82
HK0111    Jan Radoň, Blešno    11    82
HK0263    Bohuslav Šolín, Val    5    82
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.    2    82
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí    0    82
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí    0    82
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové    14    81
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové    14    81
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové    14    81
HK0365    Marcel Gabriel, Vinary    11    81
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná    11    81
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    11    81
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové    11    81
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov    11    81
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice    11    81
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice    8    81
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové    8    81
HK0270    Milan Koleno, Dobruška    5    81
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín    5    81
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové    5    81
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná    5    81
HK0316    František Lachman, Jičín    -1    81
HK0356    Lukáš Svatoš, Zlíčko    14    79
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo    11    79
HK0391    Petr Mikas, Nový Bydžov    11    79
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    11    79
HK0250    Aleš Kupka, Čánka    8    79
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové    8    79
HK0366    Josef Hybner, Poděbrady    0    79
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    0    79
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov    0    79
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    14    78
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové    14    78
HK0384    Zdeněk Žáček, Úpice    14    78
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava    11    78
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná    11    78
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves    11    78
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové    8    78
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov    8    78
HK0162    Radka Novotná, Černčice    8    78
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice    8    78
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany    8    78
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice    8    78
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    5    78
HK0271    Roman Izák, Opočno    5    78
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové    5    78
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek    5    78
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov    -1    78
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové    0    77
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo    14    76
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové    14    76
HK0367    Alois Dejl II, Jičín    11    76
HK0387    Vojtěch Doležal, Chlumec n. C.    11    76
HK0355    Radek Svatoš, Zlíčko    5    76
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    0    76
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    14    75
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové    14    75
HK0374    Jan Gabrle, Trutnov    11    75
HK0226    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    11    75
HK0364    Jana Šrytrová, Petrovice    11    75
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    5    75
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov    5    75
HK0313    Václav Kameník, Jičín    0    74
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové    0    74
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice    14    73
HK0388    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    11    73
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    11    73
HK0390    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    8    73
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí    0    73
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov    14    72
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek    11    72
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové    8    72
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov    8    72
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    8    72
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    8    72
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov    5    72
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové    5    72
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná    5    72
HK0018    Petr Kylar, Stárkov    0    71
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno    0    71
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    14    70
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.    14    70
HK0237    Lenka Hubková, Pardubice    11    70
HK0354    Miroslav Mohet, Dvůr Králové    11    70
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    8    70
HK0359    Mirek Ducháč, Mladá Boleslav    2    70
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    0    70
HK0103    Radek Chlad, Kosičky    8    69
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná    8    69
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové    5    69
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek    5    69
HK0006    Petr Drašnar, Náchod    2    69
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové    -1    69
HK0399    Věra Mikasová, Nový Bydžov    11    68
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec    11    67
HK0327    Martin Izák, Jaroměř    11    67
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín    8    67
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo    8    67
HK0284    Helena Skrbková, Brdo    5    67
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    2    67
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice    2    67
HK0371    Pavel Marek, Rychnov n. K.    0    67
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí    0    67
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    0    67
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí    0    67
HK0166    Josef Pich, Trutnov    17    66
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice    14    66
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové    8    66
HK0369    Martin Hrudík, Dobruška    8    66
HK0377    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    8    66

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (307. – 371. místo)
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí    8    66
HK0113    Josef Taichman, Prasek    5    66
HK0112    Martin Taichman, Prasek    5    66
HK0400    Naďa Zimová, Prasek    11    65
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové    8    65
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice    11    64
HK0389    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    8    64
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek    8    64
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    8    64
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.    5    64
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná    5    64
HK0358    Jana Svatošová, Zlíčko    5    64
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové    5    64
HK0029    Jiří Krista, Hronov    0    64
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové    0    64
HK0386    Pavel Konvalinka, Vamberk    11    63
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    11    63
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany    5    63
HK0375    Antonín Nedvědil, Dolní Branná    5    63
HK0376    Jaroslav Střížek, Dolní Branná    5    63
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové    2    63
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov    11    62
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové    2    62
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška    14    61
HK0396    Johana Hanušová, Hradec Králové    8    61
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové    8    61
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř    0    61
HK0370    Pavel Marek, Javornice    0    61
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    8    60
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    8    60
HK0380    Vlasta Suková, Dolní Branná    8    60
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice    5    60
HK0397    Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové    14    59
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí    0    59
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové    0    59
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec    5    58
HK0281    Pavel Žák, Předměřice    5    58
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové    -1    58
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř    14    57
HK0379    Jana Kotyková, Dolní Branná    5    57
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek    2    57
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice    0    57
HK0394    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.    11    56
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové    14    55
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    55
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí    2    55
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    8    54
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš    0    54
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín    0    53
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové    0    53
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice    14    52
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové    5    52
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov    11    51
HK0185    Michal Herout, Trutnov    8    51
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    8    51
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice    2    51
HK0269    Petr Kain, Dobruška    8    49
HK0395    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.    14    47
HK0382    Karel Šulc, Lužany    0    47
HK0361    Jan Hanuš ml., Hradec Králové    5    45
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové    5    45
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují    2    45
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové    2    45
HK0381    Milan Lustig, Jičín    0    45
HK0398    Bedřich Šimon, Popovice    0    45

LIGA AMATÉRŮ (372. – 390. místo)
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové    8    43
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové    11    42
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín    0    42
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    0    42
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    2    39
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice    0    39
HK0167    Marek Birke, Trutnov    -1    39
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice    0    38
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice    8    37
HK0392    Pavel Kejzlar, Úpice    5    37
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.    -1    37
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín    5    36
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.    0    36
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno    -1    27
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota    14    25
HK0362    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové    2    24
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    0    24
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové    -1    22
HK0062    Karel Dušek, Prasek    0    18

ALESPOŇ TO ZKUSILI (391. – 401. místo)
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    0    18
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí    0    15
HK0393    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.    11    14
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí    0    12
HK0254    Pavel Nosek, Solnice    0    9
HK0401    Zlata Joštová, Zdechovice    8    8
HK0373    Petra Kosařová, Trutnov    0    5
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř    0    3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř    0    3
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    0