Přijďte ve středu 26. ledna mezi 16:00 a 17:00 na zimní stadion v Jičíně na akci Týden hokeje.

Všechny děti, bez rozdílu dovednosti bruslení, budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Jičín, ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje, pořádá na zimním stadionu v Jičíně vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě, které se aktivně zapojí, s sebou domů navíc odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na (zástupce klubu) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.