BK JTC Nová Paka – HC Vrchlabí B 2:2 (0:0, 1:1, 1:1). V první třetině byli hosté lepším týmem, ale domácí hokejisté organizovanou obranou dokázali jejich útočné akce eliminovat. Novopacký brankář Dressler byl navíc domácím skutečnou oporou z deseti pokusů v první třetině za svá zadá nepustil jediný.
Skóre utkání otevřel v 28. minutě hostující Kovář po přihrávce Šrámka. O čtyři minuty později vyrovnal od modré obránce Plecháč.

Domácí stále více vyrovnáli hru. V poslední třetině již měli aktivitu na svých holích. Ovšem zaváhání v obranné třetině dostalo do šance hostujícího Jakubce, který překonal Dresslera s trochou štěstí, když kotouč brankáře přelétl obloukem. Domácí po zásluze srovnali v 58. minutě, když po trvalém tlaku dokázal David Musil najít spoluhráče Jirku Šebka, který nekompromisně zavěsil pod horní tyč. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou.

Fakta – branky:

33. Plecháč, 58. Šebek (D. Musil) – 28. Kovář (Šrámek), 45. Jakubec. Rozhodčí: Sehnal, Šmika. Vyloučení: 6 a 5+OK L. Musil:9. Využití: 0:0. Diváků: 80. Střely: 34:32. Nová Paka: Dressler (Věchet) – Pour, Plecháč, Fejfar, Vaníček, P. Křížek, Sucharda – D. Musil, L. Musil, Šebek – Šmika, Müller, J. Nožička – Šť. Dressler, Fišar.