Z triumfu se může radovat Naďa Hůlková z Trutnova (startovní číslo HK0187), jež byla nejblíže Supertrefě. Vítězku prosíme, aby kontaktovala sportovní redakci na telefonu 724 717 854. Získává balíček od pivovaru Tambor a věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Výsledky tipovaných duelů 8. kola
1.  Litvínov – Mountfield Hradec Králové            (5:1)   1
2.  IHC Písek – HC Vrchlabí                                (7:3)   1
3.  HC Trutnov – HC Děčín                                (4:4)   0
4.  Náchod – Třebechovice pod Orebem           (4:2)   1
5.  Dvůr Králové nad Labem – Nový Bydžov     (9:4)   1
6.  BK Nová Paka – HC Jičín                               (3:4)   2
7.  Jaroměř – Nové Město nad Metují                 (0:3)   2
8.  TJ Sokol Čestice – HC Skuteč                       (2:8)   2
9.  HC Wikov Hronov – Sokol Semechnice        (7:5)   1
10.  Třebechovice pod Orebem B – Lanškroun  (4:2)   1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 81 branek.

V čele zimní Tip ligy je dvojice tipérů

Průběžné pořadí po 8. kole:

NHL (1. – 9. místo):
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    11    87
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice    5    87
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    11    84
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky    8    84
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno    8    84
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.    8    84
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov    5    84
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové    5    84
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    5    84

KHL (10. – 51. místo):
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč    8    81
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.    8    81
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec    8    81
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice    8    81
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod    8    81
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod    8    81
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno    5    81
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    5    81
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    5    78
HK0190    Marie Holá, Trutnov    5    78
HK0108    Martin Hopko, Sendražice    5    78
HK0182    Otakar Jón, Trutnov    5    78
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov    5    78
HK0004    Miloš Kubík, Hronov    5    78
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    5    78
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    5    78
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové    5    78
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř    5    78
HK0280    Milan Řehák, Libotov    5    78
HK0034    Jaroslav Valchař st., Police nad Metují    5    78
HK0225    Janek Kubáněk, Dolní Branná    2    78
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    11    75
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.    8    75
HK0290    Michal Matura, Semily    8    75
HK0239    Lukáš Matura, Libštát    8    75
HK0292    František Polák, Jičín    8    75
HK0077    Josef Pozler, Podoliby    8    75
HK0110    Luboš Radoň, Blešno    8    75
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové    8    75
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice    5    75
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí    5    75
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov    5    75
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát    5    75
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov    5    75
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov    5    75
HK0071    Pavel Purma, Sloupno    5    75
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice    5    75
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    75
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice    5    75
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov    5    75
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové    2    75
HK0229    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    2    75

EXTRALIGA (52. – 110. místo):
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov    8    73
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice    0    73
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové    8    72
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov    8    72
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany    8    72
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov    8    72
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř    5    72
HK0099    Jan Bílek, Praskačka    5    72
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod    5    72
HK0001    Richard Ducháč, Úpice    5    72
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice    5    72
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.    5    72
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    72
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno    5    72
HK0159    Josef Hofman, Černčice    5    72
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov    5    72
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice    5    72
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná    5    72
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové    5    72
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    72
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov    5    72
HK0038    Petr Šolc, Machov    5    72
HK0064    Radek Zima, Prasek    5    72
HK0007    Pippo Dukla, Náchod    2    72
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové    2    72
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn    2    72
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    11    69
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov    8    69
HK0184    Václav Herout, Trutnov    8    69
HK0240    Ondřej Matura, Libštát    8    69
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát    8    69
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    69
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň    8    69
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň    8    69
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové    8    69
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí    5    69
HK0295    Helena Dejlová, Jičín    5    69
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové    5    69
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné    5    69
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov    5    69
HK0228    Libor Kubáněk, Dolní Branná    5    69
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov    5    69
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    69
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové    5    69
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna    5    69
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna    5    69
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov    5    69
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice    5    69
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové    5    69
HK0263    Bohuslav Šolín, Val    5    69
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí    2    69
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    69
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    2    69
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    2    69
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí    2    69
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    2    69
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška    2    69
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov    2    69
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov    2    69

I. LIGA (111. – 193. místo):
HK0357    Jakub Svatoš, Zlíčko    8    67
HK0353    Pavel Holý, Trutnov    5    67
HK0068    Štefan Kotek, Prasek    5    67
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové    5    67
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    0    67
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov    11    66
HK0017    Milan Bitnar, Hronov    8    66
HK0300    Jan Halčák, Jičín    8    66
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    8    66
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.    8    66
HK0313    Václav Kameník, Jičín    8    66
HK0336    Jiří Kotek, Černilov    8    66
HK0316    František Lachman, Jičín    8    66
HK0040    Petra Nováková, Habřina    8    66
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové    8    66
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové    8    66
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov    8    66
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    5    66
HK0079    Pavel Brett, Králíky    5    66
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná    5    66
HK0310    Martina Dejlová, Louny    5    66
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín    5    66
HK0138    František Dušek, Holohlavy    5    66
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary    5    66
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice    5    66
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové    5    66
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové    5    66
HK0165    Petr Holý, Trutnov    5    66
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov    5    66
HK0270    Milan Koleno, Dobruška    5    66
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové    5    66
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové    5    66
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    5    66
HK0256    Martin Nosek, Solnice    5    66
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov    5    66
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové    5    66
HK0039    Jan Šolc, Machov    5    66
HK0098    Milada Bílková, Praskačka    2    66
HK0385    Josef Hejhal, Kostelec n. Orl.    2    66
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    2    66
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    2    66
HK0111    Jan Radoň, Blešno    2    66
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové    2    66
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn    2    66
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují    2    66
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové    2    66
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov    2    66
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice    -1    66
HK0029    Jiří Krista, Hronov    5    64
HK0285    Romana Skrbková, Brdo    2    64
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice    11    63
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové    8    63
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové    8    63
HK0360    Marie Hanušová, Hradec Králové    8    63
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice    8    63
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany    8    63
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín    8    63
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    8    63
HK0299    Lucie Dejlová, Louny    5    63
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín    5    63
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod    5    63
HK0366    Josef Hybner, Poděbrady    5    63
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové    5    63
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    5    63
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice    5    63
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové    5    63
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň    5    63
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek    5    63
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    2    63
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    2    63
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové    2    63
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    63
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové    2    63
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby    2    63
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov    2    63
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové    2    63
HK0244    Marta Suchá, Radvanice    2    63
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná    2    63
HK0294    Alois Dejl, Jičín    1    62
HK0359    Mirek Ducháč, Mladá Boleslav    8    61
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov    8    61
HK0355    Radek Svatoš, Zlíčko    8    61
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové    0    61

II. LIGA (194. – 269. místo):
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř    8    60
HK0127    David Havránek, Hradec Králové    8    60
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov    5    60
HK0297    Martin Dejl, Louny    5    60
HK0298    Lenka Dejlová, Louny    5    60
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    5    60
HK0198    Karel Havelka, Trutnov    5    60
HK0183    Leoš Herout, Trutnov    5    60
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice    5    60
HK0368    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    60
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    60
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí    5    60
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    5    60
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové    5    60
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná    5    60
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí    5    60
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové    5    60
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov    5    60
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná    5    60
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové    5    60
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves    5    60
HK0005    Petr Drašnar, Václavice    2    60
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.    2    60
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov    2    60
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná    -1    60
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    5    58
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo    5    58
HK0018    Petr Kylar, Stárkov    5    58
HK0391    Petr Mikas, Nový Bydžov    5    58
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové    5    58
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové    11    57
HK0162    Radka Novotná, Černčice    11    57
HK0374    Jan Gabrle, Trutnov    5    57
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    5    57
HK0383    Tomáš Klicpera, Otovice    5    57
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové    5    57
HK0352    Jaroslav Kuchař, Náchod    5    57
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice    5    57
HK0168    Eva Pichová, Trutnov    5    57
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    5    57
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek    5    57
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové    5    57
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná    5    57
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň    5    57
HK0364    Jana Šrytrová, Petrovice    5    57
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    5    57
HK0372    Jan Zirm, Vrchlabí    5    57
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov    2    57
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové    2    57
HK0226    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    2    57
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové    2    57
HK0367    Alois Dejl II, Jičín    8    55
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno    5    55
HK0284    Helena Skrbková, Brdo    5    55
HK0358    Jana Svatošová, Zlíčko    5    55
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové    5    55
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    2    55
HK0250    Aleš Kupka, Čánka    2    55
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové    2    55
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    11    54
HK0003    Jiří Říha, Úpice    8    54
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice    8    54
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany    5    54
HK0006    Petr Drašnar, Náchod    5    54
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná    5    54
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    5    54
HK0378    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    5    54
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové    5    54
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí    5    54
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové    2    54
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové    2    54
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov    2    54
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    54
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    54
HK0384    Zdeněk Žáček, Úpice    2    54
HK0365    Marcel Gabriel, Vinary    -1    54

KRAJSKÁ LIGA (270. – 311. místo):
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice    5    52
HK0363    Petr Mašek, Čeperka    5    52
HK0388    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    2    52
HK0387    Vojtěch Doležal, Chlumec n. C.    2    52
HK0356    Lukáš Svatoš, Zlíčko    2    52
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové    2    52
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    8    51
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové    5    51
HK0103    Radek Chlad, Kosičky    5    51
HK0370    Pavel Marek, Javornice    5    51
HK0371    Pavel Marek, Rychnov n. K.    5    51
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná    5    51
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná    5    51
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná    5    51
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové    5    51
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    2    51
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    2    51
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.    -1    51
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    -1    51
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové    0    50
HK0389    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    5    49
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové    5    49
HK0390    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    2    49
HK0396    Johana Hanušová, Hradec Králové    2    49
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové    2    49
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo    2    49
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    0    49
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš    -1    49
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška    -1    49
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice    -1    49
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové    5    48
HK0379    Jana Kotyková, Dolní Branná    5    48
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek    5    48
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice    5    48
HK0354    Miroslav Mohet, Dvůr Králové    5    48
HK0377    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    5    48
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    5    48
HK0369    Martin Hrudík, Dobruška    2    48
HK0271    Roman Izák, Opočno    2    48
HK0113    Josef Taichman, Prasek    2    48
HK0112    Martin Taichman, Prasek    2    48
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava    -1    48

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (312. – 356. místo):
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín    8    46
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    8    46
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice    8    46
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice    5    46
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí    5    46
HK0237    Lenka Hubková, Parbubice    5    46
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové    5    46
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo    2    46
HK0327    Martin Izák, Jaroměř    2    46
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.    2    46
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    8    45
HK0386    Pavel Konvalinka, Vamberk    5    45
HK0375    Antonín Nedvědil, Dolní Branná    5    45
HK0166    Josef Pich, Trutnov    5    45
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice    5    45
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov    2    45
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové    -1    45
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice    -1    45
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    -1    45
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    45
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice    -1    45
HK0399    Věra Mikasová, Nový Bydžov    8    44
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.    8    43
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec    5    43
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové    2    43
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov    2    43
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov    5    42
HK0376    Jaroslav Střížek, Dolní Branná    5    42
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí    2    42
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    0    42
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín    -1    42
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    -1    42
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové    -1    42
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov    5    41
HK0400    Naďa Zimová, Prasek    5    41
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové    5    40
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec    2    40
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek    2    40
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové    2    40
HK0381    Milan Lustig, Jičín    2    40
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí    -1    40
HK0361    Jan Hanuš ml., Hradec Králové    11    39
HK0185    Michal Herout, Trutnov    5    39
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    2    39
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice    0    39

LIGA AMATÉRŮ (357.  – 390. místo):
HK0397    Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové    8    37
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín    5    37
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná    5    37
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové    -1    37
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    5    36
HK0380    Vlasta Suková, Dolní Branná    5    36
HK0382    Karel Šulc, Lužany    5    36
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov    2    36
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.    0    36
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř    -1    36
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují    -1    36
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové    2    34
HK0398    Bedřich Šimon, Popovice    2    34
HK0281    Pavel Žák, Předměřice    2    34
HK0167    Marek Birke, Trutnov    11    33
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové    8    33
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    -4    33
HK0269    Petr Kain, Dobruška    5    31
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice    5    30
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové    2    30
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno    -4    30
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové    8    27
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice    5    27
HK0394    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.    2    26
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    0    25
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín    5    24
HK0395    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.    2    23
HK0392    Pavel Kejzlar, Úpice    5    22
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.    5    19
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    0    19
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové    2    16
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí    0    16
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice    -1    16
HK0362    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové    -1    15

ALESPOŇ TO ZKUSILI (391. – 400. místo):
HK0062    Karel Dušek, Prasek    0    13
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí    0    13
HK0254    Pavel Nosek, Solnice    0    9
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    7
HK0373    Petra Kosařová, Trutnov    0    5
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř    0    3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř    0    3
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    0
HK0393    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.    2    -1