Ve skupině A zaujal souboj v chrudimské hale, kam o další body přijel bojovat lídr tabulky z České Třebové. Když v 53. minutě domácí Plch vyrovnával na 3:3, zdálo se, že hosté přeruší svou vítěznou sérii. Za další dvě minuty jim ale náskok vrátil Schejbal a záhy výhru favorita pojistil svou druhou trefou v zápase Pavlovský.

Očekávaná bitva na ledě vsetínského Lapače se uskuteční ve valentýnské pondělí 14. února.
Termíny odložených duelů jsou známy. Vrchlabské hokejisty čeká perný únor

To hokejisté Litomyšle bitvu s Chocní do prodloužení dostali, ačkoliv proti své vůli. Vyrovnávací branku totiž z hole Hemského inkasovali pouhých 38 vteřin před koncem. V nastavených pěti minutách gól nepadl a v samostatných nájezdech už byli domácí úspěšnější.

Příznivci novoměstského Spartaku v neděli museli skousnout debakl 0:8 na ledě Chrudimi, o tři dny později se jim ale svěřenci kouče Topola revanšovali, když na vlastním ledě deklasovali rivala z Jaroměře 8:1.

Skupina A, 11. kolo

HC Chrudim – HC Kohouti Česká Třebová 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 21. Kišš (Machač, Dobiáš), 37. Plch (Kišš, Machač), 53. Plch (Machač, Dobiáš) – 15. Rozlílek (Semorád, Daněk), 24. Pavlovský (Sedlák, Augustin), 35. Rozlílek (Semorád, Šejba), 55. Schejbal (Korhoň, Semorád), 58. Pavlovský (Sedlák, Augustin). Rozhodčí: Čížek, Vrba – Pošvář, Pilný. Vyloučení: 6:9. Využití: 3:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 215.

HC Litomyšl – HC Spartak Choceň 3:2sn (0:1, 2:0, 0:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 25. Stoklasa (O. Dvořák, Ostřanský), 31. Ostřanský (O. Bláha) – 18. L. Pilař (Knytl, M. Hemský), 60. M. Hemský (M. Šeda, Vlček). Rozhodčí: Rulíček – Hájková, J. Říha. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 231.

TJ Spartak Nové Město nad Metují – HC Jaroměř 8:1 (2:0, 3:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 6. Velinský (Hylena), 15. Maršík (Hylena), 29. T. Veselý (Velinský), 36. Mert (T. Veselý), 39. T. Hynek (T. Veselý), 44. Dufek (Petr, Dostál), 48. Mert (T. Hynek), 49. Dostál (Maršík) – 38. Tomášek (Souček ml.). Rozhodčí: Machač – Bednář, Runštuk. Vyloučení: 6:7. Využití: 4:0. Diváci: 150.

Hokejisté Nového Města nad Metují si ve středu zahráli krajské derby a suverénně v něm přehráli tradičního rivala z Jaroměře.Hokejisté Nového Města nad Metují si ve středu zahráli krajské derby a suverénně v něm přehráli tradičního rivala z Jaroměře.Zdroj: tjspartak.cz

Utkání HC Stadion Nový Bydžov – HC Náchod bylo odloženo z důvodu rozsáhlé marodky v domácím týmu. Náhradním termínem je úterý 24. ledna od 17 hodin.

Příští program – pátek 19.00: Choceň – Jaroměř (dohrávka 5. kola). Neděle 17.00: Náchod – Česká Třebová, Nový Bydžov – Chrudim, Nové Město nad Metují – Litomyšl, Jaroměř – Choceň (vše 12. kolo).

Skupina B, 11. kolo

Kvalitou nižší skupina měla na programu jediný duel, s přispěním hattricku Daniela Homoly v něm hokejisté Hlinska zvládli desetigólovou přestřelku na ledě Lanškrouna.

Vrchlabští hokejisté si v tomto týdnu mistrovský zápas nezahrají. Body ale získali za kontumační výhru s Kadaní.
Hokej kosí COVID. Do karantény míří vrchlabský Stadion. Nákaza trápí druhou ligu

TJ Orli Lanškroun – HC Hlinsko Horses 3:7 (1:2, 0:2, 2:3)

Branky a nahrávky: 2. Švub (Křivohlávek), 42. Drlík (Vogel), 45. Vogel (Švub) – 9. Homola (Beneš), 17. Homola (Matýs, Beneš), 29. Bříza (Králíček, Fink), Hokejisté Hlinska vyhráli v LanškrouněHokejisté Hlinska vyhráli v LanškrouněZdroj: archiv Deníku33. Beneš (Bříza, Homola), 44. Homola (Hudec), 53. Hudec (Bříza, Beneš), 60. Kulhánek (Fink, Zdražil). Rozhodčí: O. Škorpil – Najman, Pešková. Vyloučení: 5:8, navíc Adolf (HL) 5 minut a do konce utkání. Vyloučení: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 110.

Utkání HC Spartak Polička – HC Slovan Moravská Třebová bylo odloženo z důvodu nákazy COVID-19 v domácím oddílu. Náhradním termínem je úterý 25. ledna od 18.30. Ze stejného důvodu byl odložen i duel HC Opočno – HC Trutnov.

Příští program – neděle 17.00: Moravská Třebová – Třebechovice pod Orebem, Lanškroun – Opočno. 17.30: Hlinsko – Trutnov.

1. Hlinsko 10 5 2 1 2 54:44 20
2. Třebechovice p. O. 9 5 2 0 2 38:32 19
3. Moravská Třebová 7 5 0 1 1 46:27 16
4. Lanškroun 7 4 0 0 3 35:27 12
5. Polička 8 2 0 2 4 29:39 8
6. Trutnov 7 2 1 0 4 25:35 8
7. Opočno 8 0 0 1 7 32:55 1