Oblíbená tipovací soutěž čtenářů Deníku zimní hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje začala úvodním kolem. Po něm registrujeme 351 hráčů (255 mužů a 96 žen). Vítězem prvního dějství se stal Michal Tvrdek z Hradce Králové (startovní číslo HK0126), jenž získal patnáct bodů a byl nejblíže Supertrefě.

Prosíme úspěšného tipéra, aby se ozval sportovní redakci Deníku na telefon 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává pivní balíček od pivovaru Tambor a dále věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého skvělého hokejisty Colorada Avalanche a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Hokejová Tip liga začala prvním kolem o víkendu 5. a 6. prosince. Absolutního vítěze budeme znát po 12. kole, které je na programu 27. a 28. února 2016. Konečné pořadí s absolutními výherci bude zveřejněno ve středu 2. března 2016.

V letošním roce se odehrají tři kola, o svátcích bude mít tipovací soutěž přestávku a po Novém roce se odehraje zbylých devět kol, pokračuje se o víkendu 2. a 3. ledna 2016.

Na rozdíl od fotbalové Tip ligy se ta hokejová hraje nikoliv v rámci okresů, ale celého Královéhradeckého kraje.

Od druhého kola lze tipovat také na internetu (tedy nejen doručením kuponu do sběrných schránek) na webových stránkách www.tipliga.cz, kde jen stačí zvolit Hradecký deník a můžete tipovat.

První hlasování však musí být pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N, dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si každý hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči při vstupu do soutěže přiděluje sportovní redakce Deníku. Pakliže má hráč již přidělené startovní číslo a na svém prvním kuponu vyplnil heslo, může v dalším průběhu soutěže tipovat přes internet.

Výsledky tipovaných duelů úvodního kola
1.    Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice    (4:1)        1
2.    HC Děčín – HC Stadion Vrchlabí                (2:4)        2
3.    HC BAK Trutnov – HC Baník Sokolov         (2:2)        0
4.    Stadion Nový Bydžov – SK Třebechovice (5:3)        1
5.    HC Jičín – HC Náchod                               (4:6)        2
6.    Nové Město n. M. – HC Rodos Dvůr Král. (odloženo)
7.    HC Jaroměř – BK Nová Paka                     (1:4)        2
8.    HC Skuteč – Sokol Semechnice                 (3:5)       2
9.    TJ Orli Lanškroun – TJ Sokol Čestice        (10:2)       1
10.    HC Baroni Opočno – SK Třebechovice B  (6:3)       1

Supertrefa: V devíti zápasech padlo celkem 67 branek.

Pořadí po 1. kole

NHL (1. – 2. místo)
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové    15    15
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    15    15

KHL (3. – 36. místo)
HK0099    Jan Bílek, Praskačka    12    12
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky    12    12
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice    12    12
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary    12    12
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno    12    12
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno    12    12
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové    12    12
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové    12    12
HK0183    Leoš Herout, Trutnov    12    12
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.    12    12
HK0190    Marie Holá, Trutnov    12    12
HK0165    Petr Holý, Trutnov    12    12
HK0103    Radek Chlad, Kosičky    12    12
HK0271    Roman Izák, Opočno    12    12
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov    12    12
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov    12    12
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové    12    12
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice    12    12
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice    12    12
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov    12    12
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    12    12
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov    12    12
HK0256    Martin Nosek, Solnice    12    12
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany    12    12
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov    12    12
HK0071    Pavel Purma, Sloupno    12    12
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.    12    12
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové    12    12
HK0285    Romana Skrbková, Brdo    12    12
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice    12    12
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Chlumec n. C.    12    12
HK0113    Josef Taichman, Prasek    12    12
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové    12    12
HK0064    Radek Zima, Prasek    12    12

EXTRALIGA (37. – 184. místo)
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř    9    9
HK0017    Milan Bitnar, Hronov    9    9
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    9    9
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov    9    9
HK0079    Pavel Brett, Králíky    9    9
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové    9    9
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod    9    9
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí    9    9
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany    9    9
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná    9    9
HK0294    Alois Dejl, Jičín    9    9
HK0297    Martin Dejl, Louny    9    9
HK0295    Helena Dejlová, Jičín    9    9
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín    9    9
HK0310    Martina Dejlová, Louny    9    9
HK0299    Lucie Dejlová, Louny    9    9
HK0298    Lenka Dejlová, Louny    9    9
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    9    9
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    9    9
HK0001    Richard Ducháč, Úpice    9    9
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice    9    9
HK0007    Pippo Dukla, Náchod    9    9
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.    9    9
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové    9    9
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    9    9
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo    9    9
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno    9    9
HK0300    Jan Halčák, Jičín    9    9
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice    9    9
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín    9    9
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    9    9
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    9    9
HK0198    Karel Havelka, Trutnov    9    9
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové    9    9
HK0184    Václav Herout, Trutnov    9    9
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov    9    9
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    9    9
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod    9    9
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí    9    9
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice    9    9
HK0108    Martin Hopko, Sendražice    9    9
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové    9    9
HK0237    Lenka Hubková, Parbubice    9    9
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové    9    9
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    9    9
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    9    9
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové    9    9
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové    9    9
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné    9    9
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí    9    9
HK0182    Otakar Jón, Trutnov    9    9
HK0269    Petr Kain, Dobruška    9    9
HK0313    Václav Kameník, Jičín    9    9
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč    9    9
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice    9    9
HK0270    Milan Koleno, Dobruška    9    9
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov    9    9
HK0068    Štefan Kotek, Prasek    9    9
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí    9    9
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov    9    9
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové    9    9
HK0225    Janek Kubánek, Dolní Branná    9    9
HK0228    Libor Kubánek, Dolní Branná    9    9
HK0229    Jiří Kubánek, Dolní Branná    9    9
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná    9    9
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    9    9
HK0004    Miloš Kubík, Hronov    9    9
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové    9    9
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    9    9
HK0018    Petr Kylar, Stárkov    9    9
HK0316    František Lachman, Jičín    9    9
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    9    9
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec    9    9
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    9    9
HK0290    Michal Matura, Semily    9    9
HK0239    Lukáš Matura, Libštát    9    9
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice    9    9
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov    9    9
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    9    9
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby    9    9
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby    9    9
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno    9    9
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    9    9
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice    9    9
HK0254    Pavel Nosek, Solnice    9    9
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové    9    9
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby    9    9
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    9    9
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice    9    9
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice    9    9
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice    9    9
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna    9    9
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna    9    9
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové    9    9
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř    9    9
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov    9    9
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice    9    9
HK0292    František Polák, Jičín    9    9
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín    9    9
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice    9    9
HK0077    Josef Pozler, Podoliby    9    9
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby    9    9
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové    9    9
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek    9    9
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové    9    9
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové    9    9
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod    9    9
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod    9    9
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš    9    9
HK0003    Jiří Říha, Úpice    9    9
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové    9    9
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    9    9
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové    9    9
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice    9    9
HK0284    Helena Skrbková, Brdo    9    9
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové    9    9
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové    9    9
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    9    9
HK0244    Marta Suchá, Radvanice    9    9
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn    9    9
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn    9    9
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná    9    9
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň    9    9
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň    9    9
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň    9    9
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují    9    9
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno    9    9
HK0039    Jan Šolc, Machov    9    9
HK0038    Petr Šolc, Machov    9    9
HK0263    Bohuslav Šolín, Val    9    9
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    9    9
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové    9    9
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice    9    9
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná    9    9
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové    9    9
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška    9    9
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové    9    9
HK0034    Jaroslav Valchař, Police nad Metují    9    9
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    9    9
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové    9    9
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov    9    9
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové    9    9
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    9    9
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové    9    9
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové    9    9
HK0281    Pavel Žák, Předměřice    9    9
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové    9    9
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové    9    9

I. LIGA (185. – 289. místo)
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.    6    6
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    6    6
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín    6    6
HK0098    Milada Bílková, Praskačka    6    6
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov    6    6
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí    6    6
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec    6    6
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec    6    6
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí    6    6
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.    6    6
HK0006    Petr Drašnar, Náchod    6    6
HK0005    Petr Drašnar, Václavice    6    6
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice    6    6
HK0138    František Dušek, Holohlavy    6    6
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    6    6
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    6    6
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    6    6
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    6    6
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř    6    6
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové    6    6
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná    6    6
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové    6    6
HK0127    David Havránek, Hradec Králové    6    6
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové    6    6
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové    6    6
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    6    6
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.    6    6
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.    6    6
HK0159    Josef Hofman, Černčice    6    6
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov    6    6
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov    6    6
HK0327    Martin Izák, Jaroměř    6    6
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové    6    6
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí    6    6
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov    6    6
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    6    6
HK0336    Jiří Kotek, Černilov    6    6
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice    6    6
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek    6    6
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové    6    6
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové    6    6
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové    6    6
HK0029    Jiří Krista, Hronov    6    6
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov    6    6
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov    6    6
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.    6    6
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov    6    6
HK0226    Vladislav Kubánek, Dolní Branná    6    6
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    6    6
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové    6    6
HK0250    Aleš Kupka, Čánka    6    6
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.    6    6
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    6    6
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    6    6
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí    6    6
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát    6    6
HK0240    Ondřej Matura, Libštát    6    6
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát    6    6
HK0040    Petra Nováková, Habřina    6    6
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí    6    6
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    6    6
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové    6    6
HK0168    Eva Pichová, Trutnov    6    6
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov    6    6
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    6    6
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    6    6
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov    6    6
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany    6    6
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek    6    6
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové    6    6
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové    6    6
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov    6    6
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř    6    6
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov    6    6
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    6    6
HK0280    Milan Řehák, Libotov    6    6
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná    6    6
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    6    6
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové    6    6
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové    6    6
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové    6    6
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové    6    6
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo    6    6
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové    6    6
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň    6    6
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná    6    6
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná    6    6
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná    6    6
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška    6    6
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov    6    6
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov    6    6
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice    6    6
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Chlumec n. C.    6    6
HK0112    Martin Taichman, Prasek    6    6
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek    6    6
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové    6    6
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice    6    6
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov    6    6
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice    6    6
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov    6    6
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves    6    6
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    6    6
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov    6    6
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí    6    6
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové    6    6

II. LIGA (290. – 333. místo)
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové    3    3
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín    3    3
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    3    3
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    3    3
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice    3    3
HK0062    Karel Dušek, Prasek    3    3
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo    3    3
HK0185    Michal Herout, Trutnov    3    3
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek    3    3
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    3    3
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové    3    3
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov    3    3
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov    3    3
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    3    3
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    3    3
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín    3    3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř    3    3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř    3    3
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín    3    3
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov    3    3
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov    3    3
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    3    3
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové    3    3
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové    3    3
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové    3    3
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná    3    3
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná    3    3
HK0166    Josef Pich, Trutnov    3    3
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov    3    3
HK0111    Jan Radoň, Blešno    3    3
HK0110    Luboš Radoň, Blešno    3    3
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.    3    3
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava    3    3
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    3    3
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice    3    3
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    3    3
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové    3    3
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové    3    3
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice    3    3
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice    3    3
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    3    3
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov    3    3
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice    3    3
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice    3    3

KRAJSKÁ LIGA (334. – 347. místo)
HK0167    Marek Birke, Trutnov    0    0
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    0
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice    0    0
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    0    0
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí    0    0
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    0    0
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov    0    0
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice    0    0
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové    0    0
HK0162    Radka Novotná, Černčice    0    0
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí    0    0
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové    0    0
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň    0    0
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují    0    0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (348. – 350. místo)
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -3    -3
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.    -3    -3
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové    -3    -3

LIGA AMATÉRŮ (351. místo)
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná    -18    -18