BK Nová Paka – HC Náchod 2:4 (2:3, 0:0, 0:1). Bleskové vedení domácích o dvě branky v osmé minutě utkání dokázali hosté v rozmezí tří minut zlikvidovat a zvrátit vedení na svoji stranu. Další branky se diváci dočkali až patnáct vteřin před koncem, kdy domácí vsadili na hru bez brankáře ve snaze vyrovnat skóre. To se jim ale již nepodařilo. Utkání bylo velice kvalitní, diváci odcházeli spokojení, Novopačtí už by však potřebovali bodovat.

Fakta: Branky a asistence: 7:05 Shamolin (V. Plecháč), 7:24 Hric – 10:39 Macháň (Pánek), 11:32 Havrda (Ježek, Kodym), 13:49 Ježek (Havrda), 59:45 Janoušek (Macháň). Rozhodčí: Pahulák – Karlík, Brandejs. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 95. Zásahy brankářů: 36:32.

Spartak Nové Město n. M. – HC Jičín 6:4 (1:1, 2:3, 3:1). Ve středu zavítali jičínští hokejisté na led Spartaku Nové Město a po několika zvratech ve skóre odjeli poraženi. Jičín vstoupil do utkání „ospale", málo bruslil a výsledkem byl gól v jeho síti, když domácí využili hned první přesilovou hru. Domácí pak vyvinuli na hosty tlak, hrálo se převážně před brankou Beneše, ten ale již další kotouč do své sítě nepustil. V 17. minutě se Jičín na chvíli usadil v útočné třetině, Weiss z pravého rohu vybruslil do kruhu, nahrál přesně Abelovi a Roman z „první" nedal Biegelovi šanci. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Přestávka Jičínu nepomohla a i ve druhé části pokračoval ve stejném duchu jako na začátku utkání. Výsledkem byly dvě branky v síti Beneše v rozmezí devíti vteřin. Nejprve se příčná nahrávka před branku nešťastně odrazila od obránce přímo k najíždějícímu Škodovi, hned po rozehrávce domácí získali puk ve středním pásmu a rychlý protiútok proměnili ve vedení 3:1. Jičín se po chvíli přece jen zlepšil, Weiss rozjel útok, natlačil se až před branku a ve skrumáži dorazil kotouč do branky Mizera. V polovině utkání měl Jičín výhodu přesilové hry, zatlačil domácí před branku a těsně po návratu vyloučeného hráče dorazil nastřelený kotouč do branky opět Mizera. Po vyrovnání měli další šanci domácí, vytvořili závar před Benešovou brankou, dokonce ho již překonali, ale na brankové čáře zastavil puk vlastní hlavou obětavý Houser.

O chvíli později se Jičín vymanil z tlaku, do úniku postupoval Mizera s Weissem, prvně jmenovaný nechal puk do tandemu Weissovi, ten se protlačil až před branku a jeho střela propadla až za brankovou čáru – 3:4. Do třetí části tedy Jičín vstupoval s jednobrankovým vedením, hrál aktivněji a snažil se o udržení vedení. V polovině třetiny hrál přesilovou hru, bohužel ale ztratil puk a nájezd dvou hráčů domácích na jednoho obránce Jičína skončil vyrovnávací brankou. Jičín pak neproměnil několik šancí na získání opětovného vedení a zákonitě přišel trest. V přesilové hře se domácí ujali vedení. Jičín se pak pokoušel o vyrovnání, ale štěstí stálo na straně domácích. V nervózním závěru hrál Jičín dvakrát v oslabení, přesto se pokusil o hru bez brankáře, ale domácí do prázdné branky pečetili své vítězství.

Fakta: Branky a nahrávky: 4. Dostál (Hrabica), 25. Škoda (Bureš), 25. Vlaček (Hrabica, Šejnoha), 49. Souček (Bureš), 58. Petr (Vlček), 59. Šejnoha (Hrabica, Biegel) – 17. Abel (Weiss), 28. Mizera (Weiss), 32. Mizera (Klaban), 34. Weiss (Mizera). HC Jičín: Beneš, Vinklář – Houser, Najman – Starý, Mikolášek – Novotný – Nový, Abel, Klaban – Weiss, Žďárský, Mizera – L. Hloušek, Vondráček, Krupka. Trenéři: Pletka, Růžička. Vyloučení: 4:5. Využití: 3:0. Oslabení: 1:0. Rozhodčí: Petr – Janovský, Macek. Diváci: 80.    (re, jj)