Obrana, která haprovala již ve čtvrtfinále se Střelčí, vykonala své. A nejde jen o hráče obránce, ale o celé pětky, které na zadní vrátka prostě nemyslely. Právě proto Letci opět doháněli čtyřbrankové manko. Opět to nevzdali. Ale opět prohráli. Bez ohledu na zápasy o třetí místo, které je stále ve hře, je to pro spoustu lidí velké zklamání vzhledem k tomu, jaké ambice a jaké hráče tým na soupisce měl.

HC Čeští Letci – Sokol Těpeře 5:6 (0:2, 3:2, 2:2). Rozhodující gól přišel v 56. minutě. Ohlasy po zápase: Zdeněk Václavec (HC Čeští Letci): Naše mužstvo doplatilo na špatné vstupy do zápasů, na tragickou defenzivu v obou zápasech a proti předchozímu semifinále zůstala za očekáváním první lajna, která byla téměř u všech inkasovaných branek. Nezbývá nic jiného než se připravit a motivovat na duel o třetí místo.

Pavel Hriník (Sokol Těpeře): „Celá série byla velice vyrovnaná a rozhodly maličkosti. Největší rozdíl byl v brankářích, kdy ten náš jednoznačně předčil své soky. Přišlo mi, že jsme chtěli do finále o trošku víc než soupeř. Nasazení některých Letců mi nepřišlo stoprocentní, zatím co u nás všichni jezdili po zadku."

Branky: Šebek 2, Lepka, Bláha, Patřičný – Berka 2, Příkazský, Svoboda, Holoska, Jan Ullmann. Čeští Letci: Effemberk – Sedláček, Křížek, Jelínek, Syrůček, Semecký, Karban, Zikmund, Drusan, Bláha, Fišar, Lepka, Šebek, Patřičný. S. Těpeře: Jiří Ullmann – Zeman, Holoska, Vávra, Berka, Šikola, Klimov, Jan Ullmann, Bosák, Martinčík, Příkazský, Svoboda, Broučil.  Petr Čepek