HC Jičín – SK Třebechovice p. O. 3:4 po sn. (1:0, 1:2, 1:1 – 0:0, 0:1). V úvodu utkání dominovaly obrany, které první branku povolily až v 17. minutě. Po kombinaci Weiss – Krupka – Vajsejtl se skóre otevřelo ve prospěch domácího celku. Jičín po celé utkání srážela vyloučení a zejména silné přesilové hry Třebechovic. Po jedné z nich vyrovnával na 1:1 Hendrich. Ve 29. minutě zužitkovala první formace rychlý přechod do útoku, po němž z rohu Krupka krásně našel mezi kruhy volného Vajsejtla a ten podruhé v utkání nedal hostujícímu brankáři šanci – 2:1.

Domácí se však nepoučili a jejich hráči dál navštěvovali trestnou lavici, i když mnohdy po přísném posouzení. Hosté toho maximálně využívali, všechny tři své góly vstřelily z přesilových her. Jičín nevyužil žádnou. Ve 47. minutě se hostům podařilo skóre otočit a poprvé v utkání se dostali do vedení. Jičín ale naštěstí dokázal rychle zareagovat. Weiss předložil pobídku na hattrick Vajsejtlovi a ten ji s díky přijal – 3:3. Ve zbytku základní doby i v prodloužení žádný další gól nepadl, přestože šancí na obou stranách bylo poměrně dost.

Na řadu tak přišly samostatné nájezdy. První sérii otevřeli hosté. Filip i Hubáček Beneše překonali, zatímco za Jičín byl úspěšný pouze Krupka. Třetí nájezd Beneš vychytal a Hladík krásným blafákem srovnal. Pořadí se otočilo a Krupka svůj druhý pokus už neproměnil. Hosté tak byli úspěšní a připsali si bonusový bod.

Fakta: Branky a nahrávky: 17. Vajsejtl (Krupka, Weiss), 29. Vajsejtl (Krupka), 48. Vajsejtl (Weiss) – 21. Hendrich (Kostka, Hubáček), 38. Hubáček (Hendrich, Kostka), 47. Kudr (Souček), rozhodující nájezd Dostál. HC Jičín: Beneš – Houser, Buchar, Starý, Najman, Soukup – Weiss, Kysela, Vajsejtl – Nový, Kysela, Hladík – L. Hloušek, Klaban, Abel. Trenéři: Pletka, Růžička. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:3. Oslabení: 0:0. Rozhodčí: Kubišta – Brandejs, Roischel. Diváci: 198.

Svoje třetí mistrovské utkání této sezony odehrál také tým Nové Paky.
Nová Paka – Dvůr Králové 8:2 (2:1, 2:0, 4:1). Domácí si připsali přesvědčivé vítězství nad velmi posíleným Dvorem Králové.

Fakta: Branky: Vondrlík 2, Suvorov, Kadeřábek, Zvolenský, Hloušek, Hric, Spal – Ježek, Fořt. Rozhodčí: Votroubek – Karlík, Dudadík. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:2. Oslabení: 1:0. Diváci: 250.   (jj, re)