Dorost: HC Nová Paka/Jičín – SK Třebechovice pod Orebem 7:2 (0:0, 2:2, 5:0). V první třetině hráli domácí vcelku dobře, ale nic překvapivého nevymysleli, a ta tak skončila bez branek. V té druhé se nejprve dostali do dvoubrankového vedení. Pak ovšem soupeři chybami dovolili vyrovnat a celá druhá třetina byla bohužel sehrána laxně.

Ve třetí části už byla hra o poznání lepší. Hráči přidali na rychlosti, zlepšili kombinaci a některým brankám se uznale zatleskalo. Erik Dvořák navíc neproměnil trestný nájezd a Petr Lešák nevyužil dva úniky.

Fakta: Branky: Kazda 3, Bernard 2, Dvořák a Nedvěd, asistence: J. Svoboda 2, Komárek, Prejs, Dvořák, Lešák, Novotný. Zásahy brankářů: 15:28
LMŽ: TJ HC Jablonec nad Nisou – HC Nová Paka 0:13 (0:3, 0:5, 0:5). V sobotu pokračovala dalším zápasem LMŽ. Po nevydařeném úterním utkání chtěli Novopačtí naplno bodovat. Do začátku utkání nastoupili s velkým elánem. V osmé minutě to bylo již 0:3 pro Novou Paku. Bylo tedy otázkou času, kdy postupně přidá další branky. Domácí zahrozili z ojedinělých útoků, které výbornými zákroky zlikvidoval novopacký brankář. Připsal si tak první zápas bez obdržené branky. Hostům se konečně dařil přechod z obrany do útoku.

Ve druhé i třetí části Novopačtí vstřelili po pěti brankách. Některé padly po výborné spolupráci několika hráčů. Obranná činnost se však stále nedaří dle představ. Jen díky střelecké nemohoucnosti domácích nebyli Novopačtí potrestáni. Do dalších zápasů se musí tým hodně zlepšit. Vítězství je však zasloužené. Celý zápas měli hosté plně pod kontrolou. Mužstvo je třeba pochválit za odvedenou hru.

Fakta: Branky: Lejdar (Otevřel), Lejdar (Trejbal, Mach), Lejdar (Rajm, Trejbal), Oborník (Mach), Mach, Trejbal, Oborník (Stránská), Mach (Oborník), Oborník (Mach), Mach (Otevřel), Kotlář, Lejdar (Trejbal, Mach), Lejdar (Trejbal, Kotlář). Sestava HC Nová Paka: Kundrík Š. – Oborník V., Kotlář O., Lejdar L., Trejbal J., Mach M., Otevřel D., Valenta L., Fišar L., Stránská N., Vedral J., Rajm M., Valeš J. Trenéři: Oborník M., Mach P., Žilák L.
Junioři: HC Opočno – HC Nová Paka/Jičín 4:6 (3:3,0:0,1:3). Výkony novopacko-jičínské juniorky mají stoupající tendenci. Po těsných prohrách s Novým Bydžovem a Jaroměří konečně přivezla všechny body z ledu Opočna. Ačkoliv za juniorský tým nastupuje polovina hráčů z týmu dorostu, hráči dokáží držet krok se staršími a zkušenějšími týmy. Tentokrát trápení v koncovce nebylo na pořadu dne. Ostrými nabil Lukáš Nechanický, který třemi zásahy položil základ k prvnímu vítězství v letošní sezoně.

Fakta: Branky: 5. Nechanický (Cyrany), 14. Dvořák (Kynčl), 19. Kynčl (Lánský), 44. Nechanický (Kynčl), 47. Lánský(Kynčl), 53. Nechanický. Sestava HC Nová Paka: Táborský (Brož) – Nechanický, Čejka, M. Svoboda, J. Svoboda, Komárek, Cyrany, Lánský, Dvořák, Hlaváč, Kazda, Kynčl, Kloutvor. Trenéři: Petera, Svoboda.