BK JTC Nová Paka – HC Wikov Hronov 6:5 po sn (2:4,2:1,1:0, sn 2:0). Domácí měli soupeři co oplácet, zatím jedinou porážku v nadstavbové části. Do utkání vstoupili dobře a brankou Šulce ze 4. minuty vedli 1:0. Soupeřem však tato skutečnost neotřásla, již 15. minutě vedl 1:3 a narostla mu křídla. Domácí ještě jednou v této třetině skórovali Plecháčem ve 13. minutě, ale poslední slovo měl opět soupeř. Dobrý nástup do druhé části dával naději na obrat v utkání. Jenže v polovině zápasu soupeř využil přesilovou hru a opět odskočil na rozdíl dvou branek. Ve 35. minutě zásluhou první pětky a střelce Stránského se odcházelo do šatny za stavu 4:5 pro hosty. Ve 49. minutě se prosadil po přihrávce Plecháče mazácky Horyna (5:5) a když se ani v prodloužení žádný střelec neprosadil, přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich byli úspěšní jen domácí Dressler se Šulcem, zatímco všechny nájezdy soupeře zneškodnil opět výborný Ouzký v brance domácích.

Branky a asistence: Šulc (Stránský), Plecháč (Trejbal), Ersepka (Šulc), Stránský (Šulc, Dressler), Horyna (Plecháč), sam. nájezd Dressler, Šulc. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. Střely: 33:24. Sestava: Vydra, od 21. minuty Ouzký – Ersepka, Grund – Pilař, Wagenknecht – Dressler, Stránský, Šulc – Plecháč, Trejbal, Horyna, Košťák, Lánský, Chudoba. Trenér Petera.

HC Opočno – BK JTC Nová Paka 0:3 (0:1, 0:0, 0:2). Tentokrát se mužstvo vyvarovalo chyb v obraně, a tak nakonec tři vstřelené branky Žiláka, Dresslera a Stránského stačily na vítězství a na symbolicky třetí vychytanou nulu Karla Vydry v této sezoně.

Branky a asistence: Žilák (Chudoba), Dressler (Ersepka), Stránský, (Šmika). Vyloučení: 8:8. Využití: 0:1. Střely: 15:54. BK JTC Nová Paka: Vydra (Ouzký) – Ersepka, Grund, Pilař, Wagenknecht, Košťák – Stránský, Šulc, Šmika – Plecháč, Trejbal, Horyna – Chudoba, Žilák, Dressler. Trenér Petera. (bk)