HC Jičín – Spartak Nové Město nad Metují 2:3 (0:1, 2:0, 0:2). Utkání o páté místo začalo několika šancemi Jičína, ale první skórovali hosté, když se z rychlého protiútoku trefil Šeda. Jičín si pak vytvořil několik vyložených brankových příležitostí, ale zakončení chyběla přesnost.

Ve druhé části pokračovala útočná hra obou týmů. Jičínu se podařilo vyrovnat ve 26. minutě, trefil se J. Hloušek. Jičín pak promarnil dvě přesilové hry a několik dalších brankových příležitostí. Ve 36. minutě vystihl Mizera vystihl rozehrávku hostí, vypíchl kotouč, toho se zmocnil Weiss a svůj únik proměnil ve vedoucí gól Jičína. V poslední části Jičín vytrvale útočil, snažil se zvýšit svůj náskok, ale akce byly příliš kombinované a k zakončení chyběl klid. Hosté naopak útočili jednoduše, ve 47. minutě se jim podařilo vyrovnat a čtyři a půl minuty před koncem rozhodl Mlateček o jejich vítězství.

Baráž o KLM
SK HC Opočno – BK Nová Paka 2:5 (1:1, 0:1, 1:3). Fakta: Branky: Škrabal, Chmelík – Kadeřábek 2, Kollman, Štěpán, Havelka. Rozhodčí: Machač – Karous, Jeřábek. Vyloučení: 5:10 , navíc Dressler (NP) OT. Využití: 1:0. V oslabení 0:0. Diváci: 150.

Fakta: Branky: J. Hloušek, Weiss – Šeda, Daňo, Mlateček. Rozhodčí: Veinfurter – Karlík, Votroubek. Vyloučení: 4:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 115.
Daniel Pletka, trenér Jičína: „Utkání nemělo moc velkou úroveň. Takovéto zápasy mi přijdou úplně zbytečné. V utkání se nechtěl nikdo zranit a taky to podle toho vypadalo. Hrálo se uvolněně, moc se nebránilo, bylo vidět hodně šancí, ale bez gólového efektu. V konečném výsledku jsme byli o jednu branku horší, a proto v této sérii prohráváme 0:1 na zápasy.    (jj, re)