Ve správné trefě byl nejpřesnější Tomáš Houška z Jičína a stal se vítězem kola. Výsledek příliš nezamíchal průběžným pořadím, v čele je podzimní vítězka Hana Voldánová, tři body ztrácí Luděk Drbohlav z Valdic, o bronzový stupínek bojují Pavlína Jónová, Roman Voldán starší a Josef Novotný starší. Na nejlepší čekají ceny za tisíce korun od Elektro Berry a sud piva Primátor. Soutěž skončí 13. kolem 8. a 9. března.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)

JC0074 Hana Voldánová, Jičín 11 95
JC0081 Luděk Drbohlav, Valdice 11 92
JC0085 Pavlína Jónová, Chomutice 14 89
JC0076 Roman Voldán st., Jičín 14 89
JC0077 Josef Novotný ml., Slatiny 11 89
JC0073 Roman Voldán ml., Jičín 11 83
JC0075 Marta Voldánová, Jičín 8 83
JC0088 Robert Zhouf, Konecchlumí 8 83
JC0047 Mir Čeřovský, Nové Smrkovice 5 83
JC0078 Josef Novotný, Slatiny 11 80
JC0072 Iva Dolenská, Dílce 11 77

1. LIGA (12. – 32. místo)

JC0062 Miloslav Bílek, Jičín 8 77
JC0094 Jiří Špicar, Hořice 8 77
JC0044 Pavel Bodlák, Kopidlno 5 77
JC0079 Václav Kameník, Jičín 5 77
JC0109 Otakar Fendrych, Brdo 11 74
JC0043 Jaroslav Patřín st., Lužany 11 74
JC0082 Milan Pešta, Nová Paka 11 74
JC0068 Marek Růžička, Veliš 11 74
JC0108 Lukáš Skrbek, Brdo 11 74
JC0080 Josef Khol, Vitiněves 8 74
JC0055 Káťa Kolumpková, Jičín 8 74
JC0007 Miloslav Dejl, Liberec 11 71
JC0009 Helena Dejlová, Jičín 11 71
JC0003 Miloslav Gottwald, Jičín 11 71
JC0038 Jaromír Jelínek, Jičín 11 71
JC0089 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 11 71
JC0105 Karel Medlík, Hořice 8 71
JC0042 Jaroslav Patřín ml., Lužany 8 71
JC0097 Josef Janata, Slatiny 5 71
JC0023 Pavel Ozdin st., D. Bousov 5 71
JC0069 Helena Růžičková, Veliš 14 68

2. LIGA (33. – 53. místo)

JC0028 Zdeněk Buchta, Jičín 8 68
JC0002 Petr Černý, Jičín 8 68
JC0019 Jan Halčák, Osenice 8 68
JC0018 Tereza Halčáková, Osenice 8 68
JC0067 Josef Kotnik, Chyjice 8 68
JC0032 Petr Šimůnek, Jičín 8 68
JC0045 Lukáš Kolumpek, Jičín 5 68
JC0056 Zdenka Kolumpková, Jičín 5 68
JC0058 Mil. Wagenknechtová, Vidochov 5 68
JC0091 Martin Pešta, Nová Paka 11 66
JC0102 Tomáš Houška, Jičín 14 65
JC0061 Vlastimil Černý, Ostroměř 11 65
JC0015 Martina Dejlová, Jičín 11 65
JC0001 Miloslav Gottwald ml., Jičín 11 65
JC0087 Václav Zhouf, Konecchlumí 11 65
JC0054 Jindra Kolumpek, Jičín 8 65
JC0026 Ladislav Křivka, Jičín 8 65
JC0020 Tereza Ozdinová, D. Bousov 8 65
JC0021 Olga Ozdinová, D. Bousov 8 65
JC0005 Stanislav Sýkora, Roveň 8 65
JC0031 Petr Šimůnek ml., Jičín 8 65
JC0101 Štěpán Dvořák, Jičín 5 65

3. LIGA (54. – 74. místo)

JC0033 Zdena Gottwaldová, Jičín 5 65
JC0095 Vladislav Nováček, Jičín 5 65
JC0057 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 65
JC0090 František Vycpálek, Milíčeves -1 65
JC0027 Jiří Cimprich, Jičín 11 62
JC0110 Jiří Knap, St. Paka 11 62
JC0064 Soňa Bílková, Jičín 8 62
JC0011 Martin Dejl, Jičín 8 62
JC0013 Lucie Dejlová, Jičín 8 62
JC0049 František Lachmann, Jičín 8 62
JC0025 Renata Staňková, Jičín 8 62
JC0029 Jiřina Černá, Jičín 5 62
JC0024 Dana Pohanová, Praha 10 5 62
JC0050 Nikola Pradová, Jablonec n.N. 5 62
JC0030 Libuše Šimůnková, Jičín 5 62
JC0051 Jiří Hasan, Libošovice 2 62
JC0098 Marek Hanuš, Sobotka 11 61
JC0006 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 59
JC0008 Alois Dejl, Jičín 5 59
JC0010 Iveta Dejlová, Jičín 5 59

DIVIZE (75. – 95. místo)

JC0014 Lenka Dejlová, Jičín 5 59
JC0017 Jan Halčák, Jičín 5 59
JC0016 Kateřina Halčáková, Jičín 5 59
JC0022 Pavel Ozdin, D. Bousov 5 59
JC0106 Helena Skrbková, Brdo 5 59
JC0004 Zdeňka Sýkorová, Roveň 5 59
JC0060 Marta Novotná, Hořice 0 57
JC0012 Martin Dejl ml., Jičín 5 56
JC0083 Ondřej Jón, Chomutice 2 56
JC0065 Pavel Palm, Stará Paka 0 54
JC0066 Pavel Palm ml., Stará Paka 0 54
JC0071 Vladimír Dolenský, Dílce 14 53
JC0053 Vlastimil Sudek, Libuň 8 53
JC0104 Petra Sychrová, Třebnouševes 8 53
JC0037 Jiří Vitík, Jičín 5 53
JC0063 Lucie Novotná, Jičín 2 53
JC0107 Romana Skrbková, Brdo 2 53
JC0059 Jindřich Novotný, Hořice 0 51
JC0084 Miloš Jón, Chomutice 5 50
JC0115 Miloslav Vlasatý, Hořice 5 50
JC0048 Zdeněk Věchet, Nová Paka -1 50

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 119. místo)

JC0118 Zdeněk Zvelebil, Nová Paka 5 48
JC0052 Olga Hasanová, Libošovice 2 44
JC0039 Miroslav Žák, Popovice 11 41
JC0046 J. Vágenknecht, Rovensko p. Tr. 8 41
JC0036 Milena Rueggová, Rovensko p. Tr. 2 41
JC0111 Vojta Hanuš, Sobotka 8 40
JC0040 Blanka Jelínková, Jičín -1 38
JC0117 Jakub Zvelebil, Nová Paka 2 36
JC0070 Petr Dolenský, Dílce 2 35
JC0041 Marcela Žáková, Popovice -1 29
JC0034 Jiří Malý, Třebovětice 0 27
JC0086 Dagmar Kroutilová, Jičín -1 23
JC0119 Jaroslav Věchet, Nová Paka -7 22
JC0035 Ivana Malá, Třebovětice 0 18
JC0093 Jana Drbohlavová, Valdice 0 17
JC0114 Rudolf Fiala, Podhorní Újezd 0 13
JC0112 Petr Fiala, Vojice 0 10
JC0113 Michal Fiala, Vojice 0 10
JC0116 Antonín Urban, Kozojedy 0 9
JC0096 Jan Drbohlav, Valdice 0 8
JC0100 Ondřej Burian, Jičín 0 6
JC0099 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 0 5
JC0103 František Štolovský, Hlasná Lhota 0 5
JC0092 Lukáš Drbohlav, Valdice 0 2


První hlasování musí být na kuponu, kdo tak učinil, může již tipovat pomocí internetu nebo SMS. Výsledky přinášíme vždy ve středu. V prvním sloupku je uveden bodový zisk v daném kole, ve druhém celkový. (sá)