Luděk Drbohlav z Valdic se tak stal vítězem kola a usadil se na čele průběžného pořadí. Výsledek zamíchal i průběžným pořadím, jen jediný Miroslav Čeřovský z Nových Smrkovic své postavení udržel. Na čele tak figuruje trojice sedmdesátibodových nechybí tam ani podzimní vítězka Hana Voldánová. Na nejlepší čekají ceny za tisíce korun od Elektro Berry a sud piva Primátor. Soutěž skončí 13. kolem 8. a 9. března.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)

JC0081 Luděk Drbohlav, Valdice 17 70
JC0047 Mir. Čeřovský, Nové Smrkovice 14 70
JC0074 Hana Voldánová, Jičín 14 70
JC0077 Josef Novotný ml., Slatiny 11 67
JC0085 Pavlína Jónová, Chomutice 11 64
JC0075 Marta Voldánová, Jičín 11 64
JC0088 Robert Zhouf, Konecchlumí 11 64
JC0076 Roman Voldán st., Jičín 11 61
JC0044 Pavel Bodlák, Kopidlno 5 61
JC0094 Jiří Špicar, Hořice 14 58
JC0072 Iva Dolenská, Dílce 11 58

1. LIGA (12. – 32. místo)

JC0079 Václav Kameník, Jičín 11 58
JC0078 Josef Novotný, Slatiny 11 58
JC0073 Roman Voldán ml., Jičín 11 58
JC0062 Miloslav Bílek, Jičín 8 58
JC0097 Josef Janata, Slatiny 8 58
JC0055 Káťa Kolumpková, Jičín 8 58
JC0023 Pavel Ozdin st., D. Bousov 8 58
JC0090 František Vycpálek, Milíčeves 8 58
JC0105 Karel Medlík, Hořice 11 55
JC0058 Mil. Wagenknechtová, Vidochov 11 55
JC0080 Josef Khol, Vitiněves 8 55
JC0045 Lukáš Kolumpek, Jičín 5 55
JC0068 Marek Růžička, Veliš 14 52
JC0002 Petr Černý, Jičín 11 52
JC0019 Jan Halčák, Osenice 11 52
JC0056 Zdenka Kolumpková, Jičín 11 52
JC0028 Zdeněk Buchta, Jičín 8 52
JC0007 Miloslav Dejl, Liberec 8 52
JC0009 Helena Dejlová, Jičín 8 52
JC0101 Štěpán Dvořák, Jičín 8 52
JC0003 Miloslav Gottwald, Jičín 8 52

2. LIGA (33. – 53. místo)

JC0033 Zdena Gottwaldová, Jičín 8 52
JC0018 Tereza Halčáková, Osenice 8 52
JC0054 Jindra Kolumpek, Jičín 8 52
JC0095 Vladislav Nováček, Jičín 8 52
JC0060 Marta Novotná, Hořice 8 52
JC0082 Milan Pešta, Nová Paka 8 52
JC0032 Petr Šimůnek, Jičín 8 52
JC0042 Jaroslav Patřín ml., Lužany 5 52
JC0089 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 5 52
JC0098 Marek Hanuš, Sobotka 14 50
JC0067 Josef Kotnik, Chyjice 14 49
JC0109 Otakar Fendrych, Brdo 11 49
JC0049 František Lachmann, Jičín 11 49
JC0059 Jindřich Novotný, Hořice 11 49
JC0065 Pavel Palm, Stará Paka 11 49
JC0005 Stanislav Sýkora, Roveň 11 49
JC0030 Libuše Šimůnková, Jičín 11 49
JC0057 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 11 49
JC0029 Jiřina Černá, Jičín 8 49
JC0051 Jiří Hasan, Libošovice 8 49
JC0026 Ladislav Křivka, Jičín 8 49

3. LIGA (54. – 74. místo)

JC0020 Tereza Ozdinová, D. Bousov 8 49
JC0021 Olga Ozdinová, D. Bousov 8 49
JC0024 Dana Pohanová, Praha 10 8 49
JC0050 Nikola Pradová, Jablonec n.N. 8 49
JC0108 Lukáš Skrbek, Brdo 8 49
JC0031 Petr Šimůnek ml., Jičín 5 49
JC0043 Jaroslav Patřín st., Lužany 2 49
JC0010 Iveta Dejlová, Jičín 11 46
JC0083 Ondřej Jón, Chomutice 11 46
JC0022 Pavel Ozdin, D. Bousov 11 46
JC0066 Pavel Palm ml., Stará Paka 11 46
JC0061 Vlastimil Černý, Ostroměř 8 46
JC0011 Martin Dejl, Jičín 8 46
JC0008 Alois Dejl, Jičín 8 46
JC0014 Lenka Dejlová, Jičín 8 46
JC0015 Martina Dejlová, Jičín 8 46
JC0013 Lucie Dejlová, Jičín 8 46
JC0001 Miloslav Gottwald ml., Jičín 8 46
JC0017 Jan Halčák, Jičín 8 46
JC0016 Kateřina Halčáková, Jičín 8 46
JC0069 Helena Růžičková, Veliš 8 46

DIVIZE (75. – 95. místo)

JC0025 Renata Staňková, Jičín 8 46
JC0004 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 46
JC0038 Jaromír Jelínek, Jičín 5 46
JC0106 Helena Skrbková, Brdo 5 46
JC0087 Václav Zhouf, Konecchlumí 2 46
JC0091 Martin Pešta, Nová Paka 0 44
JC0027 Jiří Cimprich, Jičín 8 43
JC0012 Martin Dejl ml., Jičín 8 43
JC0102 Tomáš Houška, Jičín 8 43
JC0107 Romana Skrbková, Brdo 8 43
JC0053 Vlastimil Sudek, Libuň 8 43
JC0006 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 43
JC0084 Miloš Jón, Chomutice 5 43
JC0063 Lucie Novotná, Jičín 5 43
JC0064 Soňa Bílková, Jičín 2 43
JC0110 Jiří Knap, St. Paka 14 40
JC0104 Petra Sychrová, Třebnouševes 14 40
JC0048 Zdeněk Věchet, Nová Paka 8 40
JC0052 Olga Hasanová, Libošovice 11 37
JC0070 Petr Dolenský, Dílce 8 37
JC0037 Jiří Vitík, Jičín 5 37

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 119. místo)

JC0115 Miloslav Vlasatý, Hořice 2 37
JC0118 Zdeněk Zvelebil, Nová Paka 14 35
JC0040 Blanka Jelínková, Jičín 11 34
JC0111 Vojta Hanuš, Sobotka 8 32
JC0036 Milena Rueggová, Rovensko p. Tr. 14 31
JC0071 Vladimír Dolenský, Dílce 5 31
JC0041 Marcela Žáková, Popovice 8 28
JC0034 Jiří Malý, Třebovětice 0 27
JC0117 Jakub Zvelebil, Nová Paka 5 26
JC0039 Miroslav Žák, Popovice 8 25
JC0046 Ja. Vágenknecht, Rovensko p. Tr. -1 25
JC0119 Jaroslav Věchet, Nová Paka 5 18
JC0035 Ivana Malá, Třebovětice 0 18
JC0093 Jana Drbohlavová, Valdice 0 17
JC0086 Dagmar Kroutilová, Jičín 8 16
JC0116 Antonín Urban, Kozojedy 8 9
JC0096 Jan Drbohlav, Valdice 0 8
JC0114 Rudolf Fiala, Podhorní Újezd 0 8
JC0100 Ondřej Burian, Jičín 0 6
JC0099 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 0 5
JC0113 Michal Fiala, Vojice 0 5
JC0103 František Štolovský, Hlasná Lhota 0 5
JC0092 Lukáš Drbohlav, Valdice 0 2
JC0112 Petr Fiala, Vojice 0 2
První hlasování musí být na kuponu, kdo tak učinil, může již tipovat pomocí internetu nebo SMS. Výsledky přinášíme vždy ve středu. V prvním sloupku je uveden bodový zisk v daném kole, ve druhém celkový.