Průběžné vedení udržel Miloš Šenkýř z Dobrušky (celkem 67 bodů), jenž má na dvojici pronásledovatelů náskok šesti bodů. Vítězem osmého dějství se stal LUKÁŠ SKRBEK z Brda (startovní číslo HK0207), který jako jediný získal 17 bodů. Prosíme úspěšného tipujícího, aby se ozval Deníku na telefonní číslo 602 576 209. ⋌(re)

NHL (1. – 50. místo)
HK0262 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 67
HK0004 Jaroslav Čálek, Police n. M. 14 61
HK0258 Milan Vanžura, Dobré 11 61
HK0122 Jaroslava Mathová, Olešnice 11 58
HK0293 Mirek Mrázek, Trutnov 5 58
HK0387 Jiří Pelák, Dvůr Králové nad Labem 5 58
HK0329 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 11 55
HK0341 Jan Gabrle, Trutnov 8 55
HK0285 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 8 55
HK0019 Vítězslav Šolc, Machov 5 55
HK0011 Tomáš Veselý, Jaroměř 8 53
HK0380 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 11 52
HK0316 Lenka Hrbková, Pardubice 11 52
HK0389 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové n. L. 11 52
HK0175 Eva Zimová, Smidary 11 52
HK0345 Michal Herout, Trutnov 8 52
HK0353 Lenka Hurtová, Trutnov 8 52
HK0026 Miloš Kubík, Hronov 8 52
HK0381 Zdeněk Kužel, Trutnov 8 52
HK0356 Klaus Püschel, Trutnov 8 52
HK0129 Karel Hlaváček, Jaroměř 5 52
HK0131 Helena Hlaváčková, Jaroměř 5 52
HK0130 Helena Konečná, Č. Kostelec 5 52
HK0319 Vítězslav Schafránek, Radvanice 5 52
HK0050 Roman Žák, Hradec Kr. 5 52
K0436 Jan Sůra, Dolní Branná 5 50
HK0207 Lukáš Skrbek, Brdo 17 49
HK0313 Jitka Čížková, Dubenec 11 49
HK0132 Pavel Štěpán, Jaroměř 11 49
HK0371 Otakar Jón, Trutnov 3 8 49
HK0373 Soňa Kábrtová, Trutnov 8 49
HK0106 Vladimír Seidel, V. Poříčí 8 49
HK0197 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 49
HK0243 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 49
HK0092 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 5 49
HK0103 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 5 49
HK0420 Karel Přibyl, Hradec Kr. 14 47
HK0298 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 8 47
HK0426 Zdeněk Jón, Trutnov 5 47
HK0209 František Lachman, Jičín 14 46
HK0153 Miloš Uher, Hořice 14 46
HK0248 Jaroslav Gutler, H. Králové 11 46
HK0388 Jarmila Peláková, Dvůr Králové n. L. 11 46
HK0265 Marie Vágnerová, Dobruška 11 46
HK0242 Jiří Erlebach, Vidochov 8 46
HK0113 Otto Kelel, Hronov 8 46
HK0111 Vlasta Lelková, Hronov 8 46
HK0327 Lukáš Matura, Libštát 8 46
HK0456 Jan Urban, Rudník 8 46
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 8 46

KHL (51. – 100. místo)
HK0317 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 46
HK0044 Petr Drašnar, Šonov u NM 5 46
HK0239 Pavlína Jónová, Chomutice 5 46
HK0199 Václav Kameník, Jičín 5 46
HK0266 Václav Vágner, Dobruška 5 46
HK0355 Milena Püschelová, Trutnov 2 46
HK0214 Roman Voldán st., Jičín 2 46
HK0216 Josef Khol, Vitiněves 8 44
HK0118 Milan Klimeš, Žďár n. Met. 2 44
HK0333 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 2 44
HK0208 Otakar Fendrych, Brdo 11 43
HK0384 Jaroslav Hůlek, Trutnov 11 43
HK0165 Ludmila Kaločová, Chlumec n. C. 11 43
HK0364 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 11 43
HK0149 Jan Pišta, Jaroměř 11 43
HK0213 Jaroslav Voldán, Jičín 11 43
HK0225 Iveta Dejlová, Jičín 8 43
HK0303 Jan Hanuš, Hradec Kr. 8 43
HK0080 Václav Hlavatý, Vrchovnice 8 43
HK0218 Marek Janata, Slatiny 8 43
HK0065 Aleš Kupka, Opočno 8 43
HK0368 Radek Rychtera, Skřivany 8 43
HK0020 Petr Šolc, Machov 8 43
HK0054 Jiří Bartoš, Třebechovice 5 43
HK0198 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 5 43
HK0077 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. 5 43
HK0301 Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 43
HK0128 Silvestr Polomský, Č. Skalice 5 43
HK0195 Radek Svatoš, Zlíčko 5 43
HK0211 Hana Voldánová, Jičín 5 43
HK0043 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 2 43
HK0382 Vladimíra Kuželová, Trutnov 2 43
HK0220 Marek Růžička, Veliš 2 43
HK0215 Marta Voldánová, Jičín 2 43
HK0403 Juraj Jirásek, Dobruška 8 41
HK0062 Milada Bílková, Praskačka 5 41
HK0336 Michal Kozák, Hradec Kr. 5 41
HK0342 Roman Nývlt, Trutnov 5 41
HK0147 Jan Vítek, Hradec Kr. 5 41
HK0009 Jan Veselý, Jaroměř 2 41
HK0292 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. -1 41
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 11 40
HK0055 Dana Bartošová, Třebechovice 8 40
HK0378 Sabina Natalia Böhnischová, Mladé Buky 8 40
HK0237 Ondřej Jón, Chomutice 8 40
HK0013 Jana Klicperová, Otovice 8 40
HK0240 Miroslav Kracík, Jičín 8 40
HK0231 Pavel Ozdin, Osenice 8 40
HK0071 Michal Pražák, Kunčice 8 40
HK0144 Monika Staňková, Hradec Kr. 8 40

Výsledky tipovaných zápasů 8. kola:
1. Slavia Praha – Kladno ⋌(2:3)      2
 2. Karlovy Vary – Sparta Praha⋌(2:1)      1
 3. České Budějovice – Liberec ⋌(1:1)      0
 4. Třinec – Litvínov ⋌(6:4)      1
 5. Zlín – Plzeň ⋌(1:2)      2
 6. Mladá Boleslav – Pardubice ⋌(5:4)      1
 7. Brno – Vítkovice ⋌(8:2)      1
 8. Ústí nad Labem – Hradec Králové ⋌(7:4)      1
 9. Nové Město n. M. – Třebechovice ⋌(7:1)      1
  10. Nový Bydžov – Dvůr Králové nad Labem ⋌(5:2)      1
 Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 68 branek.

EXTRALIGA (101. – 150. místo)
HK0021 Jan Šolc, Machov 8 40
HK0171 Miloslav Tohola, Havlovice 202 ⋌8 40
HK0178 Pavel Vízek, N. Bydžov 8 40
HK0233 Petr Černý, Jičín 5 40
HK0146 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 5 40
HK0386 Zdeněk Hůlek, Trutnov 5 40
HK0012 Tomáš Klicpera, Otovice 5 40
HK0289 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 5 40
HK0205 Helena Skrbková, Brdo 5 40
HK0179 Libuše Vízková, N. Bydžov 5 40
HK0016 Olga Majerová, Vysokov 2 40
HK0366 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 2 40
HK0022 Aneta Nyčová, Náchod 2 40
HK0174 Jiří Zima, Smidary 11 38
HK0294 Jan Bičiště, Hradec Kr. 8 38
HK0414 Monika Hádková, Hradec Kr. 8 38
HK0161 Josef Taichman, Prasek 8 38
HK0433 Miloslav Nykl, Dolní Branná 5 38
HK0029 Pavel Žák, Hradec Kr. 5 38
HK0134 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 11 37
HK0076 Ján Glovacký, Hradec Kr. 11 37
HK0361 Jiří Bílek, Libčany 8 37
HK0379 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 37
HK0352 Vojta Doležal, Chlumec n. C. 8 37
HK0157 Daniel Machač, Hradec Kr. 8 37
HK0082 Matěj Mazura, Doudleby n.O. 8 37
HK0126 Jan Runštuk, V. Jesenice 8 37
HK0307 Jan Zirm, Vrchlabí 8 37
HK0359 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 5 37
HK0383 Zdeněk Jiránek, Volanov 5 37
HK0263 Milan Koty, Č. Meziříčí 5 37
HK0139 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 37
HK0145 Jiří Pokora, Hradec Kr. 5 37
HK0119 Augustin Šála, Police n. M. 5 37
HK0017 Zdeněk Majer, Vysokov 2 37
HK0098 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 37
HK0099 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 37
HK0182 Radek Zima, Prasek 2 37
HK0391 Lenka Teichmanová, Libňatov 0 37
HK0037 Roman Svoboda, Černilov -1 37
HK0449 Václav Špaček, Hradec Kr. 11 36
HK0390 Jaromír Kött st., Dvůr Králové n. L. 8 36
HK0448 Bohuš Nosek, Kvasiny 5 36
HK0344 Václav Herout, Trutnov 8 35
HK0008 Josef Veselý, Jaroměř 8 35
HK0394 Josef Hofman, Černčice 5 35
HK0291 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 35
HK0431 Petr Sůra, Dolní Branná 5 35
HK0053 Jiří Chabada, Hradec Kr. 2 35
HK0418 Tomáš Přibyl, Borohrádek 2 35

I. LIGA (151. – 200. místo)
HK0260 Václav Vaněček st., Houdkovice 0 35
HK0357 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 8 34
HK0061 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 8 34
HK0372 Karel Kábrt, Trutnov 8 34
HK0015 Oto Klicpera, Otovice 8 34
HK0002 Oldřich Schejbal, Náchod 8 34
HK0001 Viktor Schejbal, Praha 8 34
HK0066 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 8 34
HK0241 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 8 34
HK0094 Pavel Dvořák, Kostelec n.O. 5 34
HK0112 Josef Fuchs, V. Poříčí 5 34
HK0167 Luboš Chlad, Kosičky 5 34
HK0164 Jozef Kralovič, Chlumec n. C. 5 34
HK0084 Jana Mazurová, Doudleby n.O. 5 34
HK0142 Václav Podzimek, Hradec Kr. 5 34
HK0212 Roman Voldán ml., Jičín 5 34
HK0309 Dana Zábojníková, Trutnov 5 34
HK0114 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. 5 34
HK0045 Petr Drašnar, Náchod 2 34
HK0024 Josef Jakubec, Náchod 2 34
HK0023 Milan Jakubec, Náchod 2 34
HK0064 Karel Kindl, Třebechovice 2 34
HK0339 Tomáš Vrbecký, Trutnov 2 34
HK0337 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 2 34
HK0109 Jiří Krista, Hronov 8 33
HK0457 Jarmila Vondráčková, Trutnov 8 33
HK0351 Lada Holečková, Trutnov 5 33
HK0346 Michal Přibyl, Třebechovice 2 33
HK0419 Michal Přibyl, Borohrádek 11 32
HK0063 Jan Bílek, Praskačka 8 32
HK0392 Radka Novotná, Černčice 8 32
HK0007 Václav Pilnáček, Jaroměř 8 32
HK0334 Milan Rehák, Libotov 8 32
HK0393 Zdena Hofmanová, Černčice 5 32
HK0402 Milan Koleno, Dobruška 5 32
HK0434 Jana Kotyková, Dolní Branná 2 32
HK0093 Pavel Marek, Rychnov n.K. 0 32
HK0244 Miroslav Pácalt, Náchod 0 32
HK0246 Aneta Rýdlová, Náchod 0 32
HK0323 Miroslav Špaček, Předměřice 0 32
HK0226 Martin Dejl, Louny 14 31
HK0078 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 11 31
HK0075 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 11 31
HK0365 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 11 31
HK0028 Pavel Zásada, N. Bydžov 11 31
HK0191 Milan Čapek, Podoliby 8 31
HK0328 Zdeněk Matura ml., Libštát 8 31
HK0252 Václav Mervart, Dobruška 8 31
HK0184 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 31
HK0454 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 8 31

II. LIGA (201. – 250. místo)
HK0183 Josef Pozler, Podoliby 8 31
HK0377 Petr Slezák, Dvůr Králové 8 31
HK0311 Jiří Zábojník, Trutnov 8 31
HK0257 Milan Bartoš, Dobruška 5 31
HK0283 Petra Hlušičková, Pilníkov 5 31
HK0038 Aleš Hojer, Hradec Kr. 5 31
HK0287 Pavel Holý, Trutnov 5 31
HK0185 Jaroslav Novotný, Podoliby 5 31
HK0206 Romana Skrbková, Brdo 5 31
HK0249 Martin Sosna, Dobruška 5 31
HK0196 Jana Svatošová, Zlíčko 5 31
HK0018 Vítězslav Šolc st., Machov 5 31
HK0039 Patrik Vaniš, Třebechovice 5 31
HK0354 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 2 31
HK0247 Vladimír Gutler, Dobruška 2 31
HK0070 David Havránek, Hradec Kr. 2 31
HK0254 Petr Hofman, Dobruška 2 31
HK0138 Vojta Kříž, Převýšov 2 31
HK0267 Jaroslav Macek, Dobruška 2 31
HK0404 Jirka Dohnal, Kostelec n.O. 0 31
HK0330 Zdeněk Matura st., Libštát -1 31
HK0444 Ivo Dius, V. Poříčí 8 30
HK0140 Ludvík Vilím, Hradec Kr. 5 30
HK0439 Tomáš Houška, Jičín 2 30
HK0343 Šimon Přibyl, Třebechovice 2 30
HK0159 Marcel Gabriel, Smidary 0 30
HK0176 Vlastimil Gabriel st., Smidary 0 30
HK0350 Roman Hýsek, Hradec Kr. 11 29
HK0253 Radim Sobotka, Opočno 11 29
HK0088 František Bartoška, Hradec Kr. 8 29
HK0398 Petra Nováková, Machov 8 29
HK0432 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 8 29
HK0280 Jaroslav Birke, Trutnov 5 29
HK0192 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 29
HK0072 Michal Novák, Hvozdnice 5 29
HK0060 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 5 29
HK0034 Martin Izák, Jaroměř 2 29
HK0411 Martin Kloz, N. Bydžov 2 29
HK0245 Vlasta Pácaltová, Náchod 0 29
HK0407 Miloš Vendera, Otvovice -1 29
HK0155 Dana Machačová, Hradec Kr. 11 28
HK0234 Jiřina Černá, Jičín 8 28
HK0189 Alois Dejl, Jičín 8 28
HK0232 Katka Dejlová, Louny 8 28
HK0318 Jaroslav Hanuš, Hradec Kr. 8 28
HK0068 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 8 28
HK0067 Zdena Havránková, Hradec Kr. 8 28
HK0324 Ludmila Maturová, Libštát 8 28
HK0181 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 8 28
HK0360 Hana Bílková st., Libčany 5 28

KRAJSKÁ LIGA I (251. – 300. místo)
HK0223 Alois Dejl, Jičín 5 28
HK0042 Gisela Hlavatá, Náchod 5 28
HK0284 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 5 28
HK0423 Marie Holá, Trutnov 5 28
HK0187 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 5 28
HK0450 Jan Jedlička, Dvůr Králové nad Labem 5 28
HK0238 Miloš Jón, Chomutice 5 28
HK0097 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 28
HK0102 Marie Kuchařová, Rychnov n.K. 5 28
HK0120 Josef Matha, Olešnice 5 28
HK0256 Jakub Mervart, Dobruška 5 28
HK0027 Pavel Sazka, N. Bydžov 5 28
HK0320 Marta Suchá, Radvanice 5 28
HK0069 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 5 28
HK0180 Stanislav Vízek, N. Bydžov 5 28
HK0104 Jiří Hanzl, Žďárky 2 28
HK0369 Erich Kamitz, Chvaleč 2 28
HK0085 Petr Koza, Hradec Kr. 2 28
HK0290 Romana Krulišová, Trutnov 2 28
HK0363 Roman Kupka, Třebechovice 2 28
HK0422 Vladimír Racek, Hradec Kr. 2 28
HK0163 Eduard Důbrava, Petrovice -1 28
HK0143 Kateřina Horská, Týniště -1 28
HK0396 Karel Čepelka, Bohuslavice n. M. 5 27
HK0110 Robert Drašnar, V. Poříčí 5 27
HK0348 Adolf Holeček, Trutnov 5 27
HK0455 Luboš Kratěna st., Opočno 5 27
HK0228 Kateřina Halčáková, Jičín 0 27
HK0096 Miroslav Jedlinský, Kostelec n.O. 0 27
HK0421 Martin Košnár, Hradec Kr. 11 26
HK0261 Josef Plachetka, Houdkovice 11 26
HK0302 Michal Koldovký, Kunčice 8 26
HK0305 Milan Koldovský, Kunčice 5 26
HK0331 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 5 26
HK0259 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 26
HK0295 Ladislav Köszegi, Trutnov 2 26
HK0376 Petr Hněvsa, Velké Svatoňovice 0 26
HK0460 Petra Geletičová, Sloupno 8 25
HK0186 Olina Pozlerová, Podoliby 8 25
HK0150 Václav Tarantík, Smiřice 8 25
HK0154 Jakub Uher, Hořice 8 25
HK0190 Naďa Zimová, Prasek 8 25
HK0108 Zdeněk Frýba, Hronov 5 25
HK0461 Jakub Geletič, Sloupno 5 25
HK0321 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 5 25
HK0347 Leoš Herout, Trutnov 5 25
HK0462 Josef Nevrlý, N. Bydžov 5 25
HK0202 František Polák, Jičín 5 25
HK0127 Mária Polomská, Č. Skalice 5 25
HK0124 Jiří Soukup, Č. Skalice 5 25

KRAJSKÁ LIGA II (301. – 350. místo)
HK0125 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 5 25
HK0286 Milada Šrůtková, D. Králové 5 25
HK0458 Jan Štembera, Hradec Kr. 5 25
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 25
HK0193 Miroslav Bradna, Podoliby 2 25
HK0166 Radek Chlad, Kosičky 2 25
HK0025 Jan Jakubec, Náchod 2 25
HK0041 Josef Kotyška, N. Hrádek 2 25
HK0083 Jana Kozová, Hradec Kr. 2 25
HK0117 Milan Kult, Žďár n. Met. 2 25
HK0081 Michala Havlíková, Doudleby n.O. -1 25
HK0370 David Kamitz, Chvaleč -1 25
HK0105 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí -1 25
HK0100 Jaroslav Suchánek, Potštejn -1 25
HK0443 Otakar Novák, Ronov n. D. 11 24
HK0400 Roman Rainet, V. Poříčí 8 24
HK0452 Přemek Šatra, Kladno -4 24
HK0464 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 8 23
HK0459 Amálka Geletičová, Sloupno 8 23
HK0014 Hana Dušková, Broumov 5 23
HK0427 Robert Sůra, Dolní Branná 5 23
HK0435 Milan Sůra, Dolní Branná 5 23
HK0367 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 5 23
HK0052 Tomáš Chabada, Hradec Kr. 2 23
HK0010 Jana Veselá, Jaroměř 2 23
HK0306 Dáša Podlipná, Hradec Kr. 0 23
HK0032 Petr Kulhánek, Hradec Kr. -1 23
HK0335 Petr Vondráček, Trutnov -1 23
HK0304 Zuzana Bičišťová, Hradec Kr. -4 23
HK0033 David Hric, Hradec Kr. 11 22
HK0049 Kamila Žáková, Hradec Kr. 8 22
HK0362 Hana Bílková ml., Libčany 5 22
HK0224 Helena Dejlová, Jičín 5 22
HK0188 Josef Hybler, Poděbrady 5 22
HK0332 Miloš Jirsák, p. Jilemnice 5 22
HK0358 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 22
HK0221 Josef Kotnik, Chyjice 5 22
HK0136 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 22
HK0048 Kamil Žák, Hradec Kr. 5 22
HK0116 Jaroslav Valchař, Police n. M. 2 22
HK0168 Pavel Kejzlar, Úpice 296 0 22
HK0299 Jan Krátký, Trutnov 0 22
HK0121 Marek Matha, Olešnice -1 22
HK0325 Ondřej Matura, Libštát -1 22
HK0270 Jiří Rudolf, Olešnice v OH -1 22
HK0101 Josefa Suchánková, Potštejn -4 22
HK0451 Tomáš Tomka, Vysoké Mýto 5 21
HK0073 Josef Stránský, Libčany 2 21
HK0437 Josef Dvořák, Třebechovice -4 21
HK0473 Vlasta Suková, Dolní Branná 8 20

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (351. – 400. místo)
HK0200 Oldřich Čapek, Jičín 5 20
HK0003 Vladimír Čejp, Náchod 5 20
HK0429 Libor Čvančara, Dolní Branná 5 20
HK0395 Petr Hofman, N. Město 5 20
HK0074 Stanislav Zanespal, Lodín 5 20
HK0160 Martin Taichman, Prasek -1 20
HK0385 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 8 19
HK0415 Ivan Březka, Hradec Kr. 5 19
HK0250 Roman Izák, Opočno 5 19
HK0005 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 19
HK0322 Jan Suchý, Radvanice 5 19
HK0466 Lucie Tomková, Vysoké Mýto 5 19
HK0172 Michal Chlad, Kosičky 2 19
HK0441 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 19
HK0375 Jan Erban, Velké Svatoňovice 0 19
HK0274 Tomáš Michera, H. Králové -4 19
HK0158 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -4 19
HK0275 Franta Michera, Vamberk -7 19
HK0447 Jiří Náhlovský, Semily 11 18
HK0399 Eva Rainetová, V. Poříčí 5 18
HK0227 Jan Halčák, Jičín 0 18
HK0442 Jiří Hasan, Libošovice -4 18
HK0476 Zdenka Hradilová, Brno 8 17
HK0474 Jiří Pípa, N. Bydžov 8 17
HK0162 Lenka Taichmanová, Prasek 2 17
HK0056 Radek Sejtko, Hradec Kr. 0 17
HK0282 Janina Nováková, Trutnov 4 -1 17
HK0272 Petr Hellinger, Dobruška 8 16
HK0472 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 8 16
HK0251 Lilia Ščerbaková, Opočno 8 16
HK0170 Richard Ducháč, Úpice 5 16
HK0204 Helena Fendrychová, Brdo 2 16
HK0278 Josef Pich, Trutnov 2 16
HK0123 Pavel Vlček, Č. Skalice 2 16
HK0405 Alča Dohnalová, Kostelec n.O. 0 16
HK0374 Jiřina Erbanová, Velké Svatoňovice 0 16
HK0297 Veronika Krátká, Trutnov 0 16
HK0268 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH -4 16
HK0115 Jiří Švorčík, Police n. M. -4 16
HK0401 Zdeněk Rainet, V. Poříčí 5 15
HK0349 Zdeněk Holeček, Hrdějovice 2 15
HK0271 Dominik Hellinger, Dobruška -1 15
HK0470 Alexandr Novák, Trutnov 11 14
HK0412 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 8 14
HK0424 Michaela Hurtová, Trutnov 8 14
HK0236 Vlastimil Sudek, Libuň 8 14
HK0397 Monika Procházková, Náchod 5 14
HK0428 Jana Jirková, Dolní Branná 2 14
HK0312 Ota Podlipný, Hradec Kr. 0 14
HK0058 Alena Sejtková, Hradec Kr. 0 14

LIGA AMATÉRŮ (401. – 450. místo)
HK0057 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 0 14
HK0279 Eva Pichová, Trutnov -1 14
HK0035 Milan Toušek, Týniště 8 13
HK0079 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 5 13
HK0264 Luboš Kratěna, Opočno 5 13
HK0086 Milan Mazura, Doudleby n.O. 5 13
HK0471 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 5 13
HK0156 Roman Machač, Hradec Kr. 2 13
HK0051 Monika Žáková, Hradec Kr. 2 13
HK0141 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. 0 13
HK0148 Milan Štěrba, Chlumec n. C. -1 13
HK0440 Tomáš Houška ml., Jičín 5 12
HK0229 Tereza Halčáková, Osenice 0 12
HK0169 David Stanislav, Úpice 0 12
HK0445 Josef Jirásek, H. Radechová -1 12
HK0477 Eva Šedivá, Praha 11 11
HK0430 Radek Tauchmann, Dolní Branná 11 11
HK0210 Miloš Svoboda, Jičín 5 11
HK0308 Denisa Podlipná, Hradec Kr. 0 11
HK0314 Jan Podlipný, Hradec Kr. 0 11
HK0133 Ivan Dušek, Hradec Kr. -1 11
HK0288 Tomáš Kruliš, Trutnov 8 10
HK0425 Michal Mrkáček, Turnov 8 10
HK0203 Dagmar Poláková, Jičín 8 10
HK0173 Renata Chladová, Kosičky 2 10
HK0222 Helena Růžičková, Veliš 2 10
HK0107 Milan Bitnar, Hronov -1 10
HK0269 Petr Rudolf, Olešnice v OH -1 10
HK0484 Pavel Purma, Sloupno 5 9
HK0482 Ivana Jankovská, Praha 2 9
HK0230 Tereza Ozdinová, Osenice 0 9
HK0326 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 9
HK0453 Daniela Venderová, Otvovice -1 9
HK0490 Karel Korunka, Dvůr Králové nad Labem 8 8
HK0281 Marek Birke, Trutnov 0 8
HK0340 Robert Svoboda, Hradec Kr. 0 8
HK0416 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. -1 8
HK0406 Kateřina Šatrová, Kladno -1 8
HK0475 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí -1 8
HK0217 Josef Janata, Slatiny ⋌5 ⋌ 7
HK0031 Martin Řehák, Týniště 5 7
HK0467 Miloš Vendera st, Otvovice 5 7
HK0030 Tibor Platinský, Král. Lhota 2 7
HK0463 Ladislav Havelka, Jičín 0 7
HK0469 Pavel Horák, Dvůr Král. 0 7
HK0137 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 0 7
HK0135 Luboš Houfek, Hradec Kr. 0 6
HK0413 Johanka Hanušová, Hradec Kr.5 5
HK0438 Jindřich Borsík, Zbečník 0 5
HK0090 Radek Dvořáček, Doudleby 0 5

ALESPOŇ TO ZKUSILI (451. – 490. místo)
HK0235 Jaromír Jelínek, Jičín 0 5
HK0219 Josef Patřín st., Lužany 0 5
HK0315 Václav Portych, Hradec Kr. 0 5
HK0059 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 0 5
HK0036 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. 8 4
HK0338 František Klíma, Hradec Kr. 0 4
HK0446 Jiří Krutil, Náchod 0 4
HK0277 Alžběta Šatrová, Kladno -1 4
HK0465 Alena Šatrová, Kladno -1 4
HK0485 Petr Veselý, Chlumec n. C. -4 4
HK0483 Jana Matoušková, Pardubice 2 3
HK0095 Ivana Jedlinská, Kostelec n.O. 0 3
HK0310 Blanka Podlipná, Hradec Kr. 0 3
HK0486 Jan Jedlička ml., Dvůr Král. -4 3
HK0201 Dagmar Kroutilová, Jičín 5 2
HK0489 Drahoslava Korunková, Dv. Kr.2 2
HK0040 Martin Cílek, Hradec Kr. 0 2
HK0046 Monika Cílková, Hradec Kr. 0 2
HK0091 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 0 2
HK0089 Eva Dvořáčková, Doudleby 0 2
HK0480 Michal Jiránek, Dolní Branná 0 2
HK0417 Michal Višňák, Hradec Kr. 0 2
HK0087 Věra Bartošková, Hradec Kr. -1 2
HK0408 Pavel Michera, Rychnov n.K. -4 2
HK0410 Antonín Urban, Kozojedy 2 1
HK0481 Jitka Marynková, D. Branná 0 1
HK0409 Aťka Micherová, Rychnov n.K. -7 0
HK0487 Marie Čapková, Podoliby 0 -1
HK0468 Alena Jedličková, Dv. Králové -4 -1
HK0006 Václav Přibyl, Náchod 2 -2
HK0194 Josef Haltuf, Zadražany 0 -2
HK0255 Václav Mervart ml., Dobruška-4 -2
HK0273 Jan Hellinger, Dobruška -4 -3
HK0047 Petr Cílek, Hradec Kr. 0 -4
HK0296 Michal Portych, Hradec Kr. 0 -4
HK0488 Alena Laubeová, Ch. Hradiště 2 -5
HK0300 Vlastimil Hruška, Trutnov 2 0 -7
HK0479 Milena Krčmářová, Slatina -4 -7
HK0478 Jarosl. Popelářová, Sopotnice -4 -7
HK0276 Nikol Tomková, Vysoké Mýto -7 -14