Výsledek příliš nezamíchal průběžným pořadím, v čele si „prohodily“ své pozice podzimní vítězka Hana Voldánová s Luďkem Drbohlavem a překonali již stobodovou hranici. O bronzový stupínek stále bojují Roman Voldán starší, Pavlína Jónová a Josef Novotný starší. Na nejlepší čekají ceny za tisíce korun od Elektro Berry a sud piva Primátor. Soutěž skončí 13. kolem 8. a 9. března.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)

JC0081 Luděk Drbohlav, Valdice 11 103
JC0074 Hana Voldánová, Jičín 8 103
JC0076 Roman Voldán st., Jičín 8 97
JC0085 Pavlína Jónová, Chomutice 5 94
JC0077 Josef Novotný ml., Slatiny 5 94
JC0073 Roman Voldán ml., Jičín 8 91
JC0075 Marta Voldánová, Jičín 8 91
JC0088 Robert Zhouf, Konecchlumí 8 91
JC0047 Mir. Čeřovský, Nové Smrkovice 5 88
JC0062 Miloslav Bílek, Jičín 8 85
JC0044 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 85

1. LIGA (12. – 32. místo)

JC0072 Iva Dolenská, Dílce 8 85
JC0079 Václav Kameník, Jičín 8 85
JC0094 Jiří Špicar, Hořice 8 85
JC0078 Josef Novotný, Slatiny 5 85
JC0097 Josef Janata, Slatiny 11 82
JC0105 Karel Medlík, Hořice 11 82
JC0080 Josef Khol, Vitiněves 8 82
JC0043 Jaroslav Patřín st., Lužany 8 82
JC0007 Miloslav Dejl, Liberec 8 79
JC0009 Helena Dejlová, Jičín 8 79
JC0003 Miloslav Gottwald, Jičín 8 79
JC0038 Jaromír Jelínek, Jičín 8 79
JC0023 Pavel Ozdin st., D. Bousov 8 79
JC0042 Jaroslav Patřín ml., Lužany 8 79
JC0089 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 8 79
JC0109 Otakar Fendrych, Brdo 5 79
JC0055 Káťa Kolumpková, Jičín 5 79
JC0082 Milan Pešta, Nová Paka 5 79
JC0068 Marek Růžička, Veliš 5 79
JC0108 Lukáš Skrbek, Brdo 5 79
JC0051 Jiří Hasan, Libošovice 14 76

2. LIGA (33. – 53. místo)

JC0061 Vlastimil Černý, Ostroměř 11 76
JC0028 Zdeněk Buchta, Jičín 8 76
JC0002 Petr Černý, Jičín 8 76
JC0019 Jan Halčák, Osenice 8 76
JC0018 Tereza Halčáková, Osenice 8 76
JC0067 Josef Kotnik, Chyjice 8 76
JC0069 Helena Růžičková, Veliš 8 76
JC0032 Petr Šimůnek, Jičín 8 76
JC0058 Mil. Wagenknechtová, Vidochov 8 76
JC0015 Martina Dejlová, Jičín 8 73
JC0101 Štěpán Dvořák, Jičín 8 73
JC0001 Miloslav Gottwald ml., Jičín 8 73
JC0033 Zdena Gottwaldová, Jičín 8 73
JC0026 Ladislav Křivka, Jičín 8 73
JC0095 Vladislav Nováček, Jičín 8 73
JC0020 Tereza Ozdinová, D. Bousov 8 73
JC0021 Olga Ozdinová, D. Bousov 8 73
JC0005 Stanislav Sýkora, Roveň 8 73
JC0031 Petr Šimůnek ml., Jičín 8 73
JC0090 František Vycpálek, Milíčeves 8 73
JC0057 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 73

3. LIGA (54. – 74. místo)

JC0087 Václav Zhouf, Konecchlumí 8 73
JC0045 Lukáš Kolumpek, Jičín 5 73
JC0056 Zdenka Kolumpková, Jičín 5 73
JC0091 Martin Pešta, Nová Paka 5 71
JC0064 Soňa Bílková, Jičín 8 70
JC0027 Jiří Cimprich, Jičín 8 70
JC0029 Jiřina Černá, Jičín 8 70
JC0011 Martin Dejl, Jičín 8 70
JC0013 Lucie Dejlová, Jičín 8 70
JC0110 Jiří Knap, St. Paka 8 70
JC0024 Dana Pohanová, Praha 10 8 70
JC0025 Renata Staňková, Jičín 8 70
JC0030 Libuše Šimůnková, Jičín 8 70
JC0102 Tomáš Houška, Jičín 5 70
JC0054 Jindra Kolumpek, Jičín 5 70
JC0008 Alois Dejl, Jičín 8 67
JC0014 Lenka Dejlová, Jičín 8 67
JC0010 Iveta Dejlová, Jičín 8 67
JC0017 Jan Halčák, Jičín 8 67
JC0016 Kateřina Halčáková, Jičín 8 67
JC0022 Pavel Ozdin, D. Bousov 8 67

DIVIZE (75. – 95. místo)

JC0006 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 67
JC0004 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 67
JC0049 František Lachmann, Jičín 5 67
JC0098 Marek Hanuš, Sobotka 5 66
JC0060 Marta Novotná, Hořice 8 65
JC0012 Martin Dejl ml., Jičín 8 64
JC0083 Ondřej Jón, Chomutice 8 64
JC0104 Petra Sychrová, Třebnouševes 8 61
JC0037 Jiří Vitík, Jičín 8 61
JC0106 Helena Skrbková, Brdo 2 61
JC0071 Vladimír Dolenský, Dílce 5 58
JC0107 Romana Skrbková, Brdo 5 58
JC0053 Vlastimil Sudek, Libuň 5 58
JC0050 Nikola Pradová, Jablonec n.N. -4 58
JC0059 Jindřich Novotný, Hořice 5 56
JC0115 Miloslav Vlasatý, Hořice 5 55
JC0063 Lucie Novotná, Jičín 2 55
JC0065 Pavel Palm, Stará Paka 0 54
JC0066 Pavel Palm ml., Stará Paka 0 54
JC0118 Zdeněk Zvelebil, Nová Paka 5 53
JC0084 Miloš Jón, Chomutice 2 52

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)

JC0048 Zdeněk Věchet, Nová Paka 2 52
JC0036 Milena Rueggová, Rovensko p. Tr. 8 49
JC0117 Jakub Zvelebil, Nová Paka 11 47
JC0040 Blanka Jelínková, Jičín 8 46
JC0052 Olga Hasanová, Libošovice -1 43
JC0111 Vojta Hanuš, Sobotka 2 42
JC0046 J. Vágenknecht, Rovensko p. Tr. 0 41
JC0070 Petr Dolenský, Dílce 5 40
JC0039 Miroslav Žák, Popovice -1 40
JC0086 Dagmar Kroutilová, Jičín 8 31
JC0041 Marcela Žáková, Popovice 2 31
JC0034 Jiří Malý, Třebovětice 0 27
JC0119 Jaroslav Věchet, Nová Paka 0 22
JC0113 Michal Fiala, Vojice 11 21
JC0114 Rudolf Fiala, Podhorní Újezd 5 18
JC0035 Ivana Malá, Třebovětice 0 18
JC0093 Jana Drbohlavová, Valdice 0 17
JC0112 Petr Fiala, Vojice 2 12
JC0116 Antonín Urban, Kozojedy 2 11
JC0096 Jan Drbohlav, Valdice 0 8
JC0100 Ondřej Burian, Jičín 0 6
JC0099 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 0 5
JC0103 František Štolovský, Hlasná Lhota 0 5
JC0092 Lukáš Drbohlav, Valdice 0 2

První hlasování musí být na kuponu, kdo tak učinil, může již tipovat pomocí internetu nebo SMS. Výsledky přinášíme vždy ve středu. V prvním sloupku je uveden bodový zisk v daném kole, ve druhém celkový. (sá)