HC Jičín – Sokol Čestice 4:4 (3:3, 1:1, 0:0). Utkání začalo naivními chybami obrany Jičína, která hned v první minutě nechala před Kubíčkem osamoceného Saidla a ten nadvakrát dopravil puk do branky. Stejnou chybu si obránci zopakovali v 9. minutě a bylo to 0:2. Gól si připsal Marha. Druhý gól přece jen Jičínské probudil a ti začali hrát hokej. V 11. minutě snížili, když Hanzlík našel před brankou Vajsejtla a ten se nemýlil.

Za dvě minuty bylo vyrovnáno. Jičín uzamkl soupeře před brankou a ve vzniklé skrumáži se nejlépe orientoval opět Vajsejtl. Asistence byla připsána Janďourkovi. Bohužel za minutu si obrana opět „dáchla“ a hosté znovu vedli. Trefil se Kupka. Jičínem to neotřáslo, dále soupeře přehrával a výsledkem bylo vyrovnání v 18. minutě. Kombinaci Starého a Vajsejtla zakončil Hanzlík.

Druhá třetina

Ve druhé třetině Jičín soupeře již jasně přehrával a v 26. minutě se ujal vedení. Hanzlík přihrál Francemu a Pavel se zapsal do listiny střelců. Vedení Jičín trochu ukolébalo a v polovině utkání znovu chyboval. Marha svým druhým gólem vyrovnal. Poslední dějství už branky nepřineslo.

Fakta, branky a nahrávky:
11. Vajsejtl (Hanzlík), 13. Vajsejtl (Janďourek), 18. Hanzlík (Vajsejtl. Starý), 26. France (Hanzlík) – 1. Saidl (Kupka), 9. Marha (Vích), 13. Kupka (Saidl), 30. Marha (Vích). Rozhodčí: Novák – M. Těhník, L. Těhník. Vyloučení: 2:5, bez využití. HC Jičín: A. Kubíček, Kotlář – Rozsypal, Zbíral – Mach, Starý – Lukáč – Vajsejtl, Slabý, France – Abel, Žďárský, Janďourek – Mašek. Trenér: Růžička. V příštím kole skupiny o 5. – 8. místo se Jičín utká opět doma, v neděli od 16.30 se Semechnicemi. (jj)