HC Jičín – Sokol Semechnice 4:1 (4:0, 0:0, 0:1). Jičín začal utkání aktivně a hned ve 41. vteřině zápasu udeřil. Po závaru před brankou hostí se puk odrazil do levého kruhu, France si na něho najel a prostřelil vše, co stálo před brankou 1:0. Asistence byla připsána Mizerovi. Situace se opakovala v 9. minutě. Po skrumáži se puk dostal na modrou k Francemu, chytře ho nahodil zpět před branku a ten pronikl až do sítě 2:0. Ještě v téže minutě vyslal Křivský do úniku po pravé straně Máchu, ten zatáhl puk do třetiny a nahrával napříč spoluhráči, ale jeho nahrávku si jeden z obránců srazil za záda svého brankáře. 3:0.

Za další minutu bylo prakticky rozhodnuto. Po nahrávce od Mizery najížděli na branku hostí Lenc a Vlasta. Michal Lenc naznačil přihrávku a místo ní vystřelil 4:0. Hosté po této brance vystřídali gólmana a pro Jičín se od tohoto okamžiku stala jejich branka zakletá. Jičín trochu polevil v tempu a především junioři šetřili síly, protože je čekaly další tři náročné zápasy.

Žádný gól

Ani ve druhé části gól nepadl, i když šance byly na obou stranách. Zpestření přinesly jen ojedinělé šarvátky, které však nepřesáhly únosnou míru, a tak se nemuselo vylučovat do konce utkání.

Neproměňování šancí na straně Jičína pokračovalo i ve třetím dějství a jedinou výjimkou byla 50. minuta, kdy Jičín uzamkl soupeře před jeho branku, po řadě neúspěšných střel se hosté zmocnili puku a ve dvou proti jednomu se řítili na Mauermanna v brance Jičína. Kombinace jim perfektně vyšla a Frýda zaznamenal čestný úspěch – 4:1. Jičín se potom snažil o zvýšení skóre, ale brankář hostí si svoji částečnou nulu uhájil.
Branky a nahrávky: 1. France (Mizera), 9. France, 9. Mácha (Křivský), 10. Lenc (Mizera) – 50. Frýda (Ryšavý).

HC Jičín: Mauermann, Kubíček – France, Mach – Starý, Buchar – Lukáč, Křivský – Hanzlík, Slabý, Vlasta – Lenc, Ábel, O. Mizera – Janďourek, Daniel, Mácha – Jirásek, Svoboda. Trenér: Růžička. Rozhodčí: Novák – Kozák, Těhník. Vyloučení: 6:11 + Hejzral – Semechnice 10 min. OT, bez využití. Diváků: 150.