Domácí byli od počátku aktivnější, Jičín hrozil z rychlých protiútoků. V první třetině dominovali oba brankáři, kteří nepustili za svá záda žádný kotouč.

Ve druhé části pokračoval nápor domácích, ale branky začaly padat do jejich sítě. Nejprve střelu Němce tečoval na správné místo Sedmík. Po neproměněné šanci domácích se v závaru před jejich brankou nejlépe orientoval Dvořák a zvýšil na 2:0 pro Jičín. O minutu později poslal domácí málem do kolen Sedmík, který překvapil domácího gólmana. Domácí dostal do hry v polovině utkání Petr, který snížil.

V úvodu třetí části hrál Jičín chvíli jen v devíti hráčích (vyloučen na 10 min. Sedmík) a domácí toho využili ke vstřelení další branky.

Velkou šanci pak měl Jičín, když jeli dva hráči na brankáře domácích, trefili jen tyč a za to byli potrestáni vyrovnávací brankou Daňa. V závěru ještě Beneš zlikvidoval trestné střílení domácích a na druhé straně domácí gólman vychytal další nájezd dvou hráčů na svou branku.

V prodloužení měl Jičín výhodu přesilové hry, ale gólu se diváci nedočkali. V samostatných nájezdech první série nerozhodla, teprve v pokračování nájezd proměnil Kollman a domácí Exner ztroskotal. „Remíza je vcelku zasloužená. Sice jsme vedli 3:0, ale vzhledem k průběhu zápasu je spravedlivá remíza. Nájezdy jsme zvládli lépe, a proto bereme bod navíc. Mužstvo musím pochválit, protože v deseti lidech jsme odehráli dobré utkání?“ řekl k zápasu jičínský kouč Pletka.

Hronov – Jičín 3:4 po sn.

Fakta – Branky a nahrávky: Petr 2, Daňo – Sedmík 2, Dvořák, rozhodující nájezd Kolman. Rozhodčí: Petr – Horák, Mertlík. Vyloučení: 5:4, navíc Petr 10 minut OT + OK, Vítek (oba HR) 10 minut OT, Sedmík (J) 10 minut OT. Využití: Bez využití. Diváci: 160. Po třetinách: 0:0, 1:3, 2:0 – 0:0, 0:1. Jičín: Beneš, Tříska – Žalud, Nový – Najman, Štěpán – Dvořák, Průšek, Kollman – Sedmík, Borovec, Němec.

Druhý okresní zástupce z Nové Paky bojoval v Třebechovicích o naději. Ta mu ale na tomto ledě zhasla. Svěřenci trenéra Zvolenského u druhého celku tabulky padli 1:3 a o příslušnost v krajské lize budou muset zabojovat v baráži.

Třebechovice – Nová Paka 3:1

Fakta – Branky: Hubáček, D. Klemenc, Hendrich – M. Jebavý. Rozhodčí: Machač – Martínek, Janovský. Vyloučení: 2:5. Bez využití. Diváci: 124. Po třetinách: 0:1, 1:0, 2:0