Ani delší pauza jičínským hokejistům nepodlehla. Na domácím ledě podlehli v dalším kole Krajské ligy mužů České Lípě vysoko 3:7.

Utkání začal Jičín aktivně, ale v páté minutě obrana nezachytila dobře rozjetého Češku, který dostal přesnou přihrávku na modrou a proti Benešovi si poradil. Domácí měli neustálou převahu a snažili se o vyrovnání. Vypracovali si několik gólových příležitostí, ale brankář hostí i se štěstím všechny pokusy zlikvidoval. Kapituloval až v osmnácté minutě, kdy před ním zůstali nekrytí Krejčík a Žďárský. Krejčík nahrál Žďárskému, který pohodlně zasunul kotouč do branky.

Druhá třetina začala pro Jičín přesilovou hrou, při které ale bohužel inkasoval druhou branku. O dvě minuty později rozhozený Jičín dostal další ránu a za další tři minuty to bylo již 1:4. Beneš přepustil místo v brance Rylichovi. Hra byla v této fázi neurovnaná, domácím chyběla přesnost nahrávek a nedařila se kombinace. Teprve v závěru třetiny Krejčík dvěma přesnými ranami dostal Jičín do kontaktu. Nejprve ho před brankou uvolnil Žďárský, a o dvě minuty později si Matěj vybrusli zpoza branky před branku a mířil přesně.

V posledním dějství se domácí snažili o srovnání, ale štěstí stálo opět při hostujícím gólmanovi. Šance končily poskakujícím kotoučem v brankovišti, za čáru se ale nedostal. Když už prošel, zastavila ho tyčka branky hostů. V samotném závěru už domácí polevili a hosté třemi „slepenými“ góly upravili na konečný výsledek.

Jičín tak prohrál druhé utkání v řadě a ve středu ho čeká na domácím ledě pohárové utkání s celkem Nové Paky. Utkání začíná v 18 hodin. V pátek pak pokračuje KLM a Jičín cestuje k utkání se Slavojem Liberec.

HC St. Str. Jičín - HC Česká Lípa 3:7 (1:1, 2:3, 0:3).
Branky a nahrávky: 8. Žďárský (Krejčík, Prokop), 35. Krejčík (Žďárský), 37. Krejčík (Král) – 5. Češka (Michajličenko), 25. Krupička, 27. Minařík (Holčák), 30. Žák (Krupička), 58. Preussler, 60. Michajličenko (Minařík, Rašín), 60. Češka. Rozhodčí: Touš – Štrébl, Doležal. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. V oslabeni: 0:1. Diváci: 152.
Jičín: Rylich, Beneš – Richter, Boček, Mikolášek, Žalud, Nový - Prokop, Hladík, Krejčík, Průšek, Žďárský, Sedmík, Král, Krumpholc. Trenér: Pletka.