HC Jičín – HC Opočno 5:3 (0:1, 2:1, 3:1). Domácí v prvních třech minutách uzamkli hosty před jejich brankou, ale bez gólového efektu. Opočno poté hru vyrovnalo a v 8. minutě se poprvé trefil Felcman. Ve druhé části Jičín přidal na důrazu a snažil se o zvrat v utkání. V 23. minutě hrál v oslabení, obrana vyhodila puk do třetiny hostů, tam byl důrazný Haken, který soupeřům kotouč sebral a přesnou ranou vyrovnal. Hosté se podruhé ujali vedení v 32. minutě, kdy využili přesilovou hru 5 na 3. Střelcem byl opět Felcman. Jičín pak neproměnil celou řadu šancí a několikrát rozezvučel i tyče soupeřovy branky. Vyrovnání se dočkal v poslední minutě, kdy dostal výhodu dvou hráčů a po rychlém rozehrání se podruhé trefil Haken.

Do třetí části vstoupil Jičín opět aktivně a snažil se o přidání dalších gólů do sítě soupeře. V polovině třetiny se přece jen Jičínští dočkali a Zörkler strhl vedení na jejich stranu. Hosté se ale nevzdali a za minutu se jim podařilo vyrovnat, když opět využili přesilovou hru a Felcman si zkompletoval hattrick. Jičín potom ještě zvýšil tlak a hosty prakticky nepouštěl z jejich třetiny, ale dlouho se nikdo z Jičína nemohl trefit. Teprve minutu a půl před koncem Ondra Mizera pronikl do třetiny hostů, vystřelil, brankář kotouč jen vyrazil a Ondra ho napodruhé dopravil do sítě. Hosté se po gólu vrhli do útoku, ale zapomněli bránit a po rychlém protiútoku se trefil Najman. Jičín bezpečně vyhrál skupinu B a celkově skončil sedmý. Hráči se rozloučili s nejvěrnějšími fanoušky.

HC Jičín: Šec, Vinklář – Kaulfus, Starý – Najman, Zörkler – Buchar, Anděl – Klaban, Dušička, O. Mizera – Kollman, Haken, Pletka – Mašek, Abel, Tomíček. Trenéři Růžička, Pletka.