HC Jičín – HC Wikov Hronov 4:12 (3:2, 0:3, 1:7). Utkání začali domácí velice vlažně, bez důrazu a pohybu. Hosté toho využili a hned ve 4. minutě udeřili. Po rozehrávce v útočné třetině prošla do branky střela od modré. Jičín se rozehrával postupně, a když už získal iniciativu, hosté skórovali podruhé. Do sítě dorazil poskakující puk Štelzig. Jičín pak přidal a vytvořil si několik šancí, ale chybělo trochu štěstí při zakončování. Štěstí se k Jíčínu přiklonilo v závěru třetiny. Nejprve po zámku snížil na 1:2 Slabý, který dobře tečoval nahrávku Zörklera. Zároveň byl faulován a v následující přesilovce Jičín vyrovnal. Hned po 15 vteřinách proklouzla do sítě nepovedená střela Rybína. Jičín pokračoval v náporu a za půl minuty posunul své mužstvo do vedení Hladík.

Do druhého dějství Jičín vstupoval s jednobrankovým vedením a odhodláním pojistit svůj náskok dalšími góly. Bohužel, neproměnil řadu příležitostí, často chyboval. Naopak hosté dokonali obrat v utkání.

Do poslední části šel Jičín s odhodláním zvrátit vývoj utkání, ale hrubá chyba hned v prvních vteřinách ho srazila definitivně do kolen, a tak utrpěl nejhorší porážku v sezoně. Prohrou si silně zkomplikoval naději na účast v první šestce a postup už není v jeho rukách, musí spoléhat na případné zaváhání dalších týmů, které jsou před ním.

Fakta – branky a nahrávky: 19. Slabý (Zörkler), 19. Rybín (Haken), 20. Hladík (Moucha), 59. Haken (Kollman) – 4. Daňo (Hubáček), 9. Štelzig (Fišer), 29. Fišer (Štelzig), 40. Štelzig (Fišer, Daňo), 40. Šakarov (Daňo), 41. Hubáček (Šakarov), 41. Vítek (Štelzig), 52. Hubáček (Šakarov), 54. Hubáček (Franců), 55. Vítek (Fišer), 56. Hubáček (Šakarov, Franců), 57. Fišer (Vítek, Daňo). Rozhodčí: Kubišta, asistenti Pechánek, Votroubek. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:3. Diváků: 257. HC Jičín: Beneš, Šec – Kaulfus, Buchar – Moucha, Houser – Starý, Anděl – Haken, Kollman, Rybín – Zörkler, Hladík, Slabý – Pivinský, Abel, Klaban – Mašek. Trenéři Růžička, Pletka.⋌ (jj)