Sedm z nich přineslo dvouciferné výsledky. V tabulce figurují nejvýše jičínské celky Hastrman a Ronal. Hraje se poměrně slušně, nejvíce vyloučených má Pěnčín.

Železnice – Lužany 6:3 (1:1, 3:0, 2:2). Branky: J. Kuncíř (M. Doleček), M. Doleček (J. Pristanda, P. Flaxa), L. Karban (M. Volný), Jar. Sedláček (M. Doleček, J. Kuncíř), L. Karban (A. Kulhánek), P. Volný (J. Pristanda) – T. Holuška (J. Patřín), J. Roba (T. Holuška), T. Holuška (M. Vích). Trestné minuty: 4:6.

Hastrman – Ronal 4:4 (4:1, 0:2, 0:1). Branky: T. Pacík (J. Matějka), T. Pacík (J. Mácha), A. Kubíček (L. Žďárský), A. Kubíček – T. Kocourek (R. Vaníček), T. Kocourek, J. Zachoval (P. Dobiášovský), T. Kocourek (R. Vaníček, J. Mejzlík). TM: 6:4.

Pěnčín/Daliměřice – Dobrá Voda 4:9 (1:2, 2:4, 1:3). Branky: M. Sojka (L. Odcházel), M. Sojka (M. Kučera), M. Sojka (L. Odcházel), L. Odcházel (L. Lamač – T. Janák (J. Špicar), J. Špicar, Jar. Jón (J. Kubíček), J. Špicar (Zd. Jón), R. Vavřinka (J. Kubíček), L. Mikas (Jar. Jón), P. Blíma, M. Langner (T. Janák), M. Franc (J. Doležal). TM: 24:4.

Spirit – Běchary 12:5 (5:1, 1:1, 6:3). Branky: D. Březák (H. Novák), R. Březák (R. Drusan), M. Hylš (M. Lukáč), Zd. Leština, R. Drusan (J. Štoček), R. Březák (R. Drusan, J. Štoček), D. Březák (P. Bičiště), J. Štoček (R. Drusan), R. Drusan (R. Březák), J. Drusan (M. Hylš), J. Drusan (M. Hylš), R. Drusan (D. Březák) – Jar. Havelka (J. Valenta), J. Štrobl (P. Brodský), J. Štrobl (J. Šoltys), A. Michal, Jar. Šebek (P. Brodský). TM: 6:4.

Ronal – Železnice 10:4 (2:3, 2:1, 6:0). Branky: P. Dobiášovský (J. Janďourek), T. Zachoval (P. Musil), Jar. Mejzlík, J. Janďourek (M. Kirschner), Jar. Mejzlík, P. Dobiášovský (L. Kříž), L. Kříž (T. Zachoval), T. Munzar (P. Musil, M. Hlaváček), R. Vaníček (T. Kocourek), P. Dobiášovský – M. Janďourek (L. Bálek), L. Karban (Jar. Sedláček), L. Karban, M. Janďourek (L. Karban). TM: 6:0.

Lužany – Chomutice 2:7 (1:2, 1:3, 0:2). Branky: J. Patřín (T. Pavlis), T. Holuška (T. Pavlis) – M. Rosůlek (J. Kalina), M. Rosůlek, J. Kalina, M. Zítko (J. Svoboda), J. Svoboda, M. Zítko (R. Morx), M. Rosůlek. TM: 8:2.

Libáň – Spirit 1:5 (1:2, 0:1, 0:2). Branky: R. Janeba (P. Starý) – O. Mizera (J. Štoček), M. Smolík (P. Bičiště), J. Drusan (H. Novák), M. Smolík (P. Bičiště), M. Smolík (D. Březák). TM: 4:8.

Kopidlno/Kometa – Pěn〜čín/Daliměřice 12:4 (2:1, 5:2, 5:1). Branky: Jar. Jaroš (L. Roubal), Jar. Jaroš (J. Odvárko, L. Kosina), Jar. Jaroš (T. Jansta), P. Komárek (L. Hyršal, Zd. Pekárek), T. Jansta (J. Jaroš, T. Plíšek), Zd. Pekárek (J. Odvárko), L. Kosina, Jar. Jaroš (T. Plíšek), P. Komárek (Jar. Jaroš), T. Plíšek, L. Roubal (L. Kosina), J. Odvárko (L. Kosina) – R. Sluka, L. Šlechta (T. Oplt), R. Sluka, T. Oplt (Š. Kutěj). TM: 6:8.

Robousy – Hastrman 2:12 (0:4, 2:3, 0:5). Branky: M. Mikolášek, M. Svoboda (P. Karásek) – J. Mácha (T. Pacík), J. Daniel, T. Pacík (M. Král), A. Kubíček (J. Mácha), T. Sedláček (J. Sedláček), A. Kubíček (Zd. Rozsypal), L. Žďárský (J. Mácha, T. Pacík), T. Sedláček (A. Kubíček), J. Mácha (T. Pacík), J. Mácha (T. Pacík), L. Žďárský (A. Kubíček, Zd. Rozsypal), J. Sedláček (J. Mácha). TM: 6:10.

Běchary – Dobrá Voda 2:19 (1:7, 0:9, 1:3). Branky: M. Hnízdo, J. Havelka (P. Brodský) – J. Špicar, R. Vavřinka (J. Doležal), J. Špicar (P. Andrejs), T. Janák, Zd. Jón, L. Mikas (J. Jón), R. Vavřinka, T. Janák (M. Langner), M. Langner (T. Janák), T. Janák, P. Blíma, T. Janák (M. Langner), M. Langner (R. Vavřinka), M. Langner (T. Janák), J. Špicar (T. Janák), R. Vavřinka (M. Franc), J. Jón (Zd. Jón), M. Langner (J. Špicar), J. Špicar (L. Mikas). TM: 4:4.
Dobrá Voda – Libáň 4:4 (1:2, 1:0, 2:2). Branky: J. Špicar (R. Mádle), T. Janák (R. Mádle), J. Doležal, T. Janák (J. Špicar) – P. Najman (P. Svoboda), P. Svoboda (L. Havel), M. Eliáš (R. Pažout), P. Svoboda. TM: 12:16.

Hastrman – Kopidlno/Ko〜meta 10:2 (2:0, 3:1, 5:1). Branky: J. Daniel (M. Petrgál), A. Kubíček (P. Maštalíř), Zd. Rozsypal (L. Žďárský), T. Sedláček (J. Sedláček), M. Petrgál, J. Mácha (J. Daniel), J. Mácha (J. Daniel), J. Sedláček (T. Sedláček, P. Maštalíř), P. Maštalíř (D. Pekárek), J. Mácha – J. Jaroš 2. TM: 8:4.

Spirit – Lužany 3:5 (0:2, 2:2, 1:1). Branky: D. Březák, L. Novák (R. Drusan), R. Drusan (M. Lukáč) – J. Pa〜třín, P. Mach (J. Patřín), M. Vích (J. Patřín), T. Korejs, J. Patřín, TM: 8:8.

Chomutice – Libáň 5:5 (0:2, 3:1, 2:2). Branky: I. Kloutvor (R. Morx), P. Šoltys, M. Šťastný (M. Rosůlek), A. Kloutvor (J. Kalina), M. Rosůlek (J. Kalina) – L. Janatka, J. Vondráček (J. Krchov ), J. Smetana (P. Starý), R. Pažout (J. Smetana), J. Smetana (P. Starý). TM: 10:10.

Chomutice – Ronal 5:5 (2:1, 0:2, 3:2). Branky: J. Kalina (A. Kloutvor), J. Kalina (R. Morx), J. Kalina (A. Kloutvor), A. Kloutvor (J. Kalina), A. Kloutvor (M. Rosůlek) – P. Musil (T. Svoboda), T. Kocourek (T. Svoboda), J. Mejzlík (P. Musil), T. Kocourek (J. Mejzlík), R. Vaníček. TM: 6:12.

Železnice – Robousy 11:3 (3:0, 3:0, 5:3). Branky: J. Kuncíř (T. Jerie), J. Kuncíř (A. Kulhánek), J. Kuncíř, J. Sedláček (J. Kuncíř, J. Pristanda), J. Kuncíř (A. Kulhánek), J. Kuncíř (J. Pristanda), L. Bálek, M. Daniš (M. Šmíd, Mir. Janďourek), L. Bálek (J. Kuncíř, J. Pristanda), Mir. Janďourek, M. Šmíd (Mir. Janďourek) – T. Tomášek (J. Fanta), M. Svoboda, T. Tomášek. TM: 6:10.

Pěnčín/Daliměřice – Běchary 8:5 (2:1, 5:2, 1:2). Branky: Št. Kutěj (J. Taibr), T. Oplt (M. Kozderka), T. Oplt (J. Taibr), R. Sluka (L. Odcházel), L. Odcházel (M. Kozderka), Št. Kutěj (R. Sluka, L. Odcházel), T. Oplt, L. Šlechta – M. Kořínek (P. Šoltys), A. Michal (M. Kořínek), A. Michal, P. Brodský, P. Brodský (M. Hnízdo). TM: 6:2.

Aktuální tabulka obsahuje kromě běžných údajů i počet trestných minut (v předposledním sloupku). ⋌(zr)

 1. Hastrman⋌ 6 5 1 0 56:18 34 11
 2. Ronal ⋌6 4 2 0 48:23 36 10
 3. Dobrá Voda ⋌6 4 1 1 41:20 56 9
 4. Chomutice ⋌6 3 2 1 36:31 34 8
 5. Kopidlno/Kometa⋌ 5 3 0 2 31:26 30 6
 6. Železnice⋌ 6 3 0 3 34:30 20 6
 7. Lužany⋌ 6 3 0 3 25:22 40 6
 8. Spirit ⋌6 2 0 4 30:31 36 4
 9. Libáň ⋌6 1 2 3 20:31 48 4
10. Pěnčín/Daliměřice ⋌6 2 0 4 34:49 68 4
11. Robousy ⋌5 1 0 4 18:40 52 2
12. Běchary⋌ 6 0 0 6 19:71 42 0