BK Nová Paka – HC Třebechovice p. O. 6:4 (2:1, 0:1, 4:2). K poslednímu utkání v sezoně nastoupilo pouze třináct hráčů. Jakub Štěpán marodí se zraněným ramenem a Petr Fejfar se zotavuje po těžkém zranění v Novém Bydžově. Na utkání se byli oba podívat. Martin Lepka je mimo hru pro přetrvávající teploty, stejně jako Štěpán Dressler. Poslední minuty přinesly drama. Na obou stranách bylo na trestných lavicící přeplněno.

Hosté snižovali na rozdíl branky dvě minuty před koncem. Konec byl poznamenán opět potyčkou a tresty. Ve hře čtyři ku třem se hbitě ve středním pásmu uvolnil Jirka Jakubec. Na útočné předal najíždějícímu Jiřímu Šebkovi, který únik precizně proměnil. Po vhazování se zmocnili kotouče domácí a kombinací na své polovině hřiště dovedli utkání do klidného a vítězného konce.

Fakta – branky a asistence:
7. Jakubec (Šebek), 15. L. Musil (Kovář, Plecháč), 48. Kovář, 49. Šebek (Kovář), 53. Rychlovský (D. Musil), 60. Šebek (Jakubec) – 1. Kosina (Tomášek), 21. Hloušek (Luštinec), 52. Knížek (Erban), 58. Kudr. Rozhodčí: Maštalíř – Rozsypal, Starý. Vyloučení: 16:13 a 5+OK(Luštinec, Knížek), OT (Hloušek, Tomášek), OK (trenér). Využití: 3:1. Diváků: 200. BK Nová Paka: Dressler (Věchet) – Plecháč, Ersepka – Bušek, Pilař – Jakubec, Kovář, L. Musil – Rychlovský, Šebek, D. Musil – Otta, Sucharda, Jelínek, trenér Průcha. (bš)