První nastala výměnou trenéra. Vrchlabského Ivana Houdu vystřídal staronový kouč Miroslav Průcha z Mladé Boleslavi.

Mužstvo, ale trápí zranění a do dalších utkání bude nastupovat bez Vladimíra Martince, který si natrhl čtyřhlavý stehenní sval a bude mimo přibližně čtyři týdny. Zranění trápí oporu týmu Martina Lepku a staré zranění si obnovil další stavební kámen sestavy Jiří Slabý. Dva desetiminutové tresty vystavily stop na další utkání Tomáši Markovi. Na trénincích se naopak objeví a do utkání brzy nastoupí bojovníci Musilové. Do kádru jsou povoláni junioři.

Klub po jednání s HC Benátky nad Jizerou získal na celou letošní sezonu Tomáše Kadeřábka, který vyrůstal v Mladé Boleslavi. Na sklonku juniorského věku hrál v novopackém klubu. V období, kdy působil v Nové Pace, dnes již zesnulý, Jan Basa.

Tomáš putoval do druholigového Nymburka a poté úspěšně působil v Benátkách n. Jiz., s kterými vybojoval postup do I. celostátní ligy. Minulé dvě sezony byl oporou druholigového Jablonce.

Tomáš mezi tím dokázal vystudovat ČZU a dnes pracovně působí na MZ. V minulém týdnu zažil radostnou rodinnou událost, stal se otcem.
Držme palce, aby se Tomášovi u nás dařilo a zažili jsme společné radosti z dobrých výkonů a výsledků! ⋌ (bš)