S domácím družstvem se rozloučil David Kuch, který se vrátil do mateřského oddílu a do sestavy se naopak vrátil po vypršení trestu Tibor Hric. Ten se postavil do středu druhé pětky vedle Martina Jebavého a Miroslava Horyny, vzadu se zkušenými beky Milanem Grundem a Martinem Venclem.

HC Nová Paka/Jičín – HC Jaroměř 7:3 (4:1, 1:1, 2:1).
Od začátku měli domácí stálou převahu, paradoxně to byli oni, kteří v 6. minutě jako první inkasovali, ve 13. minutě spustil brankostroj domácích Milan Grund (Horyna). O minutu později se trefil Petr Plecháč (Růzha), na 3:1 zvyšoval v 19. minutě Tibor Hric (Horyna). Skóre první třetiny uzavřel svojí druhou trefou Petr Plecháč (Černý).

Po trestném střílení, nařízeném ve 25. minutě za faul ve vyložené pozici na Tibora Hrice, Novopačtí vedli již 5:1. Sám postižený bravurně proměnil. Od této chvíle však značně polevili a výsledkem byl vstřelený gól do jejich sítě ve 26. minutě, kdy se Karel Vydra musel v brance domácích hodně snažit, aby neinkasoval vícekrát.

Ve 45. minutě poslední části, jako první opět proměnil samostatný průnik Milan Grund (6:2). Ve 48. minutě dal Martin Jebavý (Hric) pěkný gól na 7:2 pro domácí. Přes to, že Novopačtí jako poslední inkasovali v 54. minutě a soupeři dovolili uhrát stejný výsledek jako v prvním mistrovském zápase na jeho ledě, naznačili všichni hráči v čele s výborným Karlem Vydrou v brance, zkušenými obránci a nakonec i s mladými útočníky, dobrou formu před dalším zápasem.

Fakta, branky: 13. Grund (Horyna), 14. Plecháč (Růzha), 19. Hric (Horyna), 20. Plecháč (Černý), 25. Hric. Trestná střílení: 45. Grund, 48. Jebavý (Hric). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Střely: 43:23, (15:7, 13:11, 15:5). Sestava: Vydra (Táborský) – Červený, Wagenknecht, Grund, Vencl, Martinec, Kačírek – Plecháč, Růzha, Černý, Jebavý, Hric, Horyna, Richter, Valášek, Hájek, Pejchal. Trenér: Luboš Petera.

Další utkání sehraje Nová Paka v sobotu 9. ledna v Náchodě od 17 hodin, odjezd od ZS ve 14.45 hod. ⋌(bš)