SK Třebechovice p. Or. – HC Nová Paka/Jičín 1:6 (0:1, 0:3, 1:2). Od samého začátku předváděli hosté velmi kvalitní hru a nepustili domácí hráče prakticky k ničemu, o čemž svědčí pouhé čtyři zákroky gólmana Karla Vydry v první třetině. Po pěkně založené akci v 5. minutě Imrichem Drapákem ve vlastní třetině a kombinaci celé pětky, sám jmenovaný za asistence Šimona Růzhy perfektně zakončil. Ve 24. minutě se poprvé blýskl David Kuch po kombinaci Drapák – Růzha. Na 0:3 zvýšil po samostatné akci ve 27. minutě Šimon Růzha a ve 38. vystřelil při přesilové hře od modré Jirka Červený.

Před brankou se odraženého puku zmocnil Miroslav Horyna. Přihrávkou umožnil Petru Plecháčovi zasunout kotouč do soupeřovy klece po čtvrté. Domácí ze samostatného úniku snížili na 1:4. Od té doby však již bylo na ledě opět jedno mužstvo. Ve 46. minutě krásnou přihrávkou kapitán Jiří Červený vysunul Davida Kucha.

Ten bezpečně proměnil (1:5). Svůj skvělý výkon završil hattrickem při oslabení po přihrávce od Jiřího Wagenknechta. Za zmínku stojí poměr zákroků gólmanů v této třetině (domácí - 20, hosté - 1). Branky a asistence: 5. Drapák (Růzha), 24. Kuch (Drapák, Růzha), 27. Růzha, 38. Plecháč (Červený, Horyna), 46. Kuch (Červený), 57. Kuch (Wagenknecht). Sestava: Vydra (Hlavnička) – Červený, Wagenknecht, Grund, Martinec – Plecháč, Horyna, Kuch, Drapák, Růzha, Černý, Jebavý. Trenér Petera. Střely: 13:41. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:3. ⋌(bš)