Ve středu podlehlo potřetí a končí. Po celý průběh utkání, stejně jako v minulých, stál v cestě k úspěchu domácí gólman Bláha, který hájil branku znamenitě.

Nové Město n. Met. – BK Nová Paka 5:2 (2:0, 1:1, 2:1). Mužstvo v duelech play-off zřejmě doplatilo na vypjatá utkání, která sehrálo v soubojích o postup do první šestky, a následně v tuhých bojích o postup do finálové čtveřice. Tento historický úspěch byl vykoupen přetížením prvních dvou řad, které neměly v utkáních s Novým Městem potřebnou „jiskru“ k dosažení branek. V posledním zápase to bylo více než viditelné. Mezi střelce se zapsali pouze hráči třetí formace. Branky: Marša 2, Potuček, Vlček, Chmelík – L. Musil (Šmika), D. Musil (Šmika). Zásahy brankářů: 33:34 (6:7, 14:16, 13:11). Fakta a další výsledky na str. 20.

Lze, ale soudit, že v utkáních o bronzovou příčku se Dvorem Králové bude kolektiv již náležitě odpočat a souboj o třetí příčku zvládne! Hraje se příští neděli v Nové Pace od 17.00 a pak každou další neděli na dvě vítězná utkání. ⋌(bš)