V první části domácí hosty po celou dobu tlačili k jejich brance a stříleli i góly. Již ve čtvrté minutě se prosadil první útok, Hladík před brankou uvolnil Průška, který otevřel skóre utkání. O pět minut později po obléhání branky hostů se prosadil Krumpholc, který z pravého kruhu tvrdou ranou prostřelil brankáře hostí. Účet první třetiny uzavřel v 14. minutě Hladík když si položil brankáře a zvýšil na 3:0.

V druhé části domácí trochu polevili a nechali vyniknout Rylicha ve své brance. Přesto měli domácí stále převahu a střelecky disponovaný Krumpholc přidal v 27. a 29. minutě další dvě branky do sítě hostů. Jičín pak ubránil přesilovku hostí pět na tři. Po jejím skončení domácí nabídli hostům šanci, když po faulu na unikajícího hráče bylo nařízeno trestné střílení. Damnitz ale proti Rylichovi neuspěl.

Ve třetí části přinesla vzruch potyčka Borovce se Saskou, a několik dalších strkanic. Hrálo se několik minut v menším počtu hráčů, ale ani jedno mužstvo výhodu nevyužilo. Teprve v samotném závěru Jičín využil přesilovku, když po ostřelování branky hostů se nakonec trefil Prokop. Do konce zápasu už žádný gól nepadl a Rylich si hned ve svém prvním startu připsal na konto vychytanou nulu.

Danel Pletka, trenér Jičína: „První třetinu jsme hráli přesně to co jsme chtěli, měli jsme výborný pohyb a hosty jsme prakticky k ničemu nepustili. Ve druhé a třetí to z naší strany nebyl takový výkon jako v první a hosté si nějaké šance vytvořili. Gól nám ale nedali a my nějaké šance ještě proměnili a zápas dovedli do vítězného konce."

Jičín tak získal další tři body a v neděli cestuje k dalšímu utkání do Frýdlantu. Začátek utkání je v 17:00 hod.

HC St. Str. Jičín – HC TS Varbsdorf 6:0 (3:0, 2:0, 1:0).
Branky a nahrávky: 4. Průšek (Hladík), 9. Krumpholc (Němec), 14. Hladík (Brzák), 24. Krumpholc (Žďárský), 29. Krumpholc (Král), 58. Prokop (Mikolášek).
Jičín: Rylich, Beneš – Brzák, Kejmar – Najman, Houser - Mikolášek, Žalud - Nový, Průšek, Hladík - Prokop, Krejčík, Borovec - Krumpholc, Žďárský, Němec – Král.
Vyloučení: 9:7 navíc proti JC nařízeno TS - Damnitz neproměnil. Využití: 1:0, Oslabeni 0:0. Rozhodčí: Zavřel – Doležal, Štrébl. Diváků: 170.   Josef Jebavý