Tým je naprosto schopný odehrát zápas, a to proto, že krásky vytvořily za necelý měsíc tým, který čítá dvacet hráček a jednu brankářku. Neuvěřitelný zápal do hry a chuť hrát lední hokej na profesionální úrovni, „dohnal" tým k tomu, že hráčky vyzvaly tým Continentalu z Jičína k přátelskému utkání, které se odehrálo v Nové Pace minulou sobotu.

I přesto, že některé dámy sotva bruslí a hokejová pravidla jim zatím vůbec ještě nejsou zcela známé, vydaly se v jičínských dresech do boje s muži. Hrací doba byla třikrát patnáct minut bez přerušení a byl to zápas s časomírou a rozhodčími.

Utkání skončilo 10:7 pro tým Continentalu a dámy to natolik bavilo, že si musely zaplatit ještě dalších patnáct minut utkání.
A co říká na tým žen organizátorka, manažerka a hráčka zároveň Jitka Albrechtová? „Na jičínské ženy a dívky jsem velmi pyšná, mají neskutečnou chuť a motivaci hrát hokej a pokud to tak půjde dál, není třeba čekat další rok a tým žen bude přihlášen do soutěží Ligy žen ČR pro sezónu 2016/2017. Všem moc děkuji za podporu a maximální vstřícnost."

Jičínské hokejistky čeká v nejbližších dnech také první přátelské utkání s týmem žen v Děčíně. Pojeďte fandit, vezměte bubny a roztleskejte zimní stadión v Děčíně. Hraje se v sobotu 7. listopadu, sraz je v 9. 30 před zimním stadiónem v Jičíně, odjezd pak v 9. 45, utkání začíná ve 13.00 a končí v 15.00. Příjezd do Jičína je cca v 18.00. Platí se 150,- Kč (v ceně je pouze doprava, občerstvení vlastní, vstup na utkání je zdarma). Je nutné se přihlásit do středy 4. listopadu, peníze se budou vybírat na místě. Je nutné obsadit celý autobus – 50 míst, jinak se nejede a doprava je vlastní!    (ja, re)