Lomnice - Jičín 2:8 (2:2, 0:5, 0:1) a nedohráno

Lomničtí se před utkáním v nadstavbě pyšnili stoprocentní bodovou bilancí, tentokrát však narazili na suverénního lídra tabulky z Jičína.

Tým z města pohádek v aktuálním ročníku soutěže neztratil ještě ani bod a motivace před domácími hokejisty tak byla obrovská.

Jičín do zápasu sice nevstoupil dobře a na začátku 15. minuty po trefách Junka s Rudišem vedla 2:0 Lomnice. Favorit však ještě před první sirénou dokázal vyrovnat a v prostřední části pěti góly navýšil své vedení na rozhodujících 2:7.

V závěrečné dvacetiminutovce hosté přidali osmý gól, přesto mělo dávno rozhodnuté utkání nepříjemnou dohru. Domácí hokejisté neunesli tvrdší hru soupeře, ve 48. minutě napadli hlavního rozhodčího a duel byl předčasně ukončen.

Fakta – branky a asistence: 12. Junek (Knap), 15. Rudiš (Syrovátka) – 15. Hladík (Průšek, Žalud), 19. Sedmík (Marček), 24. Sedmík (Marček), 27. Borovec (Richter), 29. Kollman (Průšek), 31. Průšek (Hladík), 36. Sedmík (Marček, Richter), 46. Krejčík (Žďárský). Rozhodčí: Mareš – Touš, Svobodová. Vyloučení: 6:2, navíc Lemfeld 10 minut OT a trest ve hře, Knap, Rudiš oba trest ve hře (všichni LO). Využití: 1:3. Diváci: 235.