Sedmnáctým kolem ve středu pokračovala krajská hokejová liga.

TJ Spartak Nové Město nad Metují - Stadion Nový Bydžov 10:2 (6:0, 4:1, 0:1). Branky a nahrávky hostů: 35. M. Čížek (Hampl), 58. Hampl (M. Čížek). Zásahy brankářů: 24:34. Nový Bydžov: Balažík (22. Mikeš), Novák, Komárek, Zápotočný, Malina, Louženský, Hlavatý, Barbora, Majer, Hampl, Břetenář, Kubín, Knížek, M. Čížek.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Stadion Nový Bydžov: „Pro vánoční nadílku v podobě deseti branek jsme si zajeli do Nového Města nad Metují. Do utkání s vedoucím týmem jsme nastoupili s přílišným respektem. Celou první část jsme působili značně odevzdaným dojmem. Samozřejmě absence několika klíčových hráčů mužstva udělala své. Za zmínku stojí výborný výkon juniora Mikeše, který vstoupil do hry za stavu 8:0 a po zbytek utkání mužstvo podpořil. Vyhraná třetí část svědčí o skutečném přístupu ke hře v začátku utkání. S blížícími se vánočními svátky přejeme všem hráčům, činovníkům a všem příznivcům ledního hokeje krásné prožití Vánoc. Dále přejeme mnoho zdraví a štěstí v osobním i sportovním životě v novém roce 2012.“

SK Třebechovice pod Orebem - HC Dvůr Králové nad Labem 4:0 (1:0, 2:0, 1:0). Branky a nahrávky: 13. Kosina (Pišta), 22. Hloušek (Branda, Drašnar), 32. Hloušek (L. Stříteský), 47. Pišta (Dostálek). Zásahy brankářů: 25:24. Třebechovice pod Orebem: P. Lochman (41. Petrů), Šotola, Řezníček, Špička, J. Lochman, L. Stříteský, Mareček, Kosina, Pišta, Kudr, Hloušek, Branda, Drašnar, Dostálek, Smutný, Bohdanecký, Tuček, Dušánek.

Jiří Hruška, asistent trenéra SK Třebechovice pod Orebem: „Utkání začínalo netradičně minutou ticha za zemřelého bývalého prezidenta Václava Havla. Do zápasu jsme nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy (Polák, Rejzek, Kostka, Suchý). I bez nich jsme hráli na čtyři pětky, příležitost dostali všichni hráči kádru. V první třetině jsme soupeře přehrávali, ale nedařilo se nám střelecky. Až ve dvanácté minutě nás poslal do vedení Kosina. Ve druhé třetině se nám vydařil úvod a Hloušek zvýšil na 2:0. Týž hráč o deset minut později zužitkoval přihrávku Stříteského. Do závěrečné části utkání jsme udělali změny v sestavě včetně brankáře. Gólovou tečku za utkáním udělal Pišta, když šikovně zakončil po přihrávce Dostálka. Hráči a realizační tým přejí všem svým příznivců klidné prožití svátků vánočních a následující rok ať je rokem radosti, štěstí a úspěchů. Další utkání hrajeme ve středu 4. ledna, kdy zajíždíme na led Nového Bydžova.“(pt)