V čele průběžného pořadí oblíbené soutěže čtenářů se stále drží Miloš Šenkýř z Dobrušky, jenž si udržel dvoubodový náskok před dalším dobrušským hráčem Alešem Haškem. Třetí místo prozatím hájí Jan Pavliš z Radvanic.

Výsledky zápasů 9. kola Zimní Tip ligy

1. Bílí Tygři Liberec – HC Pardubice        (3:2)  1
2. Vítkovice Steel – Kometa Brno           (5:3)  1
3. PSG Zlín – Oceláři Třinec                    (4:2)  1
4. Škoda Plzeň – České Budějovice       (1:1)  0
5. Verva Litvínov – Sparta Praha           (4:1)  1
6. SK Kadaň – Hradec Králové               (3:6)  2
7. Benátky nad Jizerou –  Dukla Jihlava (2:0)  1
8. Šumperk – Horácká Slavia Třebíč       (0:3)  2
9. Litoměřice – Ústí nad Labem              (3:6)  2
10. HC Stadion Vrchlabí – HC Trutnov   (5:4)  1

Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 58 branek.

Průběžné pořadí po 9. kole

NHL (1. – 10. místo)
HK0237    Miloš Šenkýř, Dobruška                      2            ⋌57
HK0256    Aleš Hašek, Dobruška                    2     ⋌ 55
HK0133    Jan Pavliš, Radvanice                    5    ⋌51
HK0251    Martin Sosna, Dobruška                14    ⋌48
HK0058    Bohuslava Regnerová, Žďárky            5    ⋌48
HK0079    Zlata Joštová, Zdechovice                11    ⋌45
HK0151    Zdeněk Kříž, Převýšov                    8    ⋌45
HK0329    Zdeněk Matura st., Libštát                8    ⋌45
HK0175    František Lachman, Jičín                5    ⋌45
HK0337    Petr Hofman, Nové Město                8    ⋌43

KHL (11. – 25. místo)
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov            5    ⋌42
HK0216    Monika Kotfaldová, Týniště                5    ⋌42
HK0033    Jiří Soukup, Česká Skalice                5    ⋌42
HK0078    Vlasta Hybnerová, Poděbrady            14    ⋌39
HK0150    Vojta Kříž, Převýšov                    14    ⋌39
HK0085    Jaroslav Novotný, Podoliby                11    ⋌39
HK0195    Václav Polívka, Hradec Králové            11    ⋌39
HK0203    Miroslav Špaček, Vlčkovice                11    ⋌39
HK0056    Josef Fuchs, Velké Poříčí                8    ⋌39
HK0138    Lenka Hurtová, Trutnov                8    ⋌39
HK0081    Olina Pozlerová, Podoliby                8    ⋌39
HK0160    Roman Voldán, Jičín                    8    ⋌39
HK0154    Zdenka Havránková, Hradec Králové        5    ⋌39
HK0051    Josef Čepelka, Velké Poříčí                -1    ⋌39
HK0338    Zdena Hofmanová, Černčice                14    ⋌37

EXTRALIGA (26. – 47. místo)
HK0087    Jaroslava Bradnová, Podoliby            14    ⋌36
HK0102    Marie Buřičová, Chlumec                11    ⋌36
HK0309    Libor Čvančara, Dolní Branná            11    ⋌36
HK0245    Juraj Jirásek, Sněžné                    11    ⋌36
HK0198    Dana Machačová, Hradec Králové            11    ⋌36
HK0328    Ondřej Matura, Libštát                11    ⋌36
HK0103    Vojta Doležal, Chlumec                8    ⋌36
HK0173    Helena Fendrychová ml., Brdo            8    ⋌36
HK0003    Gisela Hlavatá, Náchod                8    ⋌36
HK0270    Josef Pich, Trutnov                    8    ⋌36
HK0271    Eva Pichová, Trutnov                      8          ⋌36
HK0118    Kateřina Přibylová, Hradec Králové        8    ⋌36
HK0021    Roman Rainet, Velké Poříčí                8          ⋌36
HK0265    Milada Šrůtková, Dvůr Králové            8    ⋌36
HK0152    David Havránek, Hradec Králové            5    ⋌36
HK0086    Josef Hybner, Poděbrady                5    ⋌36
HK0006    Jana Svatošová, Zlíčko                5    ⋌36
HK0121    Jana Machková, Borohrádek            2    ⋌36
HK0041    Oldřich Lelek, Hronov                    11    ⋌35
HK0042    Vlasta Lelková, Hronov                11    ⋌35
HK0090    Alena Sejtková, Hradec Králové            8    ⋌35
HK0366    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové        0    ⋌35

I. LIGA (48. – 80. místo)
HK0083    Radek Zima, Prasek                    14    ⋌34
HK0082    Naďa Zimová, Prasek                    14    ⋌34
HK0163    Zdenka Kolumpková, Jičín                8    ⋌34
HK0183    Helena Dejlová, Jičín                    5    ⋌34
HK0355    Luboš Chlad, Kosičky                    5    ⋌34
HK0126    Roman Hýsek, Hradec Králové            11    ⋌33
HK0308    Alfréd Sacher, Dolní Branná                11    ⋌33
HK0109    Jaroslav Čížek, Dubenec                8    ⋌33
HK0108    Jitka Čížková, Dubenec                8    ⋌33
HK0064    Oto Klicpera, Otovice                    8    ⋌33
HK0030    Silvestr Polomský, Česká Skalice            8    ⋌33
HK0242    Bohuslav Šolín, Val                    8    ⋌33
HK0210    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.            5    ⋌33
HK0230    Věra Kubcová, Rychnov                5    ⋌33
HK0125    Jaroslav Novotný, Hradec Králové            5    ⋌33
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek                5    ⋌33
HK0016    Bohumil Beneš, Hronov                2    ⋌33
HK0268    Jaroslav Birke, Trutnov                2    ⋌33
HK0217    Jiří Kotfald, Týniště                    2            ⋌33
HK0020    Petr Drašnar, Náchod                    -1    ⋌33
HK0229    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.            -1    ⋌33
HK0190    Václav Tarantík, Smiřice                -1    ⋌33
HK0234    Václav Vaněček, Houdkovice            -1    ⋌33
HK0052    Karel Černohorský, Velké Poříčí            -4    ⋌33
HK0233    Kateřina Vaněčková, Houdkovice            -4    ⋌33
HK0113    Zuzana Bičišťová st., Hradec Králové        8    ⋌32
HK0091    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové            5    ⋌32
HK0359    Eva Zimová, Sloupno                    11    ⋌31
HK0181    Alois Dejl, Jičín                        8    ⋌31
HK0206    Monika Cílková, Hradec Králové            5            ⋌31
HK0356    Renata Chladová, Kosičky                5    ⋌31
HK0214    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.        2    ⋌31
HK0141    Markéta Šťastná, Hradec Králové            2    ⋌31

II. LIGA (81. – 112. místo)
HK0038    Jaroslav Valchař, Police n. M.            17    ⋌30
HK0080    Zdeněk Munzar, Podoliby                14    ⋌30
HK0107    Lenka Hrbková, Pardubice                11    ⋌30
HK0193    Petr Koza, Hradec Králové                11    ⋌30
HK0192    Jana Kozová, Hradec Králové            11    ⋌30
HK0232    Josef Plachetka, Houdkovice            11    ⋌30
HK0128    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby            11    ⋌30
HK0276    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky        8    ⋌30
HK0249    Vladimír Gutler, Dobruška                8    ⋌30
HK0185    Tereza Halčáková, Osenice                8    ⋌30
HK0067    Pavel Sazka, Nový Bydžov                8    ⋌30
HK0132    Jan Suchý, Radvanice                    8    ⋌30
HK0155    Nikola Tvrdková, Hradec Králové            8    ⋌30
HK0105    Aleš Doležal, Chlumec                    5    ⋌30
HK0291    Václav Herout, Trutnov                5    ⋌30
HK0263    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov            5    ⋌30
HK0122    Martin Košnár, Hradec Králové            5    ⋌30
HK0238    Jan Krejčí, Solnice                    2            ⋌30
HK0273    Romana Krulišová, Trutnov                2    ⋌30
HK0068    Petr Nový, Hradec Králové                2             ⋌30
HK0076    Stanislav Vízek, Nový Bydžov            2    ⋌30
HK0159    Hana Voldánová, Jičín                    2    ⋌30
HK0178    Bohumír Wagenknecht, Vidochov            2    ⋌30
HK0114    Jiří Bičiště, Hradec Králové                14    ⋌29
HK0281    Petr Stierand, Malé Svatoňovice            11    ⋌29
HK0207    František Bartoška, Hradec Králové        8    ⋌29
HK0339    Josef Hofman, Černčice                14    ⋌28
HK0340    Petra Nováková, Machov                8    ⋌28
HK0348    Marek Růžička, Veliš                    8    ⋌28
HK0165    Katka Rozsypalová, Jičín                5    ⋌28
HK0235    Václav Vaněček st., Houdkovice            0    ⋌28
HK0028    Štěpán Zámečník, Nové Město            0    ⋌28

KRAJSKÝ PŘEBOR (113. – 212. místo)
HK0012    Jan Šolc, Machov                    14    ⋌27
HK0269    Marek Birke, Trutnov                    11    ⋌27
HK0201    Milan Dušek, Týniště                    11    ⋌27
HK0324    Monika Hádková, Hradec Kr.            11    ⋌27
HK0323    Jan Hanuš, Hradec Kr.                    11    ⋌27
HK0096    Pavel Žák, Předměřice                    11    ⋌27
HK0182    Martin Dejl, Louny                    8    ⋌27
HK0209    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                8    ⋌27
HK0292    Leoš Herout, Trutnov                    8    ⋌27
HK0274    Pavel Holý, Trutnov                    8    ⋌27
HK0065    Tomáš Klicpera, Otovice                8    ⋌27
HK0123    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.                8    ⋌27
HK0161    František Polák, Jičín                    8    ⋌27
HK0116    Michal Přibyl, Borohrádek                8    ⋌27
HK0009    Vítězslav Šolc st., Machov                8    ⋌27
HK0211    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.            5    ⋌27
HK0088    Marcel Gabriel, Vinary                    5    ⋌27
HK0027    Jaromír Líska, N. Město                5    ⋌27
HK0179    Zdeněk Maxmilián, Jeřice                5    ⋌27
HK0260    Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové            5    ⋌27
HK0130    Vítězslav Schafránek, Radvanice            5    ⋌27
HK0032    Drahomíra Soukupová, Č. Skalice            5    ⋌27
HK0007    Radek Svatoš, Zlíčko                    5    ⋌27
HK0298    Jaroslav Hůlek, Trutnov                2    ⋌27
HK0231    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.            2    27
HK0282    Zdeněk Jón, Trutnov                    2    27
HK0139    Jan Kouba, Třebechovice                2    27
HK0036    Marek Matha, Olešnice                2    27
HK0055    Hana Nejedlá, V. Poříčí                    2    27
HK0297    Klaus Püschel, Trutnov                2    27
HK0174    Vlastimil Sudek, Libuň                    2    27
HK0168    Ondřej Jón, Chomutice                -1    27
HK0066    Jana Klicperová, Otovice                -1    27
HK0054    Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí                -1    27
HK0171    Romana Skrbková, Brdo                -1    27
HK0390    Jiří Pípa, N. Bydžov                    14    26
HK0376    Milena Koblicová, Vamberk                11    25
HK0205    Petr Cílek, Hradec Kr.                    5    25
HK0252    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.            5    25
HK0368    Bohuš Nosek, Solnice                    5    25
HK0370    Jan Štembera, Hradec Kr.                5    25
HK0363    Josef Dvořák, Třebechovice                2    25
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.        2    25
HK0389    Vítězslava Pípová, N. Bydžov            14    24
HK0325    Miloslav Kozák, Hradec Kr.                11    24
HK0176    Miroslav Kracík, Jičín                    11    24
HK0013    Miloš Kubík, Hronov                    11    24
HK0124    Jan Kulhánek, Hradec Kr.                11    24
HK0300    Zdena Pivková, Trutnov                11    24
HK0258    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové            11    24
HK0277    Gert Böhnisch, Mladé Buky                8    24
HK0218    Miloš Dohnálek, Rychnov                8    24
HK0262    Petra Hlušičková, Dvůr Králové            8    24
HK0250    Jaroslav Gutler, Hradec Králové            5    24
HK0299    Karel Havelka, Trutnov                5    24
HK0094    Aleš Hojer, Hradec Kr.                    5    24
HK0253    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.            5    24
HK0024    Miroslav Pácalt, Kramolna                5    24
HK0025    Vlasta Pácaltová, Kramolna                5    24
HK0084    Josef Pozler, Podoliby                    5    24
HK0317    Martina Tauchmannová, Dolní Branná        5    24
HK0177    Miloslava Wagenknechtová, Vidochov        5    24
HK0101    Miroslav Buřič st., Chlumec                2    24
HK0188    Lenka Dejlová, Louny                    2    24
HK0127    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice            2    24
HK0391    Pavel Marek, Rychnov                    8    23
HK0336    Radmila Novotná, Černčice                11    22
HK0142    Lenka Čermáková, Petrovice            8    22
HK0302    Milan Koldovský, Kunčice n. L.            8    22
HK0285    Jarmila Vondráčková, Trutnov            8    22
HK0344    Ladislav Zástava, Hronov                5    22
HK0375    Miroslav Jedlinský, Rychnov                2    22
HK0371    Jaroslav Machač, Chlumec                2    22
HK0241    Libor Hladík, Nový Hrádek                11    21
HK0153    Ladislav Havránek, Hradec Kr.            8    21
HK0283    Otakar Jón, Trutnov                    8    21
HK0259    Jaromír Kött, Dvůr Králové                8    21
HK0320    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.            8    21
HK0200    Aleš Kupka, Čánka                    8    21
HK0044    Jan Regner, Žďárky                    8    21
HK0010    Vítězslav Šolc, Machov                8    21
HK0156    Michal Tvrdek, Hradec Kr.                8    21
HK0136    Hana Bílková st., Libčany                5    21
HK0004    Sabina Hlavatá, Meziměstí                5    21
HK0059    Jan Jakubec, Náchod                    5    21
HK0106    Jiří Pokora, Hradec Kr.                    5    21
HK0011    Petr Šolc, Machov                    5    21
HK0095    Milan Toušek, Týniště                    5    21
HK0050    R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí                5    21
HK0194    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.            2    21
HK0148    Milada Bílková, Praskačka                2    21
HK0261    Pavel Horák, Dvůr Králové                2    21
HK0330    Ludmila Maturová, Libštát                2    21
HK0180    Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice            2    21
HK0110    Václav Špaček, Hradec Kr.                2    21
HK0158    Marta Voldánová, Jičín                2    21
HK0057    Josef Čermák, V. Poříčí                -1    21
HK0326    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.            -1    21
HK0278    Mirek Mrázek, Trutnov                -1    21
HK0167    Pavlína Jónová, Chomutice                -4    21

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (213. – 301. místo)
HK0092    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.                8    20
HK0112    Jan Bičiště, Hradec Kr.                    5    20
HK0111    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.            5    20
HK0184    Iveta Dejlová, Jičín                    8    19
HK0248    Petr Hellinger, Dobruška                5    19
HK0335    Jaroslav Kuchař, Náchod                5    19
HK0040    Jaroslav Zeman, Žďár n. Met.            5    19
HK0397    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté            0    19
HK0379    Jan Gabrle, Trutnov                    -1    19
HK0410    Štefan Kotek, Prasek                    14    18
HK0240    Bořek Krejčí, Solnice                    11    18
HK0306    Robert Sůra, Dolní Branná                8    18
HK0134    Jiří Bílek, Libčany                    5    18
HK0008    Míra Ducháč, Ml. Boleslav                5    18
HK0264    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov            5    18
HK0061    Milan Jakubec, Náchod                5    18
HK0331    Zdeněk Matura ml., Libštát                5    18
HK0029    Maria Polomská, Č. Skalice                5    18
HK0043    Vladimír Seidel, V. Poříčí                5    18
HK0304    Jan Sůra, Dolní Branná                5    18
HK0039    Augustin Šála, Police n. M.                5    18
HK0149    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby                5    18
HK0070    Martin Taichman, Prasek                5    18
HK0157    Blanka Tarantíková, Smiřice                5    18
HK0244    Josef Kotyška, Nový Hrádek                2    18
HK0162    Dagmar Poláková, Jičín                2    18
HK0023    Zdeněk Rainet, V. Poříčí                2    18
HK0026    Aneta Rýdlová, Náchod                2    18
HK0311    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná        2    18
HK0226    Josefa Suchánková, Potštejn            2    18
HK0287    Tomáš Vrbecký, Trutnov                2    18
HK0018    Hana Benešová, Hronov                -1    18
HK0275    Marie Holá, Trutnov                    -1    18
HK0166    Miloš Jón, Chomutice                    -1    18
HK0053    Hana Zvoníčková, V. Poříčí                -7    18
HK0037    Jaroslav Čálek, Police n. M.                11    17
HK0367    Tomáš Kesl, Hradec Kr.                2    17
HK0072    Miroslav Kořínek, St. Bydžov            0    17
HK0073    Ondřej Pařízek, St. Bydžov                0    17
HK0031    Jan Runštuk, V. Jesenice                0    17
HK0075    Radek Schovánek, St. Bydžov            0    17
HK0398    Milan Lacina, Vysočany                -1    17
HK0301    Michal Koldovský, Kunčice n. L.            8    16
HK0357    Michal Chlad, Kosičky                    5    16
HK0377    Jan Koblic, Vamberk                    2    16
HK0164    Jindra Kolumpek, Jičín                 2    16
HK0129    Milan Řehák, Libotov                    2    16
HK0333    Michal Česák, Hradec Kr.                0    16
HK0409    Antonie Kotková, Prasek                14    15
HK0411    Jana Vaníčková, Sloupno                14    15
HK0071    Josef Taichman, Prasek                  8    15
HK0219    Ludmila Dohnálková, Rychnov              5    15
HK0187    Jan Halčák, Jičín                          5    15
HK0186    Kateřina Halčáková, Louny                  5    15
HK0046    Tomáš Hašpl, V. Poříčí                      5    15
HK0290    Michal Herout, Trutnov                  5    15
HK0257    Karel Kábrt, Trutnov                      5    15
HK0017    Radka Kubečková, Hronov                  5    15
HK0062    Aneta Nyčová, Náchod                   5    15
HK0191    Václav Tarantík ml., Smiřice                  5    15
HK0316    Radek Tauchmann, Dolní Branná              5    15
HK0303    Jan Zirm, Vrchlabí                      5    15
HK0048    Milan Bitnar, Hronov                      2    15
HK0169    Otakar Fendrych, Brdo                   2    15
HK0236    Jaroslav Macek, Dobruška                  2    15
HK0034    Josef Matha, Olešnice                      2    15
HK0327    Lukáš Matura, Libštát                      2    15
HK0352    Vladimír Racek, Hradec Kr.                  2    15
HK0305    Milan Sůra, Dolní Branná                  2    15
HK0288    Jaroslav Vrbecký, Trutnov                  2    15
HK0204    Martin Cílek, Hradec Kr.                  0    15
HK0294    Naďa Hůlková, Trutnov                 -1    15
HK0119    Lenka Přibylová, Hradec Kr.                -4    15
HK0272    Tomáš Kruliš, Trutnov                    -7    15
HK0421    Petra Geletičová, Sloupno                14    14
HK0407    Pavel Purma, Sloupno                    14    14
HK0394    Vladislav Kuchař, Rychnov                  8    14
HK0202    Bohumil Rulf, Hradec Kr.                  8    14
HK0074    Erik Pařízek, St. Bydžov                  0    14
HK0384    Ivoš Dius, V. Poříčí                     -1    14
HK0393    Marie Kuchařová, Rychnov                 -1    14
HK0313    Jana Jirková, Dolní Branná                  8    13
HK0199    Karel Kindl, Třebechovice                  5    13
HK0350    Josef Kotnik, Chyjice                      2    13
HK0349    Helena Růžičková, Veliš                  2    13
HK0284    Petr Vondráček, Trutnov                  2     13
HK0014    Michal Kubeček, Hronov                  0    13
HK0015    Veronika Taufmanová, Jizbice              0    13
HK0289    Roman Nývlt, Trutnov                    -4    13

OKRESNÍ PŘEBOR (302. – 322. místo)
HK0047    Zdeněk Frýba, Hronov                      8    12
HK0001    Vladimír Čejp, Náchod                      5    12
HK0196    Roman Machač, Hradec Kr.                  2    12
HK0227    Jaroslav Suchánek, Potštejn                  2    12
HK0266    Ladislav Köszegi, Trutnov                  0    12
HK0002    Martin Rutar, Náchod                      0    12
HK0077    Eduard Důbrava, Petrovice                 -1    12
HK0293    Zdeněk Hůlek, Trutnov                     -1    12
HK0295    Zdeněk Jiránek, Volanov                 -1    12
HK0097    Radek Sejtko, Hradec Kr.                 -1    12
HK0131    Marta Suchá, Radvanice                 -1    12
HK0100    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.            -4    12
HK0420    Jakub Geletič, Sloupno                 11    11
HK0419    Eleanor Geletičová, Sloupno                11    11
HK0372    Milan Štěrba, Chlumec                   2    11
HK0387    Pavel Bahník, Třebechovice                  0    11
HK0189    Jaroslav Patřín, Lužany                  0    11
HK0351    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.                  8    10
HK0381    Jiří Pelák, Dvůr Králové                  2    10
HK0395    Tomáš Houška, Jičín                      0    10
HK0342    Jiří Urban, V. Poříčí                    -4    10

LIGA AMATÉRŮ (323. – 399. místo)
HK0035    Jaroslava Mathová, Olešnice              8    9
HK0224    Lukáš Spáčil, Ostrava                      8    9
HK0408    Dáša Šulcová, Velké Poříčí                  5    9
HK0228    Oldřich Kubec, Rychnov                  2    9
HK0137    Jiří Pešek, Hradec Kr.                      2    9
HK0212    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.                  2    9
HK0361    Jan Vítek, Hradec Kr.                      2    9
HK0404    Josef Jiránek, Dolní Branná                  0    9
HK0346    Míša + Marek Lokvencovi, V. Poříčí          0    9
HK0098    David Hric, Hradec Kr.                     -1    9
HK0170    Lukáš Skrbek, Brdo                     -1    9
HK0422    Amálka Geletičová, Sloupno                  8    8
HK0417    Zdeněk Purma, Křičov                      8    8
HK0416    Zdeněk Purma, Smidary                  8    8
HK0341    Otakar Novák, Ronov n. D.                  2    8
HK0223    Jana Mazurová, Doudleby                  0    8
HK0383    Petr Mesner, Úpice                      0    8
HK0412    Jiří Náhlovský, Semily                      0    8
HK0382    Josef Jirásek, H. Radechová                 -1    8
HK0386    Johana Hanušová, Hradec Kr.             -7    8
HK0343    Josef Hurdálek, Hronov                  5    7
HK0353    Josef Futera, Petrovice                  2    7
HK0380    Jarmila Peláková, Dvůr Králové              2    7
HK0314    Vlasta Suková, Dolní Branná                  2    7
HK0143    Roman Žák, Hradec Kr.                  0    7
HK0146    Monika Žáková, Hradec Kr.                  0    7
HK0364    Marie Hanušová, Hradec Kr.                 -1    7
HK0358    Radek Chlad, Kosičky                     -1    7
HK0378    Iva Dohnálková, Rychnov                -4    7
HK0307    Petr Sůra, Dolní Branná                  5    6
HK0135    Hana Bílková ml., Libčany                  2    6
HK0104    Miroslav Buřič ml., Chlumec                  2    6
HK0321    Michal Kozák, Hradec Kr.                  2    6
HK0296    Milena Püschelová, Trutnov                  2    6
HK0022    Eva Rainetová, V. Poříčí                  2    6
HK0388    Milan Čapek, Podoliby                      0    6
HK0345    Michal Lokvenc, V. Poříčí                  0    6
HK0286    Soňa Kábrtová, Trutnov                 -1    6
HK0120    Zuzana Pácaltová, Jičín                -4    6
HK0005    Jakub Svatoš, Zlíčko                    -4    6
HK0418    Hana Purmová, Křičov                      5    5
HK0415    Alena Purmová, Křičov                  5    5
HK0334    Pavel Kejzlar st., Úpice                      2    5
HK0221    Michaela Havlíková, Č. Meziříčí              0    5
HK0385    Jiří Krista, Hronov                      0    5
HK0222    Milan Mazura, Doudleby                  0    5
HK0247    Jan Hellinger, Dobruška                  2    4
HK0255    Petr Dekov, Přepychy                      0    4
HK0362    Jan Hrdlička, Hradec Kr.                  0    4
HK0060    Josef Jakubec, Náchod                  0    4
HK0267    Zdeněk Korčák, Trutnov                  0    4
HK0144    Kamila Žáková, Hradec Kr.                  0    4
HK0360    Jiří Zima, Sloupno                     -1    4
HK0089    Vlastimil Gabriel, Vinary                  5    3
HK0147    Jan Bílek, Praskačka                      2    3
HK0208    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.                  2    3
HK0115    Karel Přibyl, Hradec Kr.                  2    3
HK0225    Jaroslav Suchánek, Choceň                  2    3
HK0069    Lenka Taichmanová, Prasek                  2    3
HK0374    Roman Izák, Opočno                      0    3
HK0405    Tereza Ozdinová, Osenice                  0    3
HK0322    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.             -1    3
HK0254    Jiří Kopecký, Č. Meziříčí                 -1    3
HK0049    Jiří Soukal, Hronov                     -1    3
HK0045    Jiří Hanzl, Žďárky                      0    2
HK0406    Josef Holub, Doudleby                      0    2
HK0243    Milan Koty, Č. Meziříčí                      0    2
HK0347    Marek Lokvenc, V. Poříčí                  0    2
HK0220    Matěj Mazura, Doudleby                  0    2
HK0215    Jiří Vyšehrad, Týniště                      0    2
HK0280    Linda Zieminská, Trutnov                  0    2
HK0279    Darek Zieminski, Trutnov                  0    2
HK0399    Jaroslav Macek, Č. Kostelec                -4    2
HK0365    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.                  2    1
HK0145    Kamil Žák, Hradec Kr.                      0    1
HK0246    Dominik Hellinger, Dobruška                -4    1
HK0369    Jitka Štemberová, Hradec Kr.            -7    1

ALESPOŇ TO ZKUSILI (400. – 422. místo)
HK0099    Petr Kulhánek, Hradec Kr.                  2     0
HK0310    Miloslav Nykl, Dolní Branná                  2     0
HK0413    Tibor Bouda, Košťálov                      0    -1
HK0414    Oldřich Čapek, Jičín                      0    -1
HK0354    Petr Voženílek, Lhota p. L.                  0    -1
HK0392    Pavel Konvalinka, Vamberk                 -1    -1
HK0403    Michal Jiránek, Dolní Branná              0    -2
HK0400    Václav Kameník, Jičín                      0    -2
HK0401    Iva Pitrmanová, Dolní Branná              0    -2
HK0396    Eva Svobodová, Jilemnice                  0    -2
HK0402    Hana Pitrmucová, Dolní Branná              8    -3
HK0172    Helena Fendrychová, Brdo                  2    -3
HK0063    Jiří Baše, Č. Kostelec                      0    -3
HK0093    Tibor Platinský, Kr. Lhota                 -1    -3
HK0315    Jitka Márynková, Dolní Branná              0    -4
HK0140    Věrka Bartošová, Hradec Kr.               8    -5
HK0312    Jana Kotyková, Dolní Branná             -1    -5
HK0373    Livia Ščerbaková, Opočno                  0    -6
HK0197    Daniel Machač, Hradec Kr.                  5    -9
HK0239    Stáňa Krejčová, Solnice                  5    -11
HK0318    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná              5    -11
HK0319    Milena Pitrmanová, Dolní Branná              5    -11
HK0213    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.                 -7    -21

Upozornění: V tomto týdnu se hraje závěrečné desáté kolo. Konečné pořadí Zimní hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje vyjde příští středu.