Třebechovice – Nová Paka 1:2 (0:1, 0:1, 1:0). Branky: Kostka – Havelka, Šeps. Rozhodčí: Veselý – Schánil, Janovský. Vyloučení: 6:7, navíc Plecháč (NP) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 125.

SK Třebechovice pod Orebem – BK Nová Paka 1:2 (0:1, 0:1, 1:0). Fakta – branky: 58. Kostka (Bohdanecký) – 11. Havelka (Sucharda, Nádvorník), 32. Šeps (Schütz). BK Nová Paka: Effemberk (Jeřábek) – Pour, Mádle – V. Plecháč, Štěpán – P. Plecháč, Novotný – Zvolenský, Slabý, Kollman – Nádvorník, Havelka, Sucharda – Hloušek, Schütz, Šť. Dressler (30. Šeps). Trenér Bohumil Šmika, vedoucí mužstva Pavel Šmika.

HC Jaroměř – HC Jičín 1:3 (0:1, 0:1, 1:1). Fakta – branky: 51. Dostál – 5. a 26. Nový, 53. Weiss. Domácím se v úvodních zápasech vůbec nedařilo. Z prvního gólu se radoval Jičín v 5. minutě po střele Nového. Díky teplotě mimo halu se nad ledem snášela dost velká mlha. Jičín pozorně bránil. Ve 26. minutě potrestal Nový chybu soupeře a vstřelil svůj druhý gól.§ V poslední části usedli na trestnou lavici několikrát domácí hráči, což byla voda na mlýn Jičína, který dokázal jednu z přesilovek využít gólem na 0:3 z hole Weisse. Střelecká prokletí protrhl až v 57. minutě ranou v dvojnásobné přesilovce Dostál, ale na víc už nebyl čas. ⋌(re)