LUCIE ROHLÍČKOVÁ přišla na svět 5. února s porodní váhou  2,77  kg a mírou 48 cm. Radost dělá rodičům Zuzaně a Janu  Rohlíčkovým. Spokojená rodina žije v Těšíně.

LUCIE ROHLÍČKOVÁ přišla na svět 5. února s porodní váhou 2,77 kg a mírou 48 cm. Radost dělá rodičům Zuzaně a Janu Rohlíčkovým. Spokojená rodina žije v Těšíně.

Zdroj: Martina Šepsová

TEREZA RAISOVÁ se narodila 5. února s porodní mírou 43 cm a váhou 2,54 kg. Radost dělá rodičům Lence Vondráčkové a Romanu Raisovi. Doma v Miletíně se na sestřičku těší třináctiletá Sabina.

Zdroj: Martina Šepsová

ADRIANA MURÁNYI se na svět poprvé usmála 5. února. Měřila 48 cm a vážila 3,14 kg. Z Adrianky se těší maminka Karolína Murányi Vrabcová, tatínek Richard Murányi a tříletý bráška Richard. Šťastná rodina bydlí v Josefově Dole u Mladé Boleslavi.

Zdroj: Martina Šepsová

BARBORA NOSKOVÁ se narodila 5. února s porodní mírou 52 cm a váhou 4,31 kg. Šťastní rodiče Kateryna Radchuk a Milan Nosek si svoje miminko odvezli domů do Lomnice nad Popelkou.

Zdroj: Martina Šepsová

JAN PATERA se 6. února narodil manželům Jitce a Janovi Paterovým. Po narození měřil 52 cm a vážil 3,75 kg. Doma v Hořicích na Honzíka čekala jeden a půl roční sestřička Anna.

Zdroj: Martina Šepsová

JIŘÍ JOSEF přišel na svět 6. února s porodní mírou 50 cm a váhou 3,62 kg. Radost dělá rodičům Lucii Benešové a Jiřímu Josefovi. Doma v Jičíně se na brášku těšil čtrnáctiměsíční Šimon.

Zdroj: Martina Šepsová

DOMINIK PONOCNÝ se narodil 4. února s porodní mírou 51 cm a váhou 3,50 kg. Šťastní rodiče Zdena Kracíková a Michal Ponocný si svoje miminko odvezli domů do Lužan.

Zdroj: Martina Šepsová

HONZÍK PODOUBSKÝ přišel na svět 24. ledna s porodní váhou 4,80 kg a mírou 51 cm. Z Honzíka mají radost rodiče Markéta Horčičková a Jiří Podoubský. Doma v Doubravicích u Hrubé Skály se na brášku těšil dvouletý Jiřínek.

Zdroj: Archiv rodiny

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Zadržení pachatele vraždy. Hádka otce se synem v Pardubicích přerostla ve vraždu 52letého muže.
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Policie ČR