AMÁLIE LANGROVÁ přišla na svět 19. prosince s porodní mírou  52 cm a váhou 3,75 kg. Radost dělá rodičům Tereze Morávkové  a Marku Langrovi. Šťastná rodina žije v Jičíně.

AMÁLIE LANGROVÁ přišla na svět 19. prosince s porodní mírou 52 cm a váhou 3,75 kg. Radost dělá rodičům Tereze Morávkové a Marku Langrovi. Šťastná rodina žije v Jičíně.

Zdroj: Martina Šepsová

MAGDALÉNA TEJCHMANOVÁ se narodila 27. prosince s porodní mírou 48 cm a váhou 3,05 kg. Rodiče Jan a Michaela Tejchmanovi si svoje milované miminko odvezli domů do Ohavče.

Zdroj: Archiv rodiny

MARTIN ŠKALOUD se na svoje rodiče Nikolu a Martina Škaloudovy poprvé usmál 27. prosince, kdy se narodil s porodní mírou 49 cm a váhou 3,15 kg. Spokojená rodina bydlí v Sýkořicích.

Zdroj: Archiv rodiny

MELÁNIE VEVERKOVÁ se narodila 1. ledna šťastným rodičům Janě a Lukáši Veverkovým. Po porodu vážila 3,57 kg a měřila 50 cm. Rodina žije v Jičíně.

Zdroj: Martina Šepsová

PAVEL HLOUŠEK se směje na svět od 25. prosince, kdy se narodil s porodní mírou 49 cm a váhou 3,53 kg. Šťastní rodiče Iva Čapková a Pavel Hloušek si svoje miminko odvezli domů do Semil.

Zdroj: Martina Šepsová

NATÁLIE MUŽÍKOVÁ přišla na svět 31. prosince s porodní mírou 51 cm a váhou 3,50 cm. Dělá radost rodičům Tereze a Michalovi Mužíkovým. Doma v Lužanech na sestřičku čekala čtyřletá Vanesa.

Zdroj: Martina Šepsová

MATYÁŠ HLADÍK se narodil 3. ledna s porodní mírou 50 cm a váhou 3,50 kg. Radost dělá mamince Kristýně Messnerové a tatínkovi Davidovi Hladíkovi. Doma v Robousích se na Matyáška těšil bratříček Tadeáš.

Zdroj: Martina Šepsová

ROZÁLIE FROŇKOVÁ se na svět usmívá od 2. ledna, kdy se narodila s porodní mírou 48 cm a váhou 3,50 kg. Šťastní rodiče Kristýna Kučerová a Tomáš Froněk si svoje miminko odvezli domů do Městce Králové.

Zdroj: Martina Šepsová

JAKUB NEDVĚD přišel na svět 31. prosince s porodní mírou 52 cm a váhou 3,80. Doma ve Dvoře Králové se na bratříčka těšili Martina a Patrik.

Zdroj: Martina Šepsová

NICOLAS ALEXANDER ŠOLC se usmívá na svoje rodiče Annu Šolc Bartoňovou a Martina Šolce od 1. ledna, kdy se narodil s porodní mírou 48 cm a váhou 3,00 kg. Šťastná rodina bydlí v Čejeticích.

Zdroj: Martina Šepsová

MICHAEL SVATOŠ se narodil 3. ledna s porodní mírou 50 cm a váhou 3,48 kg. Radost z miminka mají rodiče Veronika Svatošová a Dušan Goroc´ a sestry Terezka a Klárka. Spokojená rodina žije v Novém Bydžově.

Zdroj: Martina Šepsová

KATEŘINA VRABCOVÁ se usmívá na svoje rodiče Kateřinu a Josefa Vrabcovy od 1. ledna, kdy se narodila s porodní mírou 48 cm a váhou 3,08 kg. Doma v Hořicích se na sestřičku těší patnáctiletý Šimon a jedenáctiletý Matyáš.

Zdroj: Martina Šepsová

NICOLAS VYČÍTAL přišel na svět 29. prosince s porodní mírou 52 cm a váhou 3,45 kg. Šťastní rodiče Marie Dolenská a Jan Vyčítal si malého Nicolase odvezli domů do Konecchlumí.

Zdroj: Martina Šepsová

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Videosouhrn 13.–14. října 2018
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Redakce