MICHAEL HEJL se na svět usmívá od 12. července, kdy se narodil  s porodní mírou 53 cm a váhou 4,20 kg rodičům Michaele a Davidovi Hejlovým. Rodina žije v Lužanech.

MICHAEL HEJL se na svět usmívá od 12. července, kdy se narodil s porodní mírou 53 cm a váhou 4,20 kg rodičům Michaele a Davidovi Hejlovým. Rodina žije v Lužanech.

Zdroj: Martina Šepsová

BOŘIVOJ KOHOUT dělá svým rodičům Adéle a Tomáši Kohoutovým radost od 11. července, kdy se narodil s porodní mírou 48 cm a váhou 3,40 kg. Rodina bydlí v Jičíně, kde bratříčka vyhlíží dvouletá Alžbětka.

Zdroj: Martina Šepsová

ELIŠKA MECOVÁ se 10. července poprvé usmála na svoje rodiče Lucii Šimonovou a Daniela Mecu. Po porodu vážila 3,55 kg a měřila 49 cm. Rodina žije v Kopidlně, kde se na sestřičku těší dvouletá Anička a osmiletá Dáda.

Zdroj: Martina Šepsová

FILIP MATĚJKA se narodil 13. července. Po narození vážil 3,34 kg a měřil 50 cm. Šťastní rodiče Jiřina a Tomáš Matějkovi s malým Filipem žijí v Jičíně.

Zdroj: Martina Šepsová

JANA MÁLKOVÁ se narodila 11. července rodičům Martině a Janu Málkovým. Po porodu vážila 3,10 kg a měřila 50 cm. Společně žijí v Radimi. Doma na sestřičku čeká čtyřletá Adélka a dvouletá Anička.

Zdroj: Martina Šepsová

JONÁŠ NEJEDLÍK se na svoji maminku Dagmar Nejedlíkovou poprvé usmál 11. července, kdy se narodil s porodní váhou 3,54 kg a mírou 49 cm. Doma v Lánech se na oba těší tatínek Tomáš Nejedlík a sourozenci čtrnáctiletý Mikuláš a desetiletá Eliška.

Zdroj: Martina Šepsová

LINDA HLADÍKOVÁ přišla na svět 9. července s porodní mírou 50 cm a váhou 3,52 kg. Šťastní rodiče Markéta Rančáková a Zdeněk Hladík se těší, až budou společně doma v Hořicích.

Zdroj: Martina Šepsová

MICHAELA TULAKOVÁ se narodila rodičům Janě a Jakubovi Tulakovým 9. července. Po porodu vážila 2,94 kg a měřila 49 cm. Rodina žije ve Velichovkách, kde se na malou sestřičku těší Danielka.

Zdroj: Martina Šepsová

ONDŘEJ PITR se usmívá na svět od 11. července, kdy se narodil s porodní mírou 46 cm a váhou 2,55 kg mamince Renátě Podzimkové a tatínkovi Radku Pitrovi. Rodina bydlí v Kněžmostu.

Zdroj: Martina Šepsová

Tomáš Havránek

Zdroj: Martina Šepsová

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Hádka v superdebatě.
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Deník