JOSEF ZEMAN přišel na svět 1. března s porodní váhou 2,67 kg  a mírou 47 cm. Radost dělá rodičům Leoně a Lukáši Zemanovým.  Spokojená rodina žije v Klášteře u Hradiště nad Jizerou.

JOSEF ZEMAN přišel na svět 1. března s porodní váhou 2,67 kg a mírou 47 cm. Radost dělá rodičům Leoně a Lukáši Zemanovým. Spokojená rodina žije v Klášteře u Hradiště nad Jizerou.

Zdroj: Monika Šepsová

JONÁŠ MIKL se narodil 3. března s porodní mírou 48 cm a váhou 3,02 kg. Radost dělá rodičům Pavle a Janu Miklovým. Šťastná rodina bydlí v Praze.

Zdroj: Monika Šepsová

DANIELA KOŘÍNKOVÁ se na svět poprvé usmála 4. března. Měřila 49 cm a vážila 3,21 kg. Rodiče Pavla a Lubor Kořínkovi si svoje miminko odvezli domů do Smrčí u Mírové pod Kozákovem, kde se na sestřičku těšila tříletá Tereza.

Zdroj: Monika Šepsová

JOHANKA CHLUMSKÁ se narodila 4. března s porodní mírou 45 cm a váhou 2,44 kg. Radost dělá rodičům Evě a Janu Chlumským a bráškům Janu a Jakubovi. Spokojená rodina žije v obci Brada Rybníček.

Zdroj: Monika Šepsová

MIKOLÁŠ HEJNA se usmívá na svět od 7. března, kdy se narodil s porodní mírou 50 cm a váhou 3,65 kg. Rodiče Petra Luňáková a Jan Hejna si svoje miminko odvezli domů do Jeřic, kde se na brášku těšil tříletý Antonín.

Zdroj: Monika Šepsová

ADAM MIŠKOVSKÝ přišel na svět 6. března s porodní mírou 47 cm a váhou 3,33 kg. Radost dělá rodičům Michaele a Davidovi Miškovským. Šťastná rodina bydlí v Dobrovicích, kde se na brášku těšil tří a půl roční Matěj.

Zdroj: Monika Šepsová

THEA ŠTĚPÁNKOVÁ se 4. března narodila rodičům Pavlíně a Jakubovi Štěpánkovým. Po narození měřila 51 cm a vážila 4,00 kg. Spokojená rodina žije v Lázních Bělohradu.

Zdroj: Monika Šepsová

ROSTISLAV CERMAN se narodil 5. března s porodní mírou 49 cm a váhou 3,70 kg. Usmívá se na svoji maminku Markétu Tomáškovou a tatínka Marka Cermana, kteří si svoje štěstí odvezli domů do Lomnice nad Popelkou, kde bratříčka vyhlížel dvouletý Antonín.

Zdroj: Monika Šepsová

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Videosouhrn 7.–9. prosince 2018
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Redakce