Domácí inkasovali již v 15. vteřině, v 8. minutě otočili na 2:1 a v 38. už vedli 5:1. Po změně stran polevili a zdatný soupeř začal snižovat (6:3). Zajímavostí bylo, že věkový rozdíl mezi domácími pány a hostujícími mladíky dosahoval až 15 let.

SK Češov – SK Hošek Robousy B 7:4 (5:2). Branky: Ouhrabka 5, Skrbek 2 – T. Vích 3, Dudek. Rozhodčí: Pikeš. ŽK: 3:0. Diváků: 48.

1. FK Nová Paka B – SKP Valdice B 4:0 (0:0). Branky: Bláha 2, Malý, M. Bouchal. Rozhodčí: M. Jenčovský. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Vyrovnaný první poločas, domácí po změně stran ovládli hru a čtyřmi brankami rozhodli o svém pátém vítězství.

FC Žeretice – TJ Sokol Libáň B 7:0 (4:0). Branky: Nýdrle 4, Jebavý ml., Lenfeld, Jiránek. Rozhodčí: Jiřička. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (P. Muška). Diváků: 40. Domácí měli usnadněnou roli, soupeř přijel v deseti a dohrával v devíti.

Nedělní zápasy SK Miletín B – Sokol Chomutice B, SK Podskalan Podhradí B – Sokol Libuň a Sokol Stará Paka B – Sokol Dětenice skončily po uzávěrce, mužstvo Sokola Železnice B mělo volno.