Sokol Chomutice – Sokol Libuň 0:2 (0:2). Branky: Kraus, Novotný. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:1. Stínem utkání bylo nezaviněné zranění domácího Kubíčka, který musel být transportován do královéhradecké fakultní nemocnice. Přejeme brzké uzdravení.

Sokol Libáň – TJ Staré Místo 8:1 (3:1). Branky: Rampas 5, Kalinka 2, Fidrich – Havlík (pen.). Rozhodčí: Hazdra. ŽK: 1:3. Utkání začalo vyrovnaně, obě mužstva nastřelila břevno. Dlouho nemohli domácí vstřelit první branku. Povedlo se to až Martinu Rampasovi a domácí ožili, zvýšili na 2:0. Hosté snížili z penalty za ruku ve vápně, ale do poločasu ještě Rampas zvýšil na 3:1. Ve druhém poločase došly hostům síly a hrálo se většinou na jednu branku.

FC Milíčeves – FKM Javorka 1:1 (1:1). Branky: T. Suchánek – J. Kyzlink. Rozhodčí: Volný, bez karet. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase.Brankové šance měla obě mužstva, v závěru domácí odpadli a mohou poděkovat brankáři Jakubu Rejhovi za zlikvidovaní dvou vyložených brankových příležitostí soupeře.

Sokol Dětenice – SKP Valdice 1:8 (1:4). Branky: Mašín – Pitthard 4, Volšička, Bořecký, Braný, Skála.