Slovan Broumov – SK Jičín 0:1 (0:1). Od první minuty kontrolovali hru hosté a již v 6. minutě vstřelil branku Michael Vacek. Ta ale pro postavení mimo hru nebyla uznána? Za minutu nato šli hosté přece jenom Michalem Voldánem, po přihrávce Milera, do vedení. Další minuty přinesly průměrné utkání, ve kterém znovu kvalitní defenzíva hostů s jistým Pušem v brance soupeři nedovolila prakticky nic.

První vážnější šanci měli domácí ve 13. minutě, střela z hranice šestnáctky byla obránci zblokována. Ve 26. minutě mířil trestný kop Voldána pouze do zdi. Ve 36. minutě se při jasné šanci domácích vyznamenal brankář Puš.

Ve druhém poločase mohl Jičín pojistit vítězství z několika jasných gólovek. Smolařem utkání se stal hostující kanonýr Michael Vacek, který měl v neděli smůlu na svých kopačkách. Výborně se dostával do parádních brankových příležitostí, ale ze čtyř dobrých příležitostí, ani jedinkrát neskóroval. I to se stává. Nepřálo mu fotbalové štěstí i více klidu při zakončení.

Důležité je, že utkání skončilo ziskem tří bodů pro hosty a ti si mohou po závěrečné bilanci podzimu připomenout své primáty v krajském přeboru.
Druhá příčka v tabulce, devátá vychytaná nula brankáře Michala Puše, nejméně obdržených branek v soutěži (10) a jediná porážka v mistrovských utkáních podzimu. No, není to paráda! Velký dík patří trenérům Matějkovi a Mikoláškovi.

Fakta – branka: Voldán. Rozhodčí: Ondřej Bačo z Hradce Králové. ŽK: 6:2. Diváci: 150. Rohy: 4:9. SK Jičín: Puš – Kubíček, Řeháček (52. Pánek), Gaubmann, Drusan – Hejtmánek, T. Haken, Bucek, Miler – Vacek, Voldán.

Jaroslav Matějka, Roman Mikolášek: „Chtěli jsme nahradit domácí ztrátu dvou bodů z minulého týdne a to se nám povedlo. Kvalitu utkání hodnotit nebudeme, protože se více bojovalo, než hrál fotbal. Dobře odřídila utkání trojice rozhodčích, i když si myslíme, že naše branka ze šesté minuty, měla platit. Hned z další příležitosti jsme ale Voldánem skórovali a tím rozhodli o zisku tří bodů."⋌(vej)